Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Już pies drapał jego gabaryty i ten wygląd, pewnie i tak do finalnej wersji się jeszcze ze 100 razy zmieni . To co bardziej mnie nurtuje to fakt, że podczas walki Geralt cały czas ma zamknięte usta, nie widać zadnej emocji, zacięcia na twarzy itp.
 
Witam.Znów wpadam tu po przerwie.Czy twarz Geralta przeszła jakieś zmiany?http://www.thewitcher.com/gallery/renders/geralt2.jpg - starszy obrazekhttp://www.thewitcher.com/gallery/renders/Geralt3.jpg - nowszy obrazekNie wiem, ale na mój gust twarz została koleny raz przerobiona i wg mnie teraz wyglada gorzej. Na "starszym obrazku" twarz jest fajniejsza, ma w sobie to "coś". (ta nowa ma jakies beznadziejne usta i okolice. nie liczac lukow brwiowych i ogolnie tepego wyrazu)Bede bardzo zaskoczony jesli CDPR zrezygnuje z tej czadowej twarzy ("starszy obrazek") i zmieni na te nowe badziewie... EDIT ok widze ze wlasnie o tym teraz gadacie ;-) sorka ale forum codziennie rozrasta sie o straszna ilosc postow i nawet nie probowalem nadgonic starat
 
Obowiązuje ta twarz po prawej stronie: http://www.thewitcher.com/uploads/Geno/2005-08-26_224725_glo wy.JPGCo do tego ze twarz z najnowszego rendera jest najgorsza zgadzaja sie chyba wszyscy Edit sory ze to nie dziala, masz to na poprzedniej stronie w wypowiedzi Czarnego Mariana
 
Chyba się obrażę jeśli CDPR jednak nie wysłucha naszych zażaleń, próśb... bo ta nowa twarz naprawdę jest jakaś taka dziwna...
 
No to wygląda na to, że jestem jedynym obrońcą nowej twarzy Wiedźmina... Nie wiem czemu, ale wydaje mi się... Jakoś tak bardziej... Ludzka.
 
Nightmare said:
No to wygląda na to, że jestem jedynym obrońcą nowej twarzy Wiedźmina... Nie wiem czemu, ale wydaje mi się... Jakoś tak bardziej... Ludzka.
no i wlasnie dlatego nie pasuje bo ma byc wiedzminska a nie ludzka.A czy bylo gdzies wspominane cos na temat oczu Geralta, chodzi mi o zmiane ich wygladu w zaleznosci od swiatla (czy beda zamieniac sie w waskie pionowe szparki jak u kota?) tzn czy bedzie to widoczne podczas gry?
 
Osobiscie watpie, moze na jakims filmiku w grze to pokarza, ale tak mysle ze nie beda nic zmieniac
 
Nowy said:
Osobiscie watpie, moze na jakims filmiku w grze to pokarza, ale tak mysle ze nie beda nic zmieniac
juz zmienili ten Geralt ktorego render ostatnio sie pojawil jest obowiazujaca wersja, albo cos pomieszalem ten albo ten ktory kuca i wyciaga miecz...juz nie pamietam...ale najwazniejsze by w grze dobrze wygladal
 
Ten ktory kuca i wyciaga miecz,A chodzilo mi o brak zmian z oczami, bo to co sie dzieje z postacia bohatera sledze uwaznie
 
Nowy said:
Ten ktory kuca i wyciaga miecz,A chodzilo mi o brak zmian z oczami, bo to co sie dzieje z postacia bohatera sledze uwaznie
to RPG...watpie czy bedzie cos takiego, jak np w HL2 a przydalo by sie bo oczy wiedzmina to jedna z jego broni np zeby bylo widac ze po jakims eliksirze zrenice beda bardzo duze albo jesli staniemy "pod swiatlo" to nie bedzie nas oslepiac a oczy wiedzmina zweza sie w dwie pionowe szparki jak u kota...to bylo by cos... ale watpie
 
Co do twarzy to duuuzo bardziej podoba mi sie ta starsza. Bardziej pasuje do Geralta - jest jakby grozniejsza i 'mroczniejsza'. W sam raz dla 'brave hero'
 
Moim zdaniem twarz jest taka sama, rózna moze jest paleta, stad wrazenie. Zreszta do "pokazowego" renderingu nie uzywaja chyba silniczka z gry, co moze powodowac kolejne drobne róznice. Z filmu making of - Geralt dowiedzielismy sie, ze miesiacami pracowano nad kazdym elementem wygladu wiedzmina - nie po to przeciez, by go teraz go zmieniac.
 
Co przecież nie przeszkadza by dalej doskonalić model postaci.Głowa od tamtego making of była zmieniana dwa razy pierwszy raz na renderach z e3 a dróga zmiana jest widoczna na ostatnim renderze bo podobno poprzednia twarz nie sprawdzała się przy mimice. Link do wypowiedzi Mariana
 
Mam nadzieję, że nie jest to zmiana na trwałe, naprawdę lepsza była ta starsza twarz Geralta... a wypowiedzi Mariana mnie nie przekonały. Przecież chyba mamy coś do powiedzenia , a około 95% forumowiczów uważa wcześniejszą twarz za lepszą...
 
Twarz i gabaryty postaci (chyba każdy kto przeczytał sagę pamięta opis gdy Geralt leczył w Brokilonie po spotkaniu z Vilusiem, chodzi mi o to, że raczej był chudy). No ale to jeszcze można przeżyć po tych widłach wolał zwiększyć masę ciała, ale twarz to prosimy zmienić, na starą !
 
Myrddin said:
Twarz i gabaryty postaci (chyba każdy kto przeczytał sagę pamięta opis gdy Geralt leczył w Brokilonie po spotkaniu z Vilusiem, chodzi mi o to, że raczej był chudy). No ale to jeszcze można przeżyć po tych widłach wolał zwiększyć masę ciała, ale twarz to prosimy zmienić, na starą !
Jeśli chodzi gabaryty to ja jestem za tym żeby nic nie zmieniać (albo tylko kosmetyczne poprawki)Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Geralta jako chuderlaka, a przecierz do walki mieczem trzeba trochę siły.
 
Top Bottom