Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
w witcheropedii wszystkie Znaki sa opisane tylko jakos ta jest sukcesywnie ignorowana przez wiekszosc wbrew swemu potencjalnemu celowi - nie mam pojecia skad atak awersja.
 
Hmm...może to być związane z tym, że trochę trudno je znaleźć. Szukałem ich teraz aby odpowiedzieć na ten problem i...zrezygnowałem. Dawno temu mówiłem, żeby dodać w wszukiwarce możwliwość przeszukiwania Witcheropedii...ale widać nie jest to wcale potrzebne...
 
Heh...tak to jest jak się szuka tylko po nazwie tematu...ale to tylko podkreśla, że przydała by się opcja wyszukiwania Witcheropedii...Edit do posta poniżej-> Skoro uważasz, że powinno być to w innym temacie, to czemu sam sie tu udzielasz?
 
Fallen miał ją nwet podobno uporządkować... ale najwidoczniej przez tych zachodnich wydawców nie ma na to czasu, a jak "delikatnie" zwróciłem tam uwagę, że trochę syfu robią to poczęli po mnie ostro jechać w Witcheropedii A poza tym to dalsza dyskusja o witcheropedi chyba w innym temacie panowie, bo teraz my niedługo zaczniemy robić tu burdel jak w damskiej torebce.
 
Screen bardzo ladny, martwi tylko to "Scheduled for release in Spring 2007" Wyglada tez na to ze Wiedzmin znowu bedzie pokazywany na E3 tylko za zamknietymi drzwiami, pewnie dopiero na E3 '07 kazdy zwiedzajacy bedzie mogl sobie pograc
 
jeśli dobrze widzę to ze zwykłym mieczem porywa się na golema? :> ciekawe pejzarzyk bardzo ładny (w końcu jakaś otwarta przestrzeń), ten efekt to skutek zarzycia jakiejś mikstury? czy po prostu tego, że się wszystko rusza? Troche malutki ten Geralcik miecz wiedźmiński jest ciut długi
 
Nagi_Szopen said:
http://nwvault.ign.com/screenshots/full_res.php?ss=1180A co państwo na to?
Laaaadne Ale z drugiej strony po Oblivionie nie robi az takiego wrazenia
 
No wlaśnie - postanowiliśmy Wam zrobić niespodziankę i dać coś już dziś... co nie znaczy, że jutro nic nie będzie Mam nadzieję, że dzięki temu poczujecie, że praca wre. Specjalnie dla Was Wujek Fallen wrzucił dzis screena z gry. Enjoy!
 
Top Bottom