Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Podobna sytuacja była w grze Polanie II... tam był własnie podziemny tunel w jednym miejscu, a w kolejnym queście, w którym powtarzała się sytuacja, dochodziliśmy do łódki i automatycznie byliśmy przenoszeni do miejsca docelowego
 
Tibor said:
Prawdę mówiąc dopiero pobieram ten filmik z systemem dnia i nocy... Ale z tego co mówicie to mam trzy wizje dostania się Geralta na teren tej wyspy, na której znajduje się dworzyszcze. Pierwszy: podziemny tunel, labirynt. Drugi: przepłynie łódką. Trzeci: po prostu zostaniemy tam przeniesieni...
to nie filmik tylko seria zdjec...radze zwrocic uwage ze chmury sie malo przemieszczaja...cos trzeba z tym zrobic
 
marrak said:
Tibor said:
Prawdę mówiąc dopiero pobieram ten filmik z systemem dnia i nocy... Ale z tego co mówicie to mam trzy wizje dostania się Geralta na teren tej wyspy, na której znajduje się dworzyszcze. Pierwszy: podziemny tunel, labirynt. Drugi: przepłynie łódką. Trzeci: po prostu zostaniemy tam przeniesieni...
to nie filmik tylko seria zdjec...radze zwrocic uwage ze chmury sie malo przemieszczaja...cos trzeba z tym zrobic
ehh..na stronce w komentarzach Mike pisał o tym,że "sztucznie" na skróty przyspieszano czas aby obejrzeć zmiany - stąd mogą być te błędy - a na trailerze przecież było widać jak na dłoni,że się przemieszczają
 
Tak wiem, że to seria zdjęć, ale wtedy, gdy to pisałem jeszcze o tym nie wiedziałem, byłem na etapie pobierania tego "pliku".
 
Geno said:
marrak said:
Tibor said:
Prawdę mówiąc dopiero pobieram ten filmik z systemem dnia i nocy... Ale z tego co mówicie to mam trzy wizje dostania się Geralta na teren tej wyspy, na której znajduje się dworzyszcze. Pierwszy: podziemny tunel, labirynt. Drugi: przepłynie łódką. Trzeci: po prostu zostaniemy tam przeniesieni...
to nie filmik tylko seria zdjec...radze zwrocic uwage ze chmury sie malo przemieszczaja...cos trzeba z tym zrobic
ehh..na stronce w komentarzach Mike pisał o tym,że "sztucznie" na skróty przyspieszano czas aby obejrzeć zmiany - stąd mogą być te błędy - a na trailerze przecież było widać jak na dłoni,że się przemieszczają
ale skoro sztucznie przyspieszyli to...co samo slonce ruszyliwstrzymal chmury ruszyl slonce ciekawe kto to taki z CDPR - astronom
 
marrak said:
Geno said:
marrak said:
Tibor said:
Prawdę mówiąc dopiero pobieram ten filmik z systemem dnia i nocy... Ale z tego co mówicie to mam trzy wizje dostania się Geralta na teren tej wyspy, na której znajduje się dworzyszcze. Pierwszy: podziemny tunel, labirynt. Drugi: przepłynie łódką. Trzeci: po prostu zostaniemy tam przeniesieni...
to nie filmik tylko seria zdjec...radze zwrocic uwage ze chmury sie malo przemieszczaja...cos trzeba z tym zrobic
ehh..na stronce w komentarzach Mike pisał o tym,że "sztucznie" na skróty przyspieszano czas aby obejrzeć zmiany - stąd mogą być te błędy - a na trailerze przecież było widać jak na dłoni,że się przemieszczają
ale skoro sztucznie przyspieszyli to...co samo slonce ruszyliwstrzymal chmury ruszyl slonce ciekawe kto to taki z CDPR - astronom
Może w wtedu coś "fiksuje" w końcu to sztuczny system - nie wiem - może skrypty wariują - Mike napomknął coś o tym jeszcze ,że w takich właśnie przypadkach wariują NPCe
 
marrak said:
mam nadziej ze tak wlasnie jest i niebo jest bardziej "ruchawe"
Napewno tak jest ponieważ statyczne niebo przy dzisiejszych możliwościach nie wyglądało by zbyt ciekawie. Pozatym że niebo się rusza da się stwierdzić oglądając trailer
 
Chcecie grać i patrzeć w niebie cały czas, no ludzi dajcie spokój podziwiać zachód czy wschód słońca oki zagdzam się. A jak się wam trafi bezchmurny dzień ? też będziecie narzekać że satyczne...
 
widze ze Falen sie pokazal...dobry wieczor jak urlop? a tak na prawde to mam pytanie odnosnie "nie ruchawych" chmur...czy wynika to wlasnie z powodu sztucznego przyspieszenia??? cz one po prostu tak malo sie przmieszczaja? (ze wzgledu na silnik)?
 
marrak said:
widze ze Falen sie pokazal...dobry wieczor jak urlop? a tak na prawde to mam pytanie odnosnie "nie ruchawych" chmur...czy wynika to wlasnie z powodu sztucznego przyspieszenia??? cz one po prostu tak malo sie przmieszczaja? (ze wzgledu na silnik)?
Są one winikiem sztucznej zmiany czasu, po prostu czas był zmieniany komendą, a nie naturalnie. Na poprzednim trailerze to dobrze widać chyba (tym z E3 2005).
 
Co do prezentacji, to Fallen mówił coś w komentarzach na głównej stronie, że być może zostanie ona nam udostępniona pod koniec TzW. Co do czasu trwania to moim zdaniem jest on podobny do tej z E3...
 
Nowe zaprezentowane screeny można już było sobie zassać z zagranicznych serwisów . Ja myślalem, że coś nowego zaprezentujecie . No nic czekam na jutro.
 
Screeny te które się pojawiły już widzieliśmy wcześniej ale będą jeszcze nowe rendery których jeszce pewnie nie widzielismy bo byśmy je już widzieli na zagranicznych serwisach.
 
Tibor said:
Co do prezentacji, to Fallen mówił coś w komentarzach na głównej stronie, że być może zostanie ona nam udostępniona pod koniec TzW. Co do czasu trwania to moim zdaniem jest on podobny do tej z E3...
Filmy są właśnie w obróbce.
 
Obejrzałem właśnie te "nowe" screeny... ale niestety wszystkie już widziałem. Mogę tylko powtórzyć to co mówiłem wcześniej...są piękne. Może przynajmniej rendery będą dla mnie miłym zaskoczeniem... Chociaż pewnie o Triss nie ma co marzyć
 
Tibor said:
Obejrzałem właśnie te "nowe" screeny... ale niestety wszystkie już widziałem. Mogę tylko powtórzyć to co mówiłem wcześniej...są piękne. Może przynajmniej rendery będą dla mnie miłym zaskoczeniem... Chociaż pewnie o Triss nie ma co marzyć
Sczerze mówiąc to ja nie chciałbym za bardzo oglądać głównych bohaterów albo znanych miejsc jak KM zanim nie będę miał gry w łapskach - wolę niespodziankę Wystarczy ,że np. wiem jak Geralt wygląda a wygląda bardzo dobrze
 
Geno-> To ciągle jesteś Ty? Czy może Cię sklonowali, i od tej pory tylko pochlebnie się wyrażasz o grze i o materiałach z niej? Zero narzekania... no nie wiem co o tym myśleć Ja natomiast chciałbym zobaczyć głównych bohaterów i inne istotne lokacje, w tym Kaer Morhen...Ale Triss no to obowiązkowo
 
Kaer Morhen chyba byl juz pokazany gdzies na screnach, przynajmniej mi sie wydaje ze to bylo Kaer Morhen, jedyne co chcialbym nowego w renderach zobaczyc to:jakis elf (lepiej elfka ), krasnolud i niehumanoidalny potwor
 
Top Bottom