Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Hmm czy straznika cialo posiada pelna fizyke tz ragdolla bo 2 razy tak samo upadl. Pozatym jak kolega u gory napisal straznik powinien gadac z prostytutka, lub chycic ja za tylek
 
Wiele jest takich "niedociągnięć", chociażby sam fakt wynajmowania bandytów... Geralt i wynajmowanie zbirów, toż to błazenada delikatnie mówiąc. No ale to gra, różne możliwości fabularne itd. to można przeżyć. Ale wiele z tych rzeczy - o których już koledzy napisali wcześniej - powinno zostać dopracowanych/zmienionych. I szczerze wierzę, że tak się stanie, bo do premiery gry jeszcze sporo czasu.
 
Dlaczego błazenada? Przecież zakładamy że to gracz tworzy własna wersje Geralta. Jeżeli gra postacią o kiepskiej reputacji, takim złym wiedźminem to nie ma nic dziwnego w fakcie wynajęcia przez niego bandytów dla odwrócenia uwagi strażników.btw. Fallen, świetny film. Z prawdziwą niecierpliwością oczekuję następnych części ;-)Naprawdę jestem po raz kolejny pod wrażeniem ogromnu pracy jaką CDP Red włozył w tą gre oraz efektu końcowego.
 
Khaine said:
Dlaczego błazenada? Przecież zakładamy że to gracz tworzy własna wersje Geralta. Jeżeli gra postacią o kiepskiej reputacji, takim złym wiedźminem to nie ma nic dziwnego w fakcie wynajęcia przez niego bandytów dla odwrócenia uwagi strażników.
Przecież napisałem wcześniej, że jeśli chodzi o grę to nie mam wyrzutów do twórców o taki przebieg sprawy, podkreśliłem jedynie, że do prawdziwego (książkowego) wizerunku/charakteru, takie zachowanie nie pasuje.
 
Przeczytaj sobie jeszcze raz swoja wypowiedź. Jak dla mnie to jawnie mówiłeś że to błazenada w odniesieniu do gry nie ksiązki. Ostatecznie stwierdziles ze mozna to przeżyć bo to gra itd choć wg Ciebie wiele z tych rzeczy należałoby zmienić. Nie będę Cię cytował bo chyba wiesz co pisałeś. Jeżeli nie o to Ci chodziło to trzeba było ciut inaczej post skonstruować ;)
 
koniec panowie ...to gra wiec tak byc moze...nie kazdy zwlaszcza na zachodzie czytal widzmina i nie jest teraz w stanie zakceptoewac ze jego bohater wynajmuje zbirow po prostu jak ktos bedzie chcial tworzyc takiego Geralta jaki byl w ksiazce to tak bedzie postepowal...a jak nie to sobie zbirow wynajmie...jeszcze jedno zastrzezenie14.z poczatku podobalo mi sie poruszanie postaci (i dalej podoba zwlaszcza chod i bieg wiedzmina) ale teraz zauwazylem, ze ci straznicy bardzo wysoko podnosza nogi i chodza jak kaczki..mogli by chodzic bardziej luzacko
 
Moze to ma byc żołnierski chód po prostu Wlasciwie to dokladnie sie przyjzalem temu chodowi i jakis fatalny to on nie jest, wlasciwie to jest calkiem dobry
 
Mi się tam generalnie podoba, drobne niedociągnięcia można spokojnie poprawić, więc jest spoko. Ale powiem o jednej rzeczy, o której chyba nie napisał nikt.Otóż ten bandyta, z którym rozmawiał Geralt, w moim odczuciu przeszedł przez mur . Dobry jest gość ... a może to duch?
 
Colly said:
Mi się tam generalnie podoba, drobne niedociągnięcia można spokojnie poprawić, więc jest spoko. Ale powiem o jednej rzeczy, o której chyba nie napisał nikt.Otóż ten bandyta, z którym rozmawiał Geralt, w moim odczuciu przeszedł przez mur . Dobry jest gość ... a może to duch?
nie wydaje Cie sie tylko przeszedl dobrze ze to wypatrzyles to mamy kolejengo haka na CDPR..do pracy Panowie
 
Meciuk said:
Powinna dobrze zareklamowac tu sie zgodze, ale jej glos powinien byc przesiakniety namietnoscia z odrobina tajemniczosci, lub wyrazac olbrzymia chec zaspokojenia potrzeb seksualnych, a nie przybierac brzmienie typu " jesli potrzebujesz czegos wiecej niz odkurzacza Turbossacz jest wlasnie dla ciebie"
No to wyjdz na ulice, pogadaj z taka pania i zobacz, jaka "namietnoscia z odrobina tajemniczosci" Cie potraktuje, heheh.
 
Khaine said:
Przeczytaj sobie jeszcze raz swoja wypowiedź. Jak dla mnie to jawnie mówiłeś że to błazenada w odniesieniu do gry nie ksiązki. Ostatecznie stwierdziles ze mozna to przeżyć bo to gra itd choć wg Ciebie wiele z tych rzeczy należałoby zmienić. Nie będę Cię cytował bo chyba wiesz co pisałeś. Jeżeli nie o to Ci chodziło to trzeba było ciut inaczej post skonstruować ;)
Wiem co napisałem, a skoro padły słowa "to gra i można..." to chyba można się domyślić, że o książkę mi chodziło, nie o grę. A co do innych rzeczy, chyba wyraźnie napisałem, że chodzi mi o te niedociągnięcia, które zostały już wymienione przez innych forumowiczów.
 
Marrak przeginasz troche z tymi swoimi zarzutami...To o czym mówisz to taka kosmetyka ze w wersji która nie jest nawet Alfą nie powinno sie tego zauwazac.Ludzie cieszcie sie filmikiem miast na siłe sie do czegos przy******lać.Zarzuty w stylu-"Straznik powinien isc i rozmawiac z prostytutką"albo "Straznik 2 razy tak samo upadł" to jakas żenada.Nagi szopen pod dużym wrażeniem Wygląda to lepiej niz na screenach.
 
No, ale wiesz, chyba lepiej żebyśmy to my, przed premierą gry zauważyli te błędy, niż gdyby się one miały znaleźć w finalnej wersji, w co szczerze wątpię, przecież CDPR to profesjonały
 
Wlasciwie to bardzo mi sie podoba bruk na tym filmie i te mury, myslalem ze bedzie to wygladac troche inaczej, a noc wyglada jak noc, postacie gdzies daleko sa slabo widoczne, trudno rozpoznac kim sa (na przyklad bandyci ktorych wynajal wiedzmin) I żeczywiście wszystko wyglada lepiej niz na screenach, smiem twierdzic ze nie widzialem jeszcze gry z RPG z lepsza i bardziej wkretowa grafika
 
No moze tylko gdyby czlowiek mial szukac tych rzezimieszkow to mysle ze wogole by ich nie dostrzegl w tym ciemnym zaulku
 
Wiesz Tibor gdyby wprowadzono taką stałą infrawizje zaraz znalezlby sie malkontenci ze noc za jasna i ze nie klimatyczna.A w kwestii błędów nie uwazasz ze forumowicze są przewrazliwieni nieco?Przyuwazyłes np.zeby straznicy chodzili jak kaczki?Ja osobiscie jeden grubszy błąd przyuwazyłem-historia z bandytami nie trzyma sie kupy.Naszym celem jest takie załatwienie sprawy by zaden ze strazników nie wszczął larma ani nie zabił w dzwony.Czemu wiec widząc watache atakujących oprychów straz nie bije na alarm?
 
Wlasciwie to jest blad, najlepiej by bylo zeby jeden z oprychow mial kusze i zalatwial kazdego zolnieza przy dzwonie, zreszta misja by lepiej wypadala gdyby zolnierze gnali do dzwonu i powiedzmy musieli bysmy uciekac gdyby wezwali w ten sposob straze, a tak misja jest banalna, bo zolnierze reaguja nienaturalnie
 
Obejrzałem nowy film o grafice. B. fajny i b. fajnie wygląda jak Geralt widzi w ciemnościach. Kto nie obejrzał musi koniecznie obejrzeć Edit: Obejrzałem też film o walce i musze przyznać, że podoba mi się system walki .
 
Top Bottom