Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
marrak said:
chodzilo mi o scieme Zbika, ze nawet filmiku nie widzial i ze nie wie kiedy bedzie
Skoro jest zapowiedziany na dzisiaj, to znaczy że będzie dzisiaj. W wypowiedzi Zbika nie było żadnej ściemy. Ja też filmiku nie widziałem, i chętnie go zobaczę. Cierpliwości.
 
No to sprawa jest bardziej poważna niż myślałem, skoro już nawet Than się wypowiada... no to ten filmik może być rzeczywiście arcyciekawy
 
Nie wiedziałem gdzie to napisac. W sumie ogladam ta strone i forum od kiedy powstały, ogladam przedewszystkim screeny... Zawsze jak ogladam screena z ksiezycem wydaje mi sie on jakis dziwny... mało prawdziwy... o ile słonce jest ok to ksiezyc strasznie mi sie rzuca w oczy. Niestety nie bylo screena chyba ktory by okazywał go w pełnej okazałosci... mam nadzieje, ze bedzie wygladał lepiej. Na screenach wydaje sie jakis jajowaty... nie wiem jak to opisac, ale wydaje sie w nim cos nie tak. Rozumiem, ze w rzeczywistosci sa rozne kwarty ksiezyca, ale czy takie beda rowniez w grze?
 
Than said:
marrak said:
chodzilo mi o scieme Zbika, ze nawet filmiku nie widzial i ze nie wie kiedy bedzie
Skoro jest zapowiedziany na dzisiaj, to znaczy że będzie dzisiaj. W wypowiedzi Zbika nie było żadnej ściemy. Ja też filmiku nie widziałem, i chętnie go zobaczę. Cierpliwości.
dalej nie jestem pewien czy prowokacja sie powiodla, jak mogliscie nie ogladac filmu, ktory byl prezentowany w Lipsku??? cos tu krecicie Panowie
Darkeners said:
Nie wiedziałem gdzie to napisac. W sumie ogladam ta strone i forum od kiedy powstały, ogladam przedewszystkim screeny... Zawsze jak ogladam screena z ksiezycem wydaje mi sie on jakis dziwny... mało prawdziwy... o ile słonce jest ok to ksiezyc strasznie mi sie rzuca w oczy. Niestety nie bylo screena chyba ktory by okazywał go w pełnej okazałosci... mam nadzieje, ze bedzie wygladał lepiej. Na screenach wydaje sie jakis jajowaty... nie wiem jak to opisac, ale wydaje sie w nim cos nie tak. Rozumiem, ze w rzeczywistosci sa rozne kwarty ksiezyca, ale czy takie beda rowniez w grze?
dobrze napisales opinie i spostrzezenia na temat screenow pisze sie wlasnie w tym temacie JEST FILM!!!!!!
 
marrak said:
dalej nie jestem pewien czy prowokacja sie powiodla, jak mogliscie nie ogladac filmu, ktory byl prezentowany w Lipsku??? cos tu krecicie Panowie
Nie wpadłeś na to że ktoś z CDP RS kręcił ten filmik, a po powrocie z Lipska chłopaki zaczęli tworzyć dalej gre i nie mieli okazji żeby go obejrzeć.Zaraz się doszukujesz jakiejś teorii spisku coś mi się wydaje.
 
Avallach said:
marrak said:
dalej nie jestem pewien czy prowokacja sie powiodla, jak mogliscie nie ogladac filmu, ktory byl prezentowany w Lipsku??? cos tu krecicie Panowie
Przecierz nie wszyscy z CDPRS tam pojechali
e nie wszyscy nie widziales zdjec??? cala gromada na zjdeciu to ich jeszcze wiecej jest??? nie moze byc...
 
Z fotki wnioskuje że było ich na GC 22 a cały zespół sklada się z 26 (wedug informacji z sekretnej strony ) osób. EDIT:poprawka 30 osób jedna strona (o zespole ) mówi o 26, a dróga (o pracy ) o 30.Nie jestem pewien, ale w którymś wywiadzie mówili że jest ich ok 40, przydałoby się to poprawić .
 
Tibor, Yarpen --> Geralt chyba rzeczywiscie nie mial blizn na twarzy. W komiksie takze ich nie ma.
 
Wiem, ze to czepialstwo, ale...Ogladajac nowy film zauwazylem jedna rzecz... Mianowicie lampa na budynku po prawej stronie jak sie patrzylo na brame, szczegolnie widoczna przy scenie z prostytutka... jest krzywo zawieszona... ale nie naturalnie krzywo... tylko tak jakby grawitacja przyciagała ja troche pod katem w prawo, a nie w dol idealnie... o tyle nie naturalne sie wydaje, poniewaz jest " \ " taka, a jeszcze troche sie buja...
 
Ta lampa husta na wietrze.Mi troche nie przypadl do gustu sposob w jaki wypowiada sie prostytutka, gdy rozmawia ona z zolnierzem brzmi to jak telezakupy, jakos intonacja glosu mnie troche razi. Ogolnie calosc wyglada dobrze, a nawet bardzo dobrze.
 
Głosy będa dopiero nagrywane, a przynajmniej tak mi się wydaje.Te które są zostały nagrane tylko na potrzeby prezentacji
 
Kwestie dialogowe zostały pewnie nagrane na potrzeby prezentacji więc pewnie się zmienią. Z drugiej strony, tak jak w telezekupach prostytutka powinna dobrze zareklamować towar
 
Powinna dobrze zareklamowac tu sie zgodze, ale jej glos powinien byc przesiakniety namietnoscia z odrobina tajemniczosci, lub wyrazac olbrzymia chec zaspokojenia potrzeb seksualnych, a nie przybierac brzmienie typu " jesli potrzebujesz czegos wiecej niz odkurzacza Turbossacz jest wlasnie dla ciebie"
 
Meciuk ja wiem, ze ona sie chusta na wietrze tylko, ze nie naturalnie prawie caly czas jest pod " \ " kontem, to chyb jakis churaganowy wiatr, a reszta wyglada, jakby byla spokojna noc.
 
Wi_zard, ee... jakby Ci tu.... eh.. no... to nie jest pytanie... (bo sie domyslam ze "pyianie" miało znaczyc pytanie)3xM w telezakupach nie relamują dobrze swoich towarów, chcą ale im to nie wychodzi...
 
Top Bottom