Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Tibor said:
Ale z tym pływaniem to moim zdaniem trochę szkoda, że nie bedzie można, bo załóżmy będzie sobie rzeczka, quest zaraz pod drugiej stronie, a ty musisz iść przez pół planszy, przy okazji zdobywając doświadczenie, aż dojdziesz do mostku .Ale nie ma się co martwić, bo zapewne lokacje będą(są) zaprojektowane w taki sposób aby nic nie przeszkadzało w komfortowym graniu.
Czy zdarzyło się komuś, by, chcąc skrócić sobie drogę, przepłynął jezioro/rzekę zamiast obejść je, lub przejść przez most? Mi nie. Więc może dlatego nie rozumiem czemu brak takiej możliwości w grze cRPG traktuje się jako brak realizmu.
 
Czemu brak realizmu? Może dlatego, że Geralt ma na sobie co nieco różnych rzeczy, dwa miecze, eliksiry i inne składniki. W związku z czym w prawdziwym świecie nie dałby rady pływać z czymś takim na grzbiecie, a dwa, większość składników/eliksirów uległaby zniszczeniu pod wpływem wody.
 
Tibor said:
Ale z tym pływaniem to moim zdaniem trochę szkoda, że nie bedzie można, bo załóżmy będzie sobie rzeczka, quest zaraz pod drugiej stronie, a ty musisz iść przez pół planszy, przy okazji zdobywając doświadczenie, aż dojdziesz do mostku .
Nie!! Błagam, nie! Nie chce chodzic sobie po zwykłych polach i kosić stworów X.x . W wiedźminie potwory nie latały beztrosko gdzie im sie podobało... Nie powiem fajnie by było jakby raz czy dwa zaatakował nas stworek na drodze z zaskoczenia, ale w sadze Geralt musiał szukac, sam sie pofatygowac do kryjówki i zabic monstrum. Nigdziw w tym świecie nie było obszarów większego zagrozenia atakami potworów (chyba ze trafili na jakies uroczysko czy co to tam było).
 
Jeśli mówisz o bardziej cywilizowanym zachodzie to tak , ale w przypadku miejsc mniej zaludnionych potwory można spotkać wcale często. Poza tym gdyby wszystkie potwory chowały się po dziurach i uroczyskach nikt nie trudziłby się wynajmowaniem wiedźmina.
 
No właśnie, a poza tym przy fabule na stronie głównej było napiane, że potwory powróciły na szlaki i gościńce. A poza tym jeśli by każdego potwora trzeba było tak szukać, to w jaki sposób miałbyś zamiar zdobyć doświadczenie? Przecież to GRA, to nie musi być tak realne jak w sadze/życiu...
 
Najnowszy filmik jest naprawde bardzo dobrze zrobiony i ta muzyka. Bardzo mi sie podoba jak Wiedzmin walczy robi to z klasa. I niezly motyw jak odcial glowe xD. Tylko mam pytanie ? Czemu jednej z kobitek na randerach widac suty ? taka moja ciekawosc :p
 
Ponieważ jest to gra skierowana do starszych graczy? Więc nie podniecaj się zbytnio misiek A poza tym pani ta jest kobietą lekkich obyczajów, a na czym polegała ich praca chyba nie musze Ci wyjaśniać...
 
No jesli to jest to kobitka dla zabawy to rozumiem. I powiem jeszcze ze niezle wygladala walka na zamku. Kurde respekt dla panow. Zapowiada sie kolejna gra ktora bedziemy mogli sie pochwalic.
 
Więc tak:Bardzo fajnie wygląda dekapitacja - fizyka ruchu odciętej głowy i strumienia kri - naprawdę efektownie - w jednym miejscu może trochę dziwnie to wyggląda (być może jednak złudzenie) tzn. miecz nie dotyka szyi a głowa nie jest odcięta tylko odpada a właściwie odskakuje jakby była odcięta - albo optyka albo kwestia doszlifowania ( tak jak kiedyś pamiętamy na początku machał Dżeral mieczem nad głowami). Znak Aard Dźeri rzuca ładnie lewą ręką, towarzyszy mu znieksztacenie powietrza i małe wyłądowania elektryczne - do tago Arrd ładnie wpłynął nie tylko na jednego Graveira ale na więcej sypiąc również jakieś kamienie...tylko zgodnie z tym co mówił Zbiku zastanawia mnie to czy silnik "wie" wcześniej co się stanie z Graveirem? Tzn. ,że spadnie z wysokości i zginie zgodnie z założeniem,że ragdoll dziłą wyłącznie na trupy a wiemy też ,że mówiono ,że Aard nie zabija (chyba ). Pięknie w czasie walki błyszczy miecz, i oczka źwierzaczków, Utopce mają jakąś dodaną zieloną teksturę,której wcześniej chyba nie było (cholera wie co to jest ) - "sikają" zieloną krwią - Kościej wygląda naprawdę extra - poprawiono też krew i nie jest już czerwona . Scenką z obrotem i zostawionym w ciele napasynika mieczem naprawdę rządzi a Dżeri ładnie wykonuje uniki. Machnięcia mieczem łądnie są podkreślane smugą,która w ruchu wygląda bardzo ładnie i dodaje dynamiki ruchom miecza. Finish him w karczmie wygląda bardzo efektownie - w tym miejscu dziękuje ,że efektowność wygrałą nad realizmem .Niektóre ujęcia cut-scenek bardzo fajnie wyglądaję ze wględu na dynamiczną a nie statyczną kamerę . To chyba tyle na razie
 
Geno said:
Więc tak: /.../
Chyba pierwszy raz w pełni zadowolony Geno ale fakt za bardzo nie ma sie do czego przyczepić... no może coś dziwnie wygląda dla mnie ten woj biegnący troche nienaturalnie, coś ma z nogami chiba zwróćcie uwage na zmieniający sie kursor, małe a cieszy
 
Co do tego woja, to może rzeczywiście troszkę dziwnie biegnie, ale może po prostu jest tak przerażony , bo z tego co zrozumiałem to krzyczy: Alarm...To żyje... Co do uników, czy też samej walki nie pozostaje mi dodać nic innego jak tylko podpisać się pod tym co powiedział Geno... już drugi raz dzisiaj mnie ubiegł z wypowiedzią . Co do zmnieniającego się kursora to jest to chyba, wizualne zaznaczenie tego jaki cios udało się nam wyprowadzić (chodzi mi o to kliknięcie, w walce... i zadanie maksymalnego obrażenia=zielony wskaźnik?). ładnie wygląda również wskaźnik życia koło potworkó, bardzo wygodne rozwiązanie.I jeszcze jedno. Na samym zakończeniu tego filmiku, już przy napisie The Witcher, możemy zobaczyć twarz Geralta, i tutaj pytanie, czy jest ona ukazana z widoku "termowizji" nocnej wiedźminów?
 
Prawdę mówiąc to on krzyczy "Alarm, raise the alarm"(alarm ,podnieść alarm) oglądałem ten fragment wystarczająco wiele razy(około 50) by być tego pewnym.Na szczęście tego głosu już w grze niema.
 
ChaoS-> Ty chyba źle zrozumiałeś wypowiedź Zbika (albo ja coś źle rozumiem ). Mniejsza z tym. Moim zdaniem chodzi o to, że walka jest toczona w czasie rzeczywistym, a natomiast sam moment upadku graveira jest cut-scenką.
 
Po pierwsze, jak już coś to do Tibora, żyjemy w Polsce i stosujmy polską odmianę...Przesłuchałem to jeszcze raz i tam jest naprawdę Alarm, a nie alive... pełna jego wypowiedź brzmi następująco "Alarm... wszcząć alarm".Poza tym teraz podobnie oglądają trailer zauważyłem, że w momencie walki z Kościejem Geralt wykorzystał znak Quen, tworząby wokół niego pole ochronne... chyba jedyna rzecz, o której nie wspomniał Geno
 
Musze jeszcze raz przesłuchać tego alarma!!!!!!!!!!A co tego znaku Quen to wydaje mi się że geralt faktycznie wtedy zapodał znak quen!!!!A jak strącił tego graviera z wież to chyba był ART czyż nie??pozdr.
 
Top Bottom