Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Co za profanacja... nie żaden art, tylko Aard - proste zaklęcie z grupy czarów psychokinetycznych, polegające na pchnięciu energii w żądanym kierunku.Ps. zapodał... okropne słowo...widać hip-hopowe naleciałości, których nie trawię, jak ktoś lubi, jego sprawa. De gustivus non disputandum est.
 
Nie czytałem całego wiedźmina więc co do znaku aard chyba mozesz mi wybaczyć!!!!A zapodał napisałem z przyzwyczajenia sam nie trawie (słowo hip hopowe) hip hopu!!!!!Lubie spokojną muzę np z filmu Braveheart albo lekki rock!!!!!!
 
Tibor said:
Po pierwsze, jak już coś to do Tibora, żyjemy w Polsce i stosujmy polską odmianę...Przesłuchałem to jeszcze raz i tam jest naprawdę Alarm, a nie alive... pełna jego wypowiedź brzmi następująco "Alarm... wszcząć alarm".Poza tym teraz podobnie oglądają trailer zauważyłem, że w momencie walki z Kościejem Geralt wykorzystał znak Quen, tworząby wokół niego pole ochronne... chyba jedyna rzecz, o której nie wspomniał Geno
He he, wspomniałem tylko w moemenie kiedy wysyłąłem posta odcieło mi połączenie a drugi raz nie chciało mi się pisać Quen na poprzednim trailerze lub filmiku też był.... Zastanawia mnie jakiegoż to biedaka masakruje Kościej..(zaraz chyba przed skokiem)
 
Geno said:
Scenką z obrotem i zostawionym w ciele napasynika mieczem naprawdę rządzi kamerę .
ale to chyba byla cut scenka, ale nie o to chodzi bo mi to sie wlasnie nie podobalo...i nie chodzi o pomysl bo jest przedni..ale o sam efekt...ten miecz wcale nie wyglada jakby byl wbity rusza sie... i zalamuje tekstury...a poza tym watpie by dalo sie przebic taka zbroje tak slabym pchnieciem...krew sika gdzies z boku a nie z rany...wiem ze to ma znamiona czepiania sie, ale takie jest moje zdanie...na razie nie mam zastrzeżeń tylko do pierwszej czesci filmu gdzie Geralt walczy na wieży. Nie podoba mi sie jeszcze jedna drobnostka i watpie by dalo sie to poprawic bo tak to wyglada w wiekszosci gier tego typu. Mianowicie gdy stoimy w miejscu w pozycji bojowej i chcemy sie obrucic to Geralt "ślizga sie w miejscu" robiac kuleczko wyglada to troche dziwacznie...wydaje sie to malym szczegolem, ale podczas calej gry ten szczegol bedzie powtarzal sie caly czas wiec przydalo by sie żeby Geralt wykonywal ruch nogami brzy obrocie w miejscu
Tibor said:
Przesłuchałem to jeszcze raz i tam jest naprawdę Alarm, a nie alive... pełna jego wypowiedź brzmi następująco "Alarm... wszcząć alarm".
ja teraz tez jestem pewien ze wola alarm ale co potem?? raczej nie wszczac alarm.... tak na prawde to wydaje mi sie to troche dziwne bo napisy sa po angielsku wiec dialogi w trailerze tez powinny byc po angielsku...ale ten temat jest chyba naj mniej wazny w obecnej chwili, ale jak juz go zaczelismy..to czy wiadomo juz czy na Polskim rynku gra bedzie dostepna rowniez w jezyku angielskim ?
 
czy ta blizna Geralta nie przemieściła się z lewego na prawe oko? :DDmówię o zielonym plakacie
 
Avallach said:
Marrak said:
(...)ja teraz tez jestem pewien ze wola alarm ale co potem?? raczej nie wszczac alarm.(...)
Woła "Alarm!, raise the alarm!", a raise the alarm znaczy właśnie wszczac alarm.
tak tak ja jestem juz spiacy i slabo dzisiaj kojarze..myslame ze chodzi o polska mowe caly czas
TYHE said:
czy ta blizna Geralta nie przemieściła się z lewego na prawe oko? :DDmówię o zielonym plakacie
to tylko plakat!!! i do tego niskich lotow Ps cos nie wychodza cytaty...czy jakis admin sie tym zajmie juz wychodza dzieki za podpowiedz
 
Podobnie jak marrak zauważyłem przeskoki w animacji Geralda podczas zmiany kierunku.Wyglada to tak jakby zabrakło nu niektórych ruchów nagranych za pomocą motion capture. Mam nadzieje że CDP to poprawi:/ Scena w karczmie z obrotem również nie wygląda za dobrze, pełno tam błedów graficznych
 
MasPingon said:
Podobnie jak marrak zauważyłem przeskoki w animacji Geralda podczas zmiany kierunku.Wyglada to tak jakby animacja była posklejana z nagranych wczesniej ruchow postaci(motion capture) i zabrakło niektorych ruchów. Mam nadzieje że CDP to poprawi:/ Scena w karczmie z obrotem również nie wygląda za dobrze, pełno tam błedów graficznych
Geralta przez "t" chyba ze to tylko pomylka to pardom nie chodzi o przeskoki bo one moga byc spowodowane haczeniem filmu ale o sama animacje...przeciez w takim rozkroku zeby wykonac obrot trzeba poruszc nogami a nie slizgac sie jak na lodzie
 
Ale wtopa:] Garalta...To nie haczenie się filmu, Geralt przeciodzi poprostu z jednego ciosu do drugiego ale nie ma przy tym odpowiedniej animacji.
 
W 30 sekundzie Geralt uderza ciosem od góry jakiegos Zenka, a ten wyskakuje do góry i przelatuje nad murkiem okalajacym przejscie. Wyglada jakby Karma dopiero miala byc implementowana.
 
marrak said:
Ps cos nie wychodza cytaty...czy jakis admin sie tym zajmie
Stronka po prostu niezbyt lubi cytaty gości z apostrofem w nazwie - i przy czymś takim wariuje. Będziesz usuwał/zastępował - będzie dobrze.
 
Tibor said:
ChaoS-> Ty chyba źle zrozumiałeś wypowiedź Zbika (albo ja coś źle rozumiem ). Mniejsza z tym. Moim zdaniem chodzi o to, że walka jest toczona w czasie rzeczywistym, a natomiast sam moment upadku graveira jest cut-scenką.
Nie, akurat tam cala walka to cut-scena. Jezeli pamiec mnie nie zawodzi, to jeszcze ta potyczka z masa utopcow jest na cut scence, reszta walk zywcem z gry.
 
Po pierwsze do cytatów... jeśli cytujecie wypowiedź kogoś, kto ma w pseudonimie apostrof, na naszym forym chyba tylko Avalac'h oraz Xa'ant, to podczas cytowania musicie usunąć ten apostrof, czyli po prostu Avallach, Xaant. Wtedy będzie działać.Co do cut-scenek, to ja myślałem, że cała ta walka na wieży była prawdziwa . Czyli z tych walk z trailera prosto z gry jest jedynie walka w karczmie (mówię o samych walkach), no to za dużej różnicy w grafice nie widać, czyli jest dobrze . Tylko nie przesadzajmy znowu z tymi cu-scenkami, bo jeszcze się okaże, że gra gra się sama
 
Tibor said:
Co do cut-scenek, to ja myślałem, że cała ta walka na wieży była prawdziwa . Czyli z tych walk z trailera prosto z gry jest jedynie walka w karczmie (mówię o samych walkach), no to za dużej różnicy w grafice nie widać, czyli jest dobrze . Tylko nie przesadzajmy znowu z tymi cu-scenkami, bo jeszcze się okaże, że gra gra się sama
Dosyć łatwo rozpoznac kiedy jest cut- scenka a kiedy walka - po kursorze
 
Czemu specjalnie? Przecież to cut-scenka... Zapewne pojawia się przed jakimś questem, a mu w tym czasie się przyglądamy, późnioej Geralt może gdzieś wejść (może do pomieszczeń) i od tej pory gra jest nasza. Tak przynajmniej ja to widze...
 
Top Bottom