Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
A dla mnie pierwszym skojarzeniem bylo to ze przypomina nasz "nowy" Geralt troche Oliviera Khana , bo ma glowe tak mala jak cholera, Jeszcze tylko przypomne ze wiedzmin byl niezwykle zreczny, a przepraszam bardzo z takimi gabarytami to on powinien 30 minut sie obracac, to nie byl napakowany rembajła, tylko zreczny zabojca, nie wyobrazam sobie zeby ta kupa miesni z redera mogla zrobic piruet Musicie to zmienic
 
Mam nadzieję, że cała sprawa zostanie wyjaśniona przez jedną jakże teraz potrzebną wypowiedź Czarnego Mariana, czy tez kogoś innego z CDPR... usłyszcie nasze błagania Na straszym renderze Geralt wyglądał po prostu lepiej, bardziej podobał mi się wygląd jego twarzy (takie szlachetne rysy, widoczne kości policzkowe)... na nowym wygląda OKROPNIE. Co by daleko nie szukać porównania jak dresik z czterema paskami...a ta opalenizna... jak pewnego posła z pewnej biało-czerwonej partii Więc, tutaj, apel do CDPRed, proszę wypowiedźcie się na ten temat... i powiedzcie, że to tylko jakaś pomyłka z tym renderem i, że wróciliście już do poprzedniego, prawda?
 
Nowy said:
A dla mnie pierwszym skojarzeniem bylo to ze przypomina nasz "nowy" Geralt troche Oliviera Khana , bo ma glowe tak mala jak cholera, Jeszcze tylko przypomne ze wiedzmin byl niezwykle zreczny, a przepraszam bardzo z takimi gabarytami to on powinien 30 minut sie obracac, to nie byl napakowany rembajła, tylko zreczny zabojca, nie wyobrazam sobie zeby ta kupa miesni z redera mogla zrobic piruet Musicie to zmienic
Muskulatura i proporcje Geralta nie ulegną zmianom (zresztą od dawna są takie), sylwetka taka doskonale oddaje charyzmę i siłę bohatera w GRZE, gdzie widoczna jest z kamery zza postaci, patrz np najnowszy filmik w którym wiedźmin walczy z kościejem.
 
Khaine-> Ja jestem fanem i mozecie na mnie mowic przewrazliwiony jesli tylko zmienia mu te twarz
 
Cytuje siebie : "Tak macie racje, ten ma zbyt wielka szczene, za ciemna skore, ktora za bardzo kontrasyuje z bialymi wlosami, jest za bardzo przypakowany (moze to tylko takie wrazenie optyczne), wlasciwie we wszystkim jest gorszy od "starego" Geralta "Pisalem wczesniej, ze moze to tylko takie wrazenie optyczne Edit: Szkoda ze na pytanie ktory model zostawicie nikt nie odpowiedzial
 
Jesli chodzi o gabaryty to na starszym renderze Geralt jest ustawiony nieco pod kątem ,stąd tez wrazenie ze jest nieco drobniejszy...Ale drogi Marianie tu nie o muskulaturze ale o twarzy mowa.Z przystojniaka o zawadiackim wejrzeniu zrobiliscie drodzy panstwo goryla...
 
Nie myslicie ze ta po lewej jakas fajniejsza (wogole chyba najlepszy model glowy w grze jaki kiedykolwiek widzialem) Po prostu ta twarz zyje
 
Nagi_Szopen said:
CZarny Marianie przybywaj!Zdradz nam czemu obowiązuje gorsza twarz
W grze się nie sprawdziła, w połączeniu z mimiką wygląda okropnie.Wasza konsternacja jest zrozumiała, skoro na stronie są róże wersje Geralta.
 
Szkoda szkoda, bo naprawde ma charakter.Na trailerze E3 hidden treasure tez mi sie podobała,ale co tam -ta z prawej to tez całkiem niezły Geralt .
 
No sam nie wiem. Co prawda Marian wszystko ładnie wyjaśnił, ale dla mnie jakoś lepiej wyglądał ten wcześniejszy wizerunek. Fakt na trailerze prezentuje się lepiej, ale dla mnie i tak lepsza by była wcześniejsza propozycja. Niemniej to tylko moje zdanie...
 
Top Bottom