Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Panowie, co to za OT, czy to tak wypada... to jest temat o screenach, o drużynie jest osobny temat...
 
Wywinoles sie Tibor , tak myslalem ze przeciez ty tez o tym gadales i jusz chcialem ci dac cytat, a ty tylko sprostowales pewna wypowiedz i nic wiecej
 
Teraz moja kolej zwracania uwag i gloszenia pochwal1.Po raz kolejny stwierdzam ze grafika jest ok (nie bede pisal o systemie dnia i nocy i takie tam...ogolnie jest wszystko w porzadku...jak czegos nie zauważylem, a nie jest w porzadku to mam nadzieje, ze zostanie to porpawione 2.kwestia Tibora i pijanego wiedzmina oraz widzenie przez sciany lub znak ard wydajacy dzwiek brzeczenie matalowych puszek i wiele innych żeczy, ktore nie sa zgodne z fabula ksiazki nawet tak bardzo mi nie przeszkadzaja...bylo by fajnie gdyby zostalo to poprawione, ale watpie by na tym etapie prac byla mozliwosc cofniecia sie i wykluczenia tych rozwiazan3.Bledy graficzne typu wbijanie miecza w ziemie a nie w przeciwnika, przechodzenie przez sciany... mam nadzieje sa efektem ubocznym alfy wiec tez sie nie czepiam ale zwracam rowniez uwage...juz...4.Od kiedy to wiedzmin potrzebuje eliksiru by widziec w nocy przy swietle ksiezyca??? ta sprawa tez mnie powaznie rozzloscila!!! rozumiem lochy i piekielne ciemnosci ale nie w miescie przy gwiazdach i swietle ksiezyca5.Malo agresywni wrogowie...graveiry stoja przy wiedzminie i robia meksykanska fale zamiast go atakowac6.Caly czas denerwuje mnie fakt ze wiedzmin na cut scenkach i podczas dialogow (na zblizonej kamerze) jesli stoi w miejscu to bardzo sie chwieje...wyglada to wrecz smiesznie czyli tragicznie7.widzialem drzewko rozwoju dlatego nie narzekam na system walki...bo i tak wygladal calkiem nie zle a przeciez nie byl rozwiniety nawet w 1/48.Denerwuje mnie kursor ruchu, za kazdym razem jak klikniemy gdzie Geralt ma isc zatacza sie to zolte koleczko, rozwiazanie dobre, ale nie dla mnie ...bede wdzieczny jesli takie dziecinne elementy jak z jakiejs zrecznosciowki bedzie mozna wylaczyc w opcjach, przeciez widze gdzie kliknolem bo mam kursor i nie potrzebuje juz tego znacznika w postaci koleczka...nie zwracalem wczesniej na to uwagi bo nie myslalem ze bedzie mnie to draznic, ale teraz zaczelo...chyba nie bedzie to duzym problemem... zastosowanie opcji wlaczania i wylaczania czegos takiego w menu9.jestem pewien ze to zostanie poprawione, ale wole juz apelowac..koscioglow byl ruchawy jak mucha w smole!!! powinien biegac na okolo wiedzmina odskakiwac od niego, a wiedzmin po dostaniu ciosu od niego powinien sie przewracac albo zachwiac i zrobic kilka krokow do tylu a nie sikac krwia!!!10.tutaj umieszczam wszystkie drobnostki z ktorymi da sie grac lub inne uwagi forumowiczow, ktore uwazam za malo istotne na pewno cos jeszcze wynajde bo na razie ogladalem filmy tylko 2 razy kazdy no i nie mialem za bardzo czasu sie zastanawiac co jest zle i co mazna jeszcze poprawic na lepsze wiec z pewnoscia cos dopisze
 
marrak said:
Teraz moja kolej zwracania uwag i gloszenia pochwal1.Po raz kolejny stwierdzam ze grafika jest ok (nie bede pisal o systemie dnia i nocy i takie tam...ogolnie jest wszystko w porzadku...jak czegos nie zauważylem, a nie jest w porzadku to mam nadzieje, ze zostanie to porpawione [...]
System dnia i nocy... on ma juz [mówie o tym z gier:p] chyba ponad 7 lat....
 
Dzięki Matej.Mam prośbę jak ruszy to jakoś zawiadomcie innych fanów.Jeszczeraz dzięki i dzięki z góry za zawiadomienie
 
Wi_zard said:
Dzięki Matej.Mam prośbę jak ruszy to jakoś zawiadomcie innych fanów.Jeszczeraz dzięki i dzięki z góry za zawiadomienie
Spko link NA BANK się pojawi na forum. Kto wie, może nawet na stronie oficjalnej
 
Czy nikt tu porząku nie pilnuje? Co to ma wspólnego ze screenami? Takie rozmowy jak coś to w innych tematach....btw. sorki za zwracanie uwagi... musiałem
 
Ale to już robi się zbyt natrętne, Tibor, jak tylko jedna osoba zwraca uwagę. Ja wiele razy sie powstrzymuje. Nie mówie że to do modów należy, ale zmniejsz czestotliwość.
 
Żadne zmniejsz,ma racje.Skoro dochodzi juz do tego ze w temacie TzW jakis bystrzacha daje link do stronki z Mandaryną to powinien to Tibor robic nawet częsciej...A w kwestii filmów to te dwa najnowsze nie powalają.Liczy człowiek na jakąs nowinke a dostaje te same lokacje(żygam juz tą groblą) i info tez nieswieże...
 
Top Bottom