Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Fallen Zen said:
Słońce wschodzi i zachodzi w miejscach przeciwległych do siebie.
tylko czemu te przeciwległe miejsca leżą jedynie po obydwóch stronach dworzyszcza? IMO odległość powinna być większa...aha - jeszcze jedno. chodzi o cienie. Zobaczcie moment zapalenia pochodni. Cienie beczek zostają jakby światło padało zza nich, nic nie robiąc sobie z nowego źródła światła. Takie rzeczy bardzo odbijają się na realiźmie.
 
Yarpen Zirgin said:
cóż.... smutek blady padł na lud. Mam nadzieję że to się nie bedzie tak rzucało w oczy...
Rzucilo sie to komukolwiek w oczu w 100 RPGach, ktore wyszly do tej pory?
 
Zbiku said:
Yarpen Zirgin said:
cóż.... smutek blady padł na lud. Mam nadzieję że to się nie bedzie tak rzucało w oczy...
Rzucilo sie to komukolwiek w oczu w 100 RPGach, ktore wyszly do tej pory?
WitamSzczerze dziwnie to wygląda. Przy takiej grafice, w dzisiejszych czasach zdecydowanie większe i lepsze produkcje, a Wiedźmin do takiej przecież należy, stosuje się dynamiczne cienie.Pozatym to ma być RPG Redefined, więc powinny być dynamiczne cienie Pozdrawiam
 
Jak dla mnie, to że nie będzie dynamicznych cieni to jakaś wielka strata nie będzie, niemniej faktycznie hasło redefined do czegoś zobowiązuje i dlatego pojawia się z naszej strony tyle wysokich wymagań.
 
szczeze to pewnie gdyby Yarpen tego nie zauwazył nikt by na to nie zwrucił uwagi i wszyscy byli by szczęsliwi a tak to się martwicie to raczej znacząco nie wpłynie na sposob rozgrywki gozej by było gdyby wogule nie zucały by cienia wtedy był by to jakic powod do zmartwien
 
Lepik said:
WitamSzczerze dziwnie to wygląda. Przy takiej grafice, w dzisiejszych czasach zdecydowanie większe i lepsze produkcje, a Wiedźmin do takiej przecież należy, stosuje się dynamiczne cienie.Pozatym to ma być RPG Redefined, więc powinny być dynamiczne cienie Pozdrawiam
Dla mnie cRPG to nie grafika ale rozwój postaci, system walki, fabuła, wielkość świata. I właśnie pod tym względem, mam nadzieję, Wiedźmin będzie RPG Redefined.Piszesz - "w dzisiejszych czasach zdecydowanie większe i lepsze produkcje, a Wiedźmin do takiej przecież należy, stosuje się dynamiczne cienie". Dynamiczne cienie stosuje się raczej w Fps a nie RPG.
Michalun said:
szczeze to pewnie gdyby Yarpen tego nie zauwazył nikt by na to nie zwrucił uwagi i wszyscy byli by szczęsliwi a tak to się martwicie
Ciekawe spostrzeżenie. Na tym forum jest pełno ludzi, którzy oglądają godzinami screeny i filmy. Jeśli tylko jeden z nich to zauważył, można to uznać za nieistotny szczegół. Tym bardziej, że gdy będziemy już w Wiedźmina grać, nikt, w wirze akcji, nie będzie zwracał uwagi na każdy kwiatak, beczkę, czy sztachetę w płocie.
 
Lepik said:
Zbiku said:
Yarpen Zirgin said:
cóż.... smutek blady padł na lud. Mam nadzieję że to się nie bedzie tak rzucało w oczy...
Rzucilo sie to komukolwiek w oczu w 100 RPGach, ktore wyszly do tej pory?
WitamSzczerze dziwnie to wygląda. Przy takiej grafice, w dzisiejszych czasach zdecydowanie większe i lepsze produkcje, a Wiedźmin do takiej przecież należy, stosuje się dynamiczne cienie.Pozatym to ma być RPG Redefined, więc powinny być dynamiczne cienie
Dynamiczne cienie w grze sa, ale nie od wszystkich obiektow, glownie od postaci, choc nie tylko. AFAIK do tej pory nie wyszla taka gra, moze poza Doom3, ktory rozgrywa sie glownie w ciemnosciach, gdzie cienie rzucane sa przez wszystkie bez wyjatku obiekty i reaguja na wszystkie zrodla swiatla.
 
Ja pod względem graficznym to szczerze mówiąc nie za bardzo mam powody do niezadowolenia ,musiałbym na siłe doszukiwać się jakichś elementów ,które mi nie pasują - z rzeczy ,które mi nie pasują to wymieniałem z 50 razy więc nie będę się powtarzał. Na razie nie szukam na siłę błędów bo z reguł poza nielicznymmi wyjątkami są na bierzące poprawiane - ewolucję zreszta bardzo dobrze widac porównując względem trailera z Berengarem chociażby - więc na razie cierpliwie czekam - zapewne do początko nowego roku może coś wtedy ujrzymy więcej
 
Michalun said:
szczeze to pewnie gdyby Yarpen tego nie zauwazył nikt by na to nie zwrucił uwagi i wszyscy byli by szczęsliwi a tak to się martwicie
Ma się te oczy
Cyjanopan said:
Jeśli tylko jeden z nich to zauważył, można to uznać za nieistotny szczegół.
I prosze mnie nie lekceważyć!To tylko przejaw mojego charakteru, cóż - lubię się czepiać. Jest to skutkiem moich często przerośniętych wymagań . Skoro tylko doom miał ten bajer to nie ma co się już podniecać.
 
Po tym filmiku mam jedno pytanie. Zostało tam zaznaczone, że działanie eliksiru ustaje gdy wiedźmin ma źródło światła przy sobie. Ale czy tak samo by się stało gdyby podszedł do tych pochodni co na murach był przyczepione?I czy mocniejsze widzenie w ciemności też tak ustaje?
 
Draghmar said:
Po tym filmiku mam jedno pytanie. Zostało tam zaznaczone, że działanie eliksiru ustaje gdy wiedźmin ma źródło światła przy sobie. Ale czy tak samo by się stało gdyby podszedł do tych pochodni co na murach był przyczepione?I
Osobiście przypuszczam, że tak, a jeśli nie to jescze to zrobią
 
Top Bottom