Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Obejrzalem filmik i1.Wspaniala grafika-siwietna praca...moim zdaniem na niektorych screenach wyglada nawet gorzej niz w rzeczywistosci ale to dobrze...2.Dobrze podlozony glos do wersji angielskiej, ale co z polska??? czy bedzie nam dane sprawdzic przed premiera jak prezentuje sie wiedzmin po Polsku???3.Wiedzmin swietnie sie rusza, NCP-y takrze, ale tylko podczas biegania i chodzenia...bo pamietam jeszcze z starszego filmiku jak podczas walki stojac w miejscu z wyciagnietym mieczem po prostu sie obrucil jak na lodzie o 180 stopni w ogule nie ruszajac nogami...4.Walka wygladala tragicznie!!! w porownaniu do tego na co liczylem...jakis mlyniec w powietrzu wygladajacy jak zamach a dopiero potem cios....gdzie te kombosy???5.Czemu Geralt tak bardzo sie chwieje jak z kims rozmawia??? i czemu wlosy tak bardzo mu lataja ???? i w dodatku ma caly czas lekko zgieta reke (moim zdaniem za bardzo!!!)6.Nie wiem czy to wina jakosci filmu, ale ogien wyglada nie naturalnie..takie swiecace kule...7.W niektorych mometach miecz wiedzmina swieci sie jak neonowka8.Ten straznik powinien isc kolo tej dziwki i z nia rozmawiac jeszcze..a nie polecial jak szalony a ona dopiero 10 metrow za nim...jesli tak beda zachowywac sie wszystkie NCP-y to zadnej redefinicji tu nie widze9.Jak wiedzmin jest pijany to moglby tez inaczej biegac a nie ledwo stoi a biega jak sprinter10.Znak ard wygladal dobrze jednak krew sikajaca ze straznika okropnie (i slowo okropnie nie jest pozytywne)trysnelo z niego chyba z 3 litry tej krwi...i jeszcze na jaka wysokosc !!! i jakim strumieniem!!!! Panwie przesadziliscie ...wszystko powinno byc 5 razy pomniejszone 11.Wiedzmi wyciaga miecz jak slimak a chowa go z predkoscia swiatla...cos nie tak...chyba powinno byc na odwrotFilm ogladalem dopiero 3 razy i tylko 1 raz po woli z przerwami i znalazlem tyle uwag i pochwal, ale jak cos jeszcze znajde to niezwlacznie dopisze
 
Nie widziales jak na KillBillu miecz wyciagali ;fCo do ruchow z 3 scenarjusza... ci kolesie co podchodza do straznikow ruszaja tyłkami jak na wybiegu modelek :D...
 
marrak said:
Obejrzalem filmik i
Ad.1 Zgadzam się.Ad.2 Cięko ocenić z powodu hałasu w tleAd.3 Z tym obracaniem się masz racjeAd.4 Za wiele walki to nie widzieliśmy. Poczekajmy do jutra na filmik z walką.Ad.5 W tym momencie za bardzo się czepiasz Ad.6 Ad.7 Wina jakości filmikuAd.8 Może poleciał do apteki po gumki, przesadzasz Ad.9 I jest dobrze, jakbyś zmniejszył ilość krwi 5x to byś nawet nie zauważył, że coś z niego wycieka, to w końcu gra.Ad.10 Poprostu wyciąga miecz jak "kozak" który nikogo się nie boi.
 
Jak już napisałem mam nadzieje że głosy są podłożone tylko na potrzeby prezentacji ale wolałby żeby ktoś z CDP to potwierdził.(cobym sie nie denerwował;]) Głsy z prezentacji brzmią jak wyjęte z tanich, zdubingowanych amerykańskich filmów sensacyjnych klasy Z :] Pozatym marrak czepia się byle czego, mnie drażniło jedynie to że jeden ze strażników patrolujących miasto miał problemy z chodzeniem(co chwile sie "wieszał").Poprawcie to
 
A propo nowego filmiku (vol 3):1)Straznik przy bramie nie zdziwil sie, ze prostytutka oferuje mu swoje uslogi za darmo? Nie widzialem dokladnie rozmowy ale jest to jakos wyjasnione? Moglby miec np. urodziny, wtedy prostytutka by mu powiedziala ze to prezent od kogos, o tym, ze ma urodziny moglibysmy sie dowiedziec od zebraka, albo od niego. Sam moglby powiedziec ze jest ciekawy jaki prezent dostanie od swojego przyjaciela, bo sobie takie robia od lat.2)Dlaczego jak atakuja bandyci to straznicy sie na nich rzucaja zamiast wezmac pomoc przy pomocy dzwonu? Bandyci mogliby do nich podejsc i zatakowac kiedy beda blisko, tak zeby straznicy niemogli tego zrobic. (jeden ze straznikow moglby probowac zadzwonic i zginac zaraz przy dzwonie).
 
Jedno mnie strasznie denerwuje w tym filmie: na czym te miecze się trzymają nie mają pochw, ani nie ma rzadnych wiązań wyglądają jak przyklejone do wiedźmina, a poza tym chowając miecz wiedźmin zrobił ruch przykładając go do pleców (końcówka mieczabyła w połowie jego pleców) i "wsunoł ją o kawałeczek, podobnie zresztą wyjmował. Nie wiem jak one się trzymają Proszę o wprowadzeni poczw, a i jeszcze jedno Te miecze chyba są zaduże jak na jego plecy W pochwie tak by ich nie wyciągną chyba żeby rozwalił pochwy
 
Mike[CDPR]: Panowie taka jedna uwaga. Prezentowana wersja gry to nie jest nawet Alpha. To bardzo głęboki work in progress. Proszę się nie obawiać o takie rzeczy..Mike[CDPR]: ..jak nagrania głosów(robocze,robione specjalnie do tego fragmentu)czy braki animacji (pijanego biegu;) czy niewielka ilość ciosów Geralta.Pracujemy:)No to wiele sie wyjasnilo. Ale martwi to ze to nawet nie alpha wiec jeszcze wiele wody w Wisle uplynie zanim dostaniemy gre.Zrodlo: komentarze do newsow
 
To znaczy wiesz, wiele wody upłynie... jeśli mają już gotowy mniej więcej cały szkielet gry, to teraz będą tylko wszystko dopracowywać, dodawać nowe rzeczy, ulepszać.A ja znowu jestem w tyle z tą moją radiówką...
 
MasPingon said:
Pozatym marrak czepia się byle czego, mnie drażniło jedynie to że jeden ze strażników patrolujących miasto miał problemy z chodzeniem(co chwile sie "wieszał").Poprawcie to
to ty sie czepiasz drobnych spraw!!! straznik sie wiesza...to na pewno poprawia (ale szczerze to nawet tego nie zauwazylem) a pozatym czepianie sie drobnych spraw swiadczy dobrze o calym zespole CDPR, dzieki nim nie mozemy sie czepiac spraw wiekszych, ale nie mozna znowu powiedzic, ze wszystko jest ok jeszcze jedna sprawa to bedzie chyba13.Geral wyglada nie najlepiej z probilu jest bardzo szpakowaty a z przodu wygladal czasem gburowato, ale wmawiam sobie jeszcze ze to wina slabej jakosci filmu i ze na pewno bedzi jeszcze poprawiany
 
trwa on jakies 9 minut, troche mniej.Zgodze sie ze podczas rozmowy wlosy wiedzmina strasznie lataja i jest to dosc drazniaceCDPR zajebiscie zrobil to jak wiedzmin jest pijany, swietnie wyglada ten rozmazany obraz, mozna sie czepiac tego ze po pijanemu moze biegac normalnie ale licze ze to poprawia
 
film jest swietny !!!!!! a w komentach mowili ze to nawet nie wersja alpha, to co bedzie jak gra wyjdzie ? ale ja sie modle zeby multi tez byl :)))) dlamnie i moze byc 100000000000 geraltow.
 
Czyli do prezentacji z E3 on się nie umywa. Tam była słaba jakość, ale filmik trwał blisko 40 minut.
 
Maciek ? said:
film jest swietny !!!!!! a w komentach mowili ze to nawet nie wersja alpha, to co bedzie jak gra wyjdzie ? ale ja sie modle zeby multi tez byl :)))) dlamnie i moze byc 100000000000 geraltow.
Nie chodzi o to ilu było by Geraltów, a o czas pracy i siły twórców, które to musiały by rozłożyć się na dwoje, zamiast bacznie wspierać jedno dzieło i je dopracować. Do grania w sieci są takie gry jak ultima, GW itp. a jeśli chodzi o pojedyńczą rozgrywkę, to sprawdzają się głównie te gry, w których twórcy robią tylko singla, bo ich uwaga nie jest rozproszona.
 
No to teraz moja kolej do narzekań i sugesti:1. Ard powinien rzucić strażnikiem o ścianę a nie po prostu przewrócić.2. Zgodzę się z marrakiem, że strażnik powinien iść obok dziwki i rozmawiać z nią.3. I ta krew sikająca z strażnika wygląda idiotycznie, może mogłaby tak siknąć zaraz po wyjęciu miecza ale żeby z taką wprawą naśladować fonntanę? IMHO po wyjęciu miecza niech już będzie ta erupcja ale potem lepiej by było gdyby upływ krwi ograniczył się do powiększającej się kałuży.4. Po co wiedźmin wynajmował bandytów skoro i tak przyłączył się do walki ? Pomijając fakt że z strażnikami poradziłby sobie sam (oszczędzając pieniądze). Bo jeśli chciał zlecić im robotę i pozostać niewykrytym (choćby po to by nie pogorszyć sobie reputacji jeszcze bardziej) to zmaścił sprawę. Mógł też po wykonanym zleceniu zabić bandytów (tak aby nikt nie widział) i odyskać wydane pieniądzę.5. Przy upiciu jednego strażnika drógi powinien jakoś zareagować albo też poprosić o butelke( dwóch za jednym zamachem he, he, he ), albo przywołać kolegę do pożądku, no chyba że spał na slózbie.6. I mój pomysł: Geralt przechodząc koło bramy mógłby "zgubić" trochę monet (niby że sakiewka dziurawa ) i jeszcze trochę dalej, tak by chciwy strażnik( kumplowi powiedział że idzie za potrzą) wszedł do zaułka, gdzie możemy go po cichu wysłać w obięcia morfeusza. Wtedy po dłuższej lub krutszej nieobecności drugi strażnik zainteresował by się zniknięciem kolegi ( najpewniej krutszej bo przy dłuższej i nieznalezieniu kolegi wzniusłby alarm) wtedy też należałoby go wyeliminować. Voila tout
 
Top Bottom