Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Konradini said:
(...)Sami autorzy przyznali, że nie jest to jeszcze wersja Alfa tylo pre-alfa, więc mają czas aby te małe błedy skorygować. Do premery wszystko powinno być dobrze.
Wiem ja tylko wytykam co powinni poprawić, co mi się podobało, jak i to co uważam że jest sp...artaczone dokumentnie.BTW Patrz mój podpis EDIT: Zdaje się że o pre-alfa mówili jeszcze na targach E3 2004
 
w sumie w większości masz racje. ale jeśli chodzi o walkę to ja np nie spodziewam się już walki innej niż jest. Jedynie znacznie szybszej.
 
Yarpen Zirgin said:
w sumie w większości masz racje. ale jeśli chodzi o walkę to ja np nie spodziewam się już walki innej niż jest. Jedynie znacznie szybszej.
Hmm mnie się wydaje,że z rodzajów ciosów jakie do tej pory widzieliśmy to raptem może jakieś procenty są (również uniki czy parady) - do tego liczę na poprawę fizyki - więc dla mnie to sposób pokazania walki nie odzwierciedla jeszcze docelowego.
 
Co do ciosów jakich używał Geralt na ostatnich filmikach to jest to zaledwie kilka kombinacji wykonywanych szybciej bądź wolniej, a mam nadzieję, że róznych sekwecji ciosów bedzie o wiele więcej, chociażby nawet automatyczny wyrzut miecza za głowę...
 
Hmm...Lepik chwała Ci za zarzucenie tego linku. Miły akcent tworzy obejrzenie takich miłych wiadomości, w których nie mówią o kolejnej aferze, o kolejnym procesie lustacyjnym itp. jeno o naszej ukochanej grze Ciekawą informacją była ta odnośnie budżetu gry... tak jak myślałem, nie jest to tani projekt Ale jedna rzecz w tym filmiku mi się nie podobała... nie było Fallena
 
Tibor said:
Hmm...Lepik chwała Ci za zarzucenie tego linku. Miły akcent tworzy obejrzenie takich miłych wiadomości, w których nie mówią o kolejnej aferze, o kolejnym procesie lustacyjnym itp. jeno o naszej ukochanej grze Ciekawą informacją była ta odnośnie budżetu gry... tak jak myślałem, nie jest to tani projekt Ale jedna rzecz w tym filmiku mi się nie podobała... nie było Fallena
Siedziałem obok Michała Madeja, to ja grałem w tle
 
No faktycznie Ale tak ważna postać powinna grać jakąś pierwszoplanową rolę, a nie jakąś drugoplanową
 
Tibor, ale wazelina ^.^ :pa w tych wiadomosciach nie podobało mi sie ze powiedzieli ze polakom to daleko do robienia takich gier jak japonia czy cus...
 
Tam padło nawet chyba, że jesteśmy gorsi niż Koreańczycy, czy cuś... no bez przesady, tak źle to z naszym rynkiem nie jest. Ostatnio nawet coraz lepiej, bo mamy kilka gier, którymi śmiało można się pochwalić na zachodzie, szkoda, że w tym reportarzu wspomniano tylko o Painkilerze...
 
Hmmm, a o czym mieli? :p Earth nie odniosl na zachodzie az tak olbrzymiego sukcesu. Polanie II tez nie. A o innych lepszych grach poslkich wydanych w ostatnim czasie nie slyszalem. U nas z grami jest naprawde kiepsko. Polacy wydaja raz na kilka(nascie) lat hiciora. A amerykanie średnio kilka razy do roku Kurde Tibor a pozatym u nas gry wogole sie dobrze nie sprzedaja. Lepiej jest juz sciagnac gre z sieci. I nie gadajcie o piractwie.... Bo juz kiedys poruszalem ten temat. Rozmowa o piractwie to jedno wielkie bledne kolo Dobra ale juz nie roprzestrzeniajmy oftopu
 
Jak gdzieś w komentarzach napisałem odnośnie ilości ciosow, w filmie nie ma docelowych animacji Geralta a to co jest to jest to raptem kilka ciosów i to tych bardziej podstawowych. Jak tylko będziemy mieli coś więcej to pokażemy, mam nadzieję, że Wam się spodoba.
 
Mike-> Spodoba się na pewno, czy nam się kiedyś coś nie podobało? Tylko, że z tego co również już mówiłeś, to nie można się tego spodziewać wcześniej niż w nowym roku... a może chociaż jako prezent pod choinkę?
 
No masz świętą rację teraz Avallac'h. Ale o tym widzeniu przez ściany już tyle mówiłem, że stwierdzam, że nie ma sensu ponownie o tym mówić...szczególnie, że Twórcy nie lubią usuwać czegoś co już zrobili
 
Ja to widzenie przez ściany tłumaczę sobie tak: Geralt po wypiciu eliksirów ma także wyostrzony słuch, a że ciężko byłoby to przedstawić w grze to poprostu widzi/słyszy co jest za ścianą.
 
No teoretycznie masz rację, niemniej jakoś dziwnie to się ma do świata Wiedźmina; chęci Twórców były bardzo dobre, lecz moim zdaniem wyszło to nieco dziwnie, chociaż da radę się do tego przyzwyczaić
 
-3xM- said:
Ja to widzenie przez ściany tłumaczę sobie tak: Geralt po wypiciu eliksirów ma także wyostrzony słuch, a że ciężko byłoby to przedstawić w grze to poprostu widzi/słyszy co jest za ścianą.
Jeśli tak to sobie tłumaczyć to to rzeczywiście ma jakis sens, tylko czemu to tak obskurnie wygląda? Ale na poważnie, to mam nadzieję że bedziemy musieli urzywać tego eliksiru tylko w jaskiniach.Bo przecież Geralt oprócz różnych eliksirów ma również koci wzrok który umożliwia mu widzenie w nocy, więc eliksyry pod gołym niebem ( lub w pomieszczeniach z oknami) nie powinny być mu potrzebne.
 
Tak się zastanawiam, czy zostaną nam udostępnione te filmiku z serwisu IGN w wyższej rozdzielczości, bo te, które są dostępne za darmo faktycznie są w wysokiej jakości, ale rodzielczość malutka. W związku z czym, mam pytanie... może będziecie je zamieszczać przez najbliższe cztery tygodnie jako Materiały Tygodnia?
 
Top Bottom