Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Avallac'h -> Nie zampomnij, że przed kazdą bitwą Geralt zażywał ekliksiry, któe pzrecież znacznie wzacniały jego siły, zwinnośc itp. Nie potrzebował on więc wielce aż nadto umięśnionego ciała, ani siły. EDIT: Mój 200 post
 
Xaant said:
Avallac'h -> Nie zampomnij, że przed kazdą bitwą Geralt zażywał ekliksiry, któe pzrecież znacznie wzacniały jego siły, zwinnośc itp. Nie potrzebował on więc wielce aż nadto umięśnionego ciała, ani siły. EDIT: Mój 200 post
Eliksyry nie zwiększały jego siły,zwiększały jego refleks i zwinność umożliwiały widzenie w absolutnej ciemności,prawie całkowicie uniewrażliwiały na ból , niektóre umożliwiały coś w rodzaju letargu no i były jeszcze eliksyry leczące i halucynognne.Zresztą co to byłby za wiedźmin który do każdej walki nawet tej w samoobronie (na przykład kiedy ktoś go napadnie) mósiałby zarzywać eliksiry. Geralt prawię przez całą sagę walczył bez użycia eliksirów i nawet mu jakoś szło. Edit: Są już "nowe" screeny w galerii.
 
Dziwne, najpierw Marian mówi, że zmienili twarz Geralta, że obowiązuje ta po prawej, a potem mówi, że nic nie zmieniali od czasu okładki CDA... Chciałbym wierzyć, że ten wygląd twarzy był tylko wynikiem nieszczęścliwego ujęcia, ale... nie jestem pewien.
 
Avallac'h--> Tęyżna fizyczna (a konkretnie mięśnie) w nadmiernej ilości spowalniają ruchy, do walki mieczem trzeba być przede wszystkim wyćwiczonym technicznie i wytrzymałym, taki był Geralt w sadze, czy chcesz sie z tym pogodzić czy nie. Chociaż jak już pisałem, pal licho tą tężyznę, tylko niech twarz będzie poprzednia.
 
Bo co by Czarny Marian nie mówił... to twarz została zmieniona, została poddana pewnym przeróbkom co moim zdaniem nie wyszło jej na dobre. No a chyba nie ma na forum osoby, której by się podobał nowy wygląd Geralta...prawda, że nie ma?
 
Myrddin said:
Avallac'h--> Tęyżna fizyczna (a konkretnie mięśnie) w nadmiernej ilości spowalniają ruchy, do walki mieczem trzeba być przede wszystkim wyćwiczonym technicznie i wytrzymałym, taki był Geralt w sadze, czy chcesz sie z tym pogodzić czy nie. Chociaż jak już pisałem, pal licho tą tężyznę, tylko niech twarz będzie poprzednia.
Przecież nie mówię że ma wyglądać jak (Conan) Schwarzenegger wystarczy jak będzie dobrze zbudowany. Tibor -> Nightowi się podoba:
Nightmare said:
o to wygląda na to, że jestem jedynym obrońcą nowej twarzy Wiedźmina... Nie wiem czemu, ale wydaje mi się... Jakoś tak bardziej... Ludzka.
 
A mnie się wydaje że to jednak ta sama twarz... Poprostu zmiana kąta padania światła, a także ustawienie geralta lekko bokiem dają wrażenie zmiany. Odpalcie oba rendery w osobnych okienkach i się przypatrzcie to powinniscie to zauwazyc...
 
Bandyta też człowiek BTW Geralt kilka razy w opowiadaniach stwierdzał że ma "paskódną gębe" a ta jest przynajmiej lepsza niż ta z okładki komiksu.Qu'owal-> to są dwie różne głowy zostało to oficjalnie potwierdzone
 
Ta druga gemba tez jakas piekna nie jest, ale dobrze ze na ostatnim trailerz twarz wyglada wlasciwie, na pewno lepiej niz na renderze
 
Na renderze Geralt wygląda szpetnie, stray był lepszy, jednak jak sie ogląda trailer to w sumie nie widać róznicy, aż takiej. Może Qu'owal ma racje mówiąc, że w sumie to "ta sama twarz", a tylko padające światło czy to jak stoi akurat Geralt czyni ze wygląda inaczej i brzydziej.
 
Avallac'h - z ust mi to stwierdzenie o bandycie jako człowieku wyjąłeś .Kąt padania światła - no, może. Ale raczej nie tylko to, ale jeszcze delikatny lifting. Na lepsze, według mnie.A pozatym - Wiedźmin to nie człowiek, to fakt. Ale i nie ośmiornica - powinien bardzo człowieka przypominać.
 
Wiedźmin to człowiek, jeno że po mutacjach... A przecież znowóż Geralt nie mógł być taki brzydki, powinien być w miarę przystojny, skoro te wszystkie czarodziejki na niego leciały Podsumowując, dokładnie taki jak na poprzednim renderze... gdyby była ankieta no to Night miałbyś małe szanse
 
Top Bottom