Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Ludzie to tylko trailer, a jak naprawde bedzie wygłądała gra - nikt nie wie!!!!Może nawet w niej nie być elementów animacji przestawionych w trailerach!!! Także naprawde nie ma sie czym martwić, myśle że polscy programiści dopracują grę co do najmniejszego szczegółu i bedziemy poprostu grać w swietną grę, której nowe nic nie znaczące trailery są przedmiotem dzisiejszej zażartej dyskusji !!!
 
Przecież sam Zbiku powiedział, że wszystko pochodzi bezpośrednio z gry. To jest, cut-scenki będą występowały w grze. A poza tym w trailerze były zawarte autentyczne elementy z "żywej" gry.
 
To są rzeczywiście nowe screeny. Tylko, że jesteś szybszy od Fallena, bo ten jeszcze nie zdążył dać newsa na główną stronkę. Ładnie i bardzo klimatycznie wyglądają te dwa screeny przedstawiające nocne lokacje. A poza tym przynajmniej tych screenów, jeszcze nie widziałem w żadnym innym serwisie.
 
Bardzo ładny ten nowy screen z panoramą na zamek. I baaaardzo szeroki Bardzo ładne ujęcie wszystkiego tego co ostatnio było dostępne we fragmentach.Wracając jeszcze do filmiku to nareszcie go obejrzełem (mówię o makingu... i proszę się nie śmiać z mojej radiówki ). Bardzo łądnie panowie tam wszystko objaśniają. A ta muzyka pod koniec rzeczywiście ma ładne chórowe elementy. Soundtrack musi być koniecznie dołączony do gry
 
Ja bym chcial jutro render jakiegos niehumanoidalnego potwora, bo jedyne takie cus to kosciej do tej pory, a mogli by pokazac cos ciekawszego, jakas wiverne albo widlogona albo cos w tym stylu, najlepiej latajace zeby zobaczyc jak wyglada fizyka lotu Edit: fizyki nie zobacze bo to mosial by byc film
 
Film o twozreniu muzyki i dźwięków zreczywiście przedni [wypowiedziałęm się szerzej o nim w temacie Muzyka, dźwięki itp]A co do nowych screenów. Panorama rzeczywiście urzeka, aż chciałoby się tam zapuścić ech. Czy zauważyliście, że na wyspę gdzie znajduję się Dwozryszcze nie ma chyba drogi ladowej, czyżby Wiedźmin ukaże swoje umiejętności pływackie ? albo moze będize musiał gdzies zdobyc łódź...? Rendery też niczego sobie , tylko ten koń z powozem to jakby żywcem przeniesiony z obrazka "Malutka wioska, gdzieś pośród pól i łąk"Jak tak w sumie patrze na pinne posty, to o pracy całego CDP RED nie można napisać niczego innego poza wspaniały, cudny, wyśmienity urzekający, piękny itp
 
Widocznie tak jest. A co do tego konia, to może każdy będzie tak wyglądał Do dworzyszcza może też być droga przez jakieś podziemne przejśćie, z drugiej strony wyspy, albo będzie się wsiadało w łódź i wybierało gdzie się chce płynąć, tak jak to było w Morrowind.
 
Prawdę mówiąc dopiero pobieram ten filmik z systemem dnia i nocy... Ale z tego co mówicie to mam trzy wizje dostania się Geralta na teren tej wyspy, na której znajduje się dworzyszcze. Pierwszy: podziemny tunel, labirynt. Drugi: przepłynie łódką. Trzeci: po prostu zostaniemy tam przeniesieni...
 
Po prostu przeniesieni to za proste, podziemny tunel w tamtych realiach jest watpliwy, ponadto pod rzeka, ja mysle ze lodka, kilka ladnych stoi przy pomoście Zauwazyliscie ze kawalek po lewej stronie panoramy z daleko oddalonymi drzewami wyglada niemal jak zdjecie
 
Top Bottom