Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Tibor said:
Konsensusowo powiedzmy, że włosy mogłyby być na poziomie takim jak to miało miejsce w Warrior Withinie ...tam bardzo ładnie wyglądały one w czasie ruchu, w miarę rzeczywiście się poruszały.
Ale nie porównujmy ciągle PoP:WW do Wiedźmina bo to 2 zupełnie inne gatunkiPoprostu w Warrior Within musiała być bardzo dopieszczona animacja głównej postaci bo jest to platwormówka ? A Wiedźmin jest grą cRPG i chyba az takich wymogów nie mamy bo nasz bochater nie będzie skakał po scianach albo robił fikołków
 
No wiesz, ten jeden skok, który możemy zaobserwować na najnowszym trailerze jest taki, że nawet Prince by się go nie powstydził... Co prawda to pewnie tylko cut-scenka, ale wygląda przednio
 
...a ogladac go bedziemy (zazwyczaj) z dosc znacznej odleglosci z ktorej beda problemy z zobaczeniem znacznej liczby wlosow. Wlasciwie to moze wogole mu wlosow nie robcie, nie bedzie sie o co czepiac Tylko ladnie lysinke zrobcie
 
Tylko żeby z tego wiatru nie wynikło, że flagi/proporce falują w innym kierunku, niż drzewa Żeby to jakoś sprzężone ze sobą było (kierunek animacji) Co do realnej fizyki ubrania, włosów i tak dalej to chyba teraz też kompy by nie wydoliły, co najwyżej te z kartą fizyczną od AGEIA. Bo nawet Havok by czegoś takiego nie uciągnął. A włosy (by poleciały w górę) to też kwestia animacji odpalanej np przy spadaniu bohatera w dół.
 
eXtreme said:
Tylko żeby z tego wiatru nie wynikło, że flagi/proporce falują w innym kierunku, niż drzewa Żeby to jakoś sprzężone ze sobą było (kierunek animacji)
Nie słyszałeś o zawirowaniach powietrza
 
A takie tornado dajmy na to Jeden dom leci w prawo a drugi w lewo i wszystko jest naturalne A swoja droga fajne by bylo cos takiego ze wiecie na przyklad liscie sie kręcą nad ziemią jak zawieje, to samo ze smieciami, ciekawe czycos takiego bedzie
 
Tak - to może jeszcze podmuch wiatru od ruchu miecza? Już nie przesadzajmy bo CDPR siedziało by nad grą całe wieki dopracowując takie pierdółki
 
Podmuchy wiatru od miecza to bardzo dobry pomysl, moze jescze zeby przy cieciu w glowe Geraltowi odpadaly wlosy
 
Tibor said:
No wiesz, ten jeden skok, który możemy zaobserwować na najnowszym trailerze jest taki, że nawet Prince by się go nie powstydził... Co prawda to pewnie tylko cut-scenka, ale wygląda przednio
czuje ze coraz wiecej mnie omija...o jakim trailerze mowa? tym z E3 czy jest jakis nowszy? jesli tak to kopsni linka, najlepiej na prywatna wiadomosc, z gory dzieki
 
marrak said:
Geno said:
Pewnie mogli by włosy wykonać w liczbie sztuk liczonej w setki ale.....nie wiem czy P 3.0 GhZ oraz GeForce 6800 GT to nie byłoby minimum....
nie chodzi mi o to by dla kazdego "wlosa" z osobna byla liczona jego fizyka ukladania sie podczas ruchu Geralta, ale niech beda one bardziej "wyrazne" bo teraz wygladaja jakby Geralt mial na glowie 20 grubych wlosow... o srednicy 10cm...
Jak wejdzie ten układ kart graficznych z procesorem odpowiedzialnym tylko za fizykę, to wtedy włosy w grach zaczną poruszać się realistycznie. A póki co - nie wygląda to aż tak źle.
 
Mnie się też jeszcze wystarczająco podoba -bez przesady ,zaraz ktoś zechce zaimplementować odrywanie się wirów Benarda-Karmana albo inne zjawiska
 
Tibor said:
No wiesz, ten jeden skok, który możemy zaobserwować na najnowszym trailerze jest taki, że nawet Prince by się go nie powstydził... Co prawda to pewnie tylko cut-scenka, ale wygląda przednio
Skok był beauty - zastanawiał mnie tylko jedno - jeśli Dżeralt by nie wymierzył to czy śmigło go uratuje P.S. Dla mnie bardzo miło ,że postacie spadają itd. - pogratulować chęci
 
W tym akurat momencie nie ma możliwości, żeby spadł bo to cut-scenka (ironię zauważyłem)Natomiast, czy podczas "normalnej gry", będziemy mieli możliwość skakania, nie pamiętam już tego...memoria fragilis est...
 
Jest automatyczne 'wspinanie sie' na niskie przeszkody, nie planujemy raczej interaktywnych skokow.
 
Ale z tym pływaniem to moim zdaniem trochę szkoda, że nie bedzie można, bo załóżmy będzie sobie rzeczka, quest zaraz pod drugiej stronie, a ty musisz iść przez pół planszy, przy okazji zdobywając doświadczenie, aż dojdziesz do mostku .Ale nie ma się co martwić, bo zapewne lokacje będą(są) zaprojektowane w taki sposób aby nic nie przeszkadzało w komfortowym graniu.
 
Zbiku said:
Jest automatyczne 'wspinanie sie' na niskie przeszkody, nie planujemy raczej interaktywnych skokow.
Czyli w porządku. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba
 
Na "druga strone" moze nas przeprowadzic kosciej i to bez wystawiania rachunku A tak na powaznie to chyba bedzie mozna wynajmowac lodzie, przynajmniej modele wodek sa.
 
Top Bottom