Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Zbiku-> Nie musisz mi polecać po już je czytałem ... ale tak na poważnie, no to jakoś zapomniałem tego fragmentu...memoria fragilis est... ale nie można też popadać w skrajności. Zmarszczki zmarszczkom nie równe. I na pewno jego twarz nie była nimi poorana jak u jakiegoś dziadka..
 
ponieważ opowiadania czytałem dość dawno a sagę dopiero jeden raz i to już jakiś czas temu to chciałbym sie zapytać: skąd się wzięła ta szrama na twarzy idąca przez lewe oko?? domyślam się że to na szyi to ślad po walce ze strzygą w opowiadaniu "wiedźmin", ale tego nie mogę sobie przypomnieć...
 
Przejrzałem cytaty odnośnie Geralt i przynzaję, że Avallac'h ma rację. W sadze Geralt nigdy nie miał blizny na twarzy. Poniżej jeden cytat. Jest tam również trochę o oczach, ktoś się pytał ostatnio :nieprzyjemny głos, włosy białe jak mleko ściągnięte na czole skórzaną opaska, czarny wełniany płaszcz, nieruchoma twarz, ciemne, zmrużone, przenikliwe, ostre jak ościenie oczy, miecz na plecach, na przerzuconym skośnie przez pierś pasie, czarna, skórzana, sięgająca bioder kurtka z długimi mankietami skrzącymi się od srebrnych ćwieków, niemłody, na piersi, na srebrnym łańcuszku okrągły medalion z wyszczerzonym wilczym łbemMiecz Przeznaczenia, Coś Więcej 307-310
 
A co ma blizna do uśmiechu? Uśmiech może być paskudny i bez blizny(jeśli nie wieżysz to chyba nigdy nie widziałeś paskudnego uśmiechu ).Gdyby ta blizna występowala w sadze lub w opowiadaniach to przy opisie geralta napewno była by wymieniona (blizna przez półgęby jest na tyle charakterystyczna że pominięcie jej przy opisie byłoby wielką nieścisłością).
 
Konradini said:
Nie chodzi o to aby on był przesadnie brzydki tylko o to żeby swoim wyglądem dawał do myślenia. Nadmiernne upiększanie bohatera nie jest na miejscu. Dla twórców gry książka powinna być mapą i wskaźnikiem. Od długich lat jestem zafascynowany sagą naszego największego pisarza fantasy. I jako nie chcę być zawiedziony grą tak jak byłem zawiedziony filmem w polskim wykonaniu.
czy geralt jest na jkims renderze upiekszony??? jego wyglad nic nie daje Ci do myslenia??? przyjrzyj sie uwaznie...najlepiej patrz w oczy i pomysl, ze spotykasz takiego goscia w tawernie i mowi Ci, ze masz wyjsc...i co powiedzialbys mu spadaj pieknisiu??
Zbiku said:
Oczywiscie, ze mial. Polecam opowiadanie "Wieczny Ogien".
ja tez mam zmarszczki, Ty tez masz z pewnoscia, nie ma forumowicza, ktory nie mialby zmarszczek chodzi tylko o to jakie???
 
marrak said:
Zbiku said:
Oczywiscie, ze mial. Polecam opowiadanie "Wieczny Ogien".
ja tez mam zmarszczki, Ty tez masz z pewnoscia, nie ma forumowicza, ktory nie mialby zmarszczek chodzi tylko o to jakie???
Gdybys przeczytal opowiadanie, wiedzialbys, ze nie nawiazywalem do zmarszczek.
 
Zbiku said:
marrak said:
Zbiku said:
Oczywiscie, ze mial. Polecam opowiadanie "Wieczny Ogien".
ja tez mam zmarszczki, Ty tez masz z pewnoscia, nie ma forumowicza, ktory nie mialby zmarszczek chodzi tylko o to jakie???
Gdybys przeczytal opowiadanie, wiedzialbys, ze nie nawiazywalem do zmarszczek.
nie wyniklo to z tego ze nie czytalem opowiadania, tylko dlatego ze nie doczytalem wczesniejszej czesci rozmowy oczy mial inne i to bardzo... a jak sie juz pojawiles to moze napisz co z tym filmikiem ??? na dzisiaj, macie jakies problemy??? czy sie bawicie naszym kosztem
 
Zbiku said:
Nie mam pojecia, sam go nie widzialem, to Fallena dzialka, pewnie cos tam montuje.
wiec zobacz ile mam lat i napisz na PW prawde, albo na glownym, ze nie powiesz...bo Ci nie wolno, albo nie chcesz...
 
Marrak -> Sam nie wiem o co Ci chodzi teraz...Yarpen-> Mogę się z Tobą założyć, że w sadze Geralt nie miał blizny/szramy... sprawdziłem wszystkie cytaty.A co do paskudnego uśmiechu to jest tak jak mówi Avallac'h, bo co ma uśmiech do blizny?
 
zakładać sie nie będe, bo nie chce mi sie jechać pod częstochowę po wygraną. I mam wrażenie że nie raz i nie dwa była blizna wspominana.
 
chodzilo mi o scieme Zbika, ze nawet filmiku nie widzial i ze nie wie kiedy bedziea z ta blizna to ja jeszcze sprawdze...nie wiem czy to efekt uboczny ogladania filmu, ale mi tez sie wydaje ze Geralt ja mial
 
Yarpen Zirgin said:
zakładać sie nie będe, bo nie chce mi sie jechać pod częstochowę po wygraną. I mam wrażenie że nie raz i nie dwa była blizna wspominana.
Poniżej masz masę cytatów, ale w żadnych z nich nie ma mowy o bliźnie... jeśli jednak znajdziesz coś o bliźnie to będę bardzo zaskoczony.* nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe. Pod płaszczem nosił wytarty skórzany kubrak, sznurowany pod szyją i na ramionach (...) na pasie za plecami miał miecz, OZ, W 7* buty zakurzone i brudne, akcent Riva, rzemień przecina skosem pierś, OZ, W 8* lewą ręką wyciągnął sztylet z cholewy; błysnęły ćwieki, którymi gęsto nabijane były długie aż do łokci mankiety kaftana; dżwięczny, metaliczny głos, OZ, W 9* srebrne ćwieki na mankiecie, OZ, W 28-30* srebrne kolce na wierzchniej stronie rękawicy, OZ, W 31-35* płaszcz, pas na ukos przecinający pierś, nad prawym barkiem rękojeść miecza, OZ, ZP 43-55* białowłosy, spodnie, uśmiech jak pękająca rana, czarne rękawice, MP, GM 8-11* klamry i sprzączki kurtki, miecz przez plecy z rękojeścią nad prawym barkiem, skórzana opaska na czole, długie bojowe rękawice najeżone krótkimi stożkami srebrnych kolców; patrząc na słońce zwęża źrenice w pionowe szparki, MP, OL 122-126 - proste białe włosy do ramion, czarna skórzana kurtka, na ramionach i mankietach srebrne ćwieki, długa blada twarz, nad prawym ramieniem rękojeść miecza, MP, WO 170 * srebrne ćwieki kurtki, klamra pasa, czysta opaska na włosach, MP, TP 188-189* sprzączki kurtki, MP, CW 319-324 - nieprzyjemny głos, włosy białe jak mleko ściągnięte na czole skórzaną opaska, czarny wełniany płaszcz, nieruchoma twarz, ciemne, zmrużone, przenikliwe, ostre jak ościenie oczy, miecz na plecach, na przerzuconym skośnie przez pierś pasie, czarna, skórzana, sięgająca bioder kurtka z długimi mankietami skrzącymi się od srebrnych ćwieków, niemłody, na piersi, na srebrnym łańcuszku okrągły medalion z wyszczerzonym wilczym łbem, MP, CW 307-310 * białowłosy wiedźmin, zmęczona, sterana twarz, wszystkowidzące, chore oczy, KE 54* Geralt z Rivii, wiedźmin o białych włosach, KE 281-282* wiedźmin - włos biały, gęba paskudna, srogi miecz na plecach, CzP 14, 17* włosy białe jak mleko, ściągnięte na czole skórzaną opaską, czarna kurtka nabijana srebrnymi ćwiekami, wysokie buty; nad prawym ramieniem połyskuje kulista głowica przerzuconego przez plecy miecza; nienaturalnie blada twarz i dziwne ciemne oczy (eliksiry), CzP 41-42* w Aretuzie na bankiecie: krótki, czarny, szamerowany srebrem, wcięty w pasie kaftan, zwany dubletem - CzP 107-125* białowłosy, oczy-dziwoczy, WJ 169
 
marrak-> Przecież Zbiku jest programistą, niby dlaczego ma wiedzieć wszystko na temat działki kogoś innego? I jeszcze oglądać wszystkie materiały promucyjne gry ,pozwole sobie zacytować Tibora:
(...) całą obróbką i zamieszczeniem nowości na stronce zajmuje się Fallen...
 
Avallach said:
marrak-> Przecież Zbiku jest programistą, niby dlaczego ma wiedzieć wszystko na temat działki kogoś innego? I jeszcze oglądać wszystkie materiały promucyjne gry ,pozwole sobie zacytować Tibora:
(...) całą obróbką i zamieszczeniem nowości na stronce zajmuje się Fallen...
ty tez nie robisz obiadu tylko twoja mama, ale wiesz co bedzie na obiad i o ktorej mniej wiecej
 
Top Bottom