Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Tibor said:
Geno-> To ciągle jesteś Ty? Czy może Cię sklonowali, i od tej pory tylko pochlebnie się wyrażasz o grze i o materiałach z niej? Zero narzekania... no nie wiem co o tym myśleć Ja natomiast chciałbym zobaczyć głównych bohaterów i inne istotne lokacje, w tym Kaer Morhen...Ale Triss no to obowiązkowo
Pewnie jestem taki miły bo jutra jadę na urlop - tak na serio to może poza bydlęciem mieczem to jakoś mi właściwie wszystko pasuje
 
Zauwazyliscie ze na najnowszym screnie (na tym na ktorym Geralt walczy z ludzmi) uzywa srebrnego miecza, z kolei na starszym screnie w starciu z Graveirem i Utopcami uzywa tego na ludzi (na ludzi wedlug mnie ma prosty jelec a na potwory w ksztalcie litery "V"Pojawily sie dwa nowe Rendery (chyba ze juz widzieliscie)
 
2 nowe rendery.prostytutka: powinna mieć chyba troche mniejsze cycki, jak na mój gust, takie bardziej naturalne Geralt: nie wiem czy to wina tego, że widzimy go bardziej z profilu, ale wydaje się, że ma szerszą szczękę niż kiedyś, coś ala Szwarceneger. No i miecz jakiś taki nie ostry się wydaje, ale ogólnie jest dobrze.edit: Kristina, Geralt i ta nowa prostytutka mają zbyt podobne do siebie fryzury IMHO
 
Geralt na tym randerze wygląda trochę starzej co nie znaczy gorzej - być może to subiektywne wrażenie , nie wiem mnie się taka wizualizacja podoba - można by trochę jeszcze nad teksturami "bydlaka" popracować bo wyglądają na takie robione na szybko (szczególnie klinga).Nie wiem czy zmniejszono jaskrawoć "pasków" na udzie czy to po prostu oświetlenie ale wygląda naturalniej niż kiedyś - wszystkie sprzączki itp. rzeczy dodają realzimu tak,że ogólnie to A co do dzi....dziewczyny lekkich obyczajów to przecież reklama (czy płuca) dźwignią handlu render dużo naturalniej wyglądaniż postać z plakatu .
 
Dla mnie ten biust tej pani, jest lekką przesadą... aż go sobie podtrzymywać musi (sorki, za niezręczne sformułowanie ).Co do wyglądu Geralta na tym renderze to jakoś nie przypadł mi on do gustu... coś się zmieniło w jego wyglądzie, w jego twarzy, i moim zdaniem nie są to zmiany in plus.
 
Mi również bardziej podobał sie "poprzedni" Geralt. Na nowym renderze ma inne usta i jest lekko opalony.Poprzednio wyglądał dużo lepiej
 
Tak macie racje, ten ma zbyt wielka szczene, za ciemna skore, ktora za bardzo kontrasyuje z bialymi wlosami, jest za bardzo przypakowany (moze to tylko takie wrazenie optyczne), wlasciwie we wszystkim jest gorszy od "starego" Geralta
 
Inne usta? Poprostu ma inny wyraz twarzy, wkońcu twarz będzie mu się ruszała, nie? Ale macie racje, że jest za szeroka szczena i za bardzo barczysty jest Geralt. Wogóle troche głowa jest za mała, mi się zdaję.
 
tak tak juz o tym wspominalem na glownej1. Za ciemne wlosy (prawie blad ) ma miec biale jak mleko2. Za rozowa cera - Geralt byl bladawy3. Za bardzo przypakowany4. Pierwszy byl bardziej przystojny i zarazem mial cos w spojrzeniu...co mowilo...ze lepiej nie draznic5. ogolnie do bani w porownaniu do tego wczesniejszegozdjecie jest podpisane ze nisko poligonowe niby, ale zeby az tak sie postac bardzo zmieniala?? zwlascza na japie, zeby tak mu sie szczeka rozjezdzala???
 
Szczerze mówiąc poprzednio Geralt wyglądał całkiem sympatycznie, ale (z braku lepszego określenia) również cholernie badass.Teraz wygląda jakby woził buraki do cukrowni :/ Ma tępe spojrzenie, wrócił chyba właśnie z solarki a do tego chyba przesadził z koksami. Ogolcie go na kolano i ubierzcie go w dresik do kompletu :] Gdybym nie widział poprzedniej wersji nie byłbym taki zawiedziony
 
tak tak juz o tym wspominalem na glownej 1. Trudno żeby miał cały czas idealnie białe włosy,2. Tu się zgadzam powinien być bardzo blady (brak pigmentu),3. Może być zresztą sądzę że zmienili tylko głowę,4. Święta racja,5. Patrz wyżej.Edit: Jedyne co mi przeszkadzało w starym modelu głowy to oczy, jakieś takie mętne były i niewyraźne
 
Top Bottom