Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Tia - dzisiaj pierwszy raz obejrzał program Hyper i co zobaczyłęm o 22 ? Ano opowiadającego np. Severiana i sterującego,chyba lekko zestresowanego nagabującą kamerą Fallena .Rzeczywiście jakość była bardzo dobra stąd płynność działąnia gry można było ocenić jako dobrą może w jedny, miejscu (pogoda) kamerzysta popisał się zaniżonym IQ co zaowocowało niestety brakiem godnej wizji tegoż zagadnienia . Ciężko coś dodać do wypowiedzi 3xM - może to,że chłopaki w studio pracują nad bagnem (czyżby studio mieściło się na Wiejskiej? ).
 
Geno said:
Tia - dzisiaj pierwszy raz obejrzał program Hyper i co zobaczyłęm o 22 ? Ano opowiadającego np. Severiana i sterującego,chyba lekko zestresowanego nagabującą kamerą Fallena .
Ja zestresowany? No coś Ty . Może to ze zmęczenia, pokazywać przez 4 dni, 8 godzin codziennie jedną prezentację, która trwa z reguły 15 minut. Dodatkowo część musiałem sam prowadzić, grać i jednocześnie opowiadać.
 
Yarpen-> Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...Ale z tego co mówi Fallen śmiem twierdzić, że jest to ta sama prezentacja, która została nam zaprezentowana podczas ostatniego Tygodnia z Wiedźminem.
 
Fallen Zen said:
Geno said:
Tia - dzisiaj pierwszy raz obejrzał program Hyper i co zobaczyłęm o 22 ? Ano opowiadającego np. Severiana i sterującego,chyba lekko zestresowanego nagabującą kamerą Fallena .
Ja zestresowany? No coś Ty . Może to ze zmęczenia, pokazywać przez 4 dni, 8 godzin codziennie jedną prezentację, która trwa z reguły 15 minut. Dodatkowo część musiałem sam prowadzić, grać i jednocześnie opowiadać.
He,he trzeba było pod koniec targów robić pokaz z zawiązaną opaską - to by robiło wrażenie . Takie powtarzanie w kółko rzeczywiście męczy. W każdym razie było dobrze .
 
Został udostępniony nowy materiał tygodnia Tym razem można obejrzeć filmik prezentujący stoisko wiedźmina na targach... w sumie trochę mało aktualne, ale co tam Już zassysam...
 
Tiak - filmiki bardzo ciekawe - zajefajny Drakkar , cykl dzień/noc , walka mimo,że jeszcze wciąż nie widać zbyt wielu nowych kombinacji wygląda dobrze(uniki ) jedynie zastrzeżenia mam do regulacji fizyki - na razie postacie po śmierci nienaturalnie szybko upadają (brak odpowiedniej spowolnienia dla bezwładności ciała) ale z tego co pamiętam w tej kwestii są możliwości regulacyjne. Ogólnie od dłuższego czasu rewelka - z przyjemnością czekam na premierą jednocześnie śledząc spadające ceny komputerów
 
Rozmowy na temat sztuczności postaci w Oblivionie skłoniły mnie do ponownego spojrzenia na fotki z wiedźmina. Szczególnie te, na których przedstawieni byli żołnierze, i tak patrzać na nich ti stwierdzam, że nieco dziwnie wyglądają, tacy z lekka sztuczni mi się wydają, szcególnie chodzi mi o screeny przedstawiające Geralta walczącego z zabójcami w pałacu króla Foltesa. Nie mówię, że te postaci są złe, niemniej coś mi w nich nie odpowiada...Edit: Wrażenia z filmu przedstawiającego walkę na moście... otóż o wiele ładniej wyglądała już walka, widać że Geralt coraz więcej potrafi wyczyniać tym swoim mieczem, ale mam jedno ale, moim zdaniem trochę za długo męczył się z tymi żołnierzami, na tyle krwi co oni stracili w trakcie tej walki to już powinni nieżyć. I jeszcze jedno... po walce Geralt szpanuje znakiem Aard, i przypadko w tedy wpada w pole rażenia jakiś mieszczanim, lecz nic mu się nie dzieje, przebiega przez falę znaku jakby nigdy nic... Więc mam pytanie, czy znak Aard działa tylko na postacie, które zostały przewidziane przez scenariusz jako wrogie?
 
obejżałem te filmiki. I powiem że w momencie jak geralt zaczyna machać mieczem szybciej ( to chyba efekt klikania w dobrym momencie) to walka baaardzo zyskuje. I świetnie się ją ogląda.
 
Niom, chyba pierwszy raz w życiu zgadzam się z Tobą no może drugi. A więc postacie w Wiedźminie są dziwne szczególnie ta ładna cycata pani ma za duże eee atrybuty. Jeszcze Ewa Sonnet poda twórców do sądu za wykorzystanie jej podobizny Ale ja o screenach miałem mówic, więc ci zabójcy przypominają mi tekstury... Kurde, tło i lojacje są piękne praktycznie idealne. Natomiast postacie są takie niewyraźne, anonimowe...edit: co do tych filmików. Wszystko wygląda baardzo fajnie, aż chce sie zagrac. Walka na jest piękna. Tylko wszystkie postacie są jakieś takie małe
 
Yarpen Zirgin said:
obejżałem te filmiki. I powiem że w momencie jak geralt zaczyna machać mieczem szybciej ( to chyba efekt klikania w dobrym momencie) to walka baaardzo zyskuje. I świetnie się ją ogląda.
A może Fallen w końcu opanował do perfekcji tryb walki... w końcu tyle godzin prezentacji codziennie musi mieć jakieś pozytywne skutki Ale faktem jest, że gdy Geralt szybko wymachuje mieczem, to aż chce się na to patrzeć. Walka wtedy jest naprawdę dynamiczna.
 
Tibor said:
(...)Ale faktem jest, że gdy Geralt szybko wymachuje mieczem, to aż chce się na to patrzeć. Walka wtedy jest naprawdę dynamiczna.
To mamy najwyraźniej inne wyobrażenie dynamicznej wiedźmińskiej walki to co widziałem na tych filmikach nie różni się tak bardzo od innych tego typu produkcji.W "Fight and open the gate" widać jeszcze pozostałości po NWN ( strażnik którego atakuje geralt "ucieka" czy raczej odbiega by zaatakować jednego z bandytów ignorując zupełnie fakt że naż białowłosy wiedźmin jest nie tylko bliżej ale także właśnie atakuje)Poza tym dźwięki bitwy są po prostu paskudne: "Łup, Łup, Hy, Hy, Łup, Hy, Łup,Łup" tak to można w skrócie scharakteryzować. A w "Drunken fun with a guard" Geralt sam się upija, bo jakoś nie widać by strażnik choć powąchał bukłaczka. BTW A drógi strażnik co śpi?
 
Avallac'h said:
Tibor said:
(...)Ale faktem jest, że gdy Geralt szybko wymachuje mieczem, to aż chce się na to patrzeć. Walka wtedy jest naprawdę dynamiczna.
To mamy najwyraźniej inne wyobrażenie dynamicznej wiedźmińskiej walki to co widziałem na tych filmikach nie różni się tak bardzo od innych tego typu produkcji.W "Fight and open the gate" widać jeszcze pozostałości po NWN ( strażnik którego atakuje geralt "ucieka" czy raczej odbiega by zaatakować jednego z bandytów ignorując zupełnie fakt że naż białowłosy wiedźmin jest nie tylko bliżej ale także właśnie atakuje)Poza tym dźwięki bitwy są po prostu paskudne: "Łup, Łup, Hy, Hy, Łup, Hy, Łup,Łup" tak to można w skrócie scharakteryzować. A w "Drunken fun with a guard" Geralt sam się upija, bo jakoś nie widać by strażnik choć powąchał bukłaczka. BTW A drógi strażnik co śpi?
Sami autorzy przyznali, że nie jest to jeszcze wersja Alfa tylo pre-alfa, więc mają czas aby te małe błedy skorygować. Do premery wszystko powinno być dobrze.
 
Top Bottom