Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Eddie said:
woju zobacz sobie efekt "nawalenia" na filmiku Storyline. Majstersztyk!
Apropo tego Storyline...szukałem go ale nie mogłem znaleść, mógłby mi ktoś podać jakiś link do tego filmiku???
 
woj:| said:
a bedą jeszcze jakieś bajery z ekranem np. jak sie wiedzmin nawali to mogłby być taki tradycyjny efekt kinowy byłoby gitara
hehehe... no ja mysle, ze Wiedzmin jak nawali to raczej w krzakach ... zasloniety jakas paprotka lub liscmi rabarbaru.... a zatem przy zaslonietym Geralcie raczej efektu wizualnego nie uswiadczysz :)
 
Scorpik said:
woj:| said:
a bedą jeszcze jakieś bajery z ekranem np. jak sie wiedzmin nawali to mogłby być taki tradycyjny efekt kinowy byłoby gitara
hehehe... no ja mysle, ze Wiedzmin jak nawali to raczej w krzakach ... zasloniety jakas paprotka lub liscmi rabarbaru.... a zatem przy zaslonietym Geralcie raczej efektu wizualnego nie uswiadczysz :)
Oj Wiedźmin się nawali, wkońcu mamy do zebrania około 20 kart z kurtyzanami. Rzeczywiści przydałby się efekt kinowy ;]
 
no dobra wiedźmin nie nawali i odniesie sukces a tak wogóle bedzie taki motyw jak załatwianie potrzeb?? To by była jazda walcze zaciekle z golemem i ..... przerwa na siku może golem też by skorzystał z okazji i poszedł sie odlać edit: co do screenów to fajnie by było jakbyście zaprezentowali jakiś screen w kilku wersjach tak żeby było pokazane jak bedzie to wyglądało przy słabszych sprzętach z powyłączanymi różnymi efektami zmniejszonymi detalami itp. to by napewno wielu ciekawiło.
 
Jako, że i tak uchodzę wsród wielu jako zrzęda i czepialski (pewnie głównie wśród ekpiy CDPR ), to nie mogę niszczyć tego wyobrażenia i...Dlaczego wokół prawej nogi wiedźmina jest obwódka, która jest "ponad" cieniem?Czemu ten gość w zbroi trzyma tarcze za powietrze?I pytania...Czemu obraz jest rozmazany? To jakiś efekt eliksiru czy coś?Czy jak ktoś będzie miał tarcze, to będzie mógł ją efektywnie wykorzystać, czy to tylko ozdobnik?Tapeta jest całkiem niezła...
 
screen jak najbardziej mi sie podoba, postacie moim zdaniem fajnie wykonane. tylko tapeta niezbyt pasuje... powinna byc jednolita (jak np. z domyslnych XP-ksiezyc, idylla). ikonki sie gubia w takim obrazie, jednym slowem wszystko i nic plakat dobry, ale na tapete sie nie nadaje...
 
Mi tam żadne ikonki się nie gubią przy tej tapecie.....(a mam ich zawalony cały ekran, a i tak się nie mieszczą). Screen fajny, całkiem niezły jest efekt tego, jak się rozmazuje płotek z bliska.
 
Nie wiem może stary się robie ale mnie się aktualny screen bardzo podoba ( poprzedni z goelemem był dosyć ubogi w szczegóły,bez podniety) - tekstury wyglądaja realnie - łysy ma czerep jak żywy , pas też nieźle wygląda - naprawdę postęp jak dla mnie jest widoczny - rycerzyka zbroja także się całkiem,całkiem prezentuje...Co do tarczy i tego czy ją trzyma (ja widzę ,że tam jest cos w rodzaju obejmy) to mnie to nie drażni - jakoś nie mam ambicji aby NPC płci żeńskiej później zaglądać czy mają majtki czy nie i jaka ich rozdzielczość jest (jeśli są) Plakat jest wypas
 
Odnośnie trzymania tarczy to zgadzam się po części z Draghmarem. Można faktycznie odnieść wrażenie, że trzyma ją ten NPC "za powietrze", ale z drugiej strony moim zdaniem nie jest to aż tak bardzo istotny aspekt gry, niemniej można by to co nieco dopracować, bo troszkę razi Co do obrazu, to jest to zapewne efekt rozmycia, pojawiający się podczas bardziej dynamicznych walk. Ogólne wrażenia: bardzo pozytywne. Screen wygląda bardzo ładnie i jak dla mnie przedstawiony lokacja bardzo dobrze oddaje książkowy klimat. Zauważyć można dużą realistyczność w kreacji budynku, młynu i itp.
 
Może jeszcze wszelkie elementy do trzymania, podtrzymywania itp. są jeszcze nie zrobione dlatego tarcza lata, no bo Gerat miecz też nadal ma na magnes.
 
Pierwsze wrażenie : bardzo pozytywne Screen ładnie oddaje klimat, widać na nim wir walki i już by się chciało kliknąć myszką w oponenta i wyprowadzić kolejny cios Jedyne co mnie zastanawia to reakcja NPC na takie walki.. bo na screenie widać koleś na pomoście się wcale nie przeją że obok niego się ludzie zabijają i dalej dumnie dłubie w uszach
 
Tibor said:
. Można faktycznie odnieść wrażenie, że trzyma ją ten NPC "za powietrze", ale z drugiej strony moim zdaniem nie jest to aż tak bardzo istotny aspekt gry, niemniej można by to co nieco dopracować, bo troszkę razi Co do tarczy to macie rację, faktycznie nie jest przymocowana do ramienia. A to dlatego że jest to tymczasowy model jakich jest parę w grze i w odpowiednim czasie zastąpimy go właściwym .
 
Czarny Marian said:
Co do tarczy to macie rację, faktycznie nie jest przymocowana do ramienia. A to dlatego że jest to tymczasowy model jakich jest parę w grze i w odpowiednim czasie zastąpimy go właściwym .
Marian a tak mniej więcej to ile wykonujecie iteracji do każdej postaci aby ja "dopieścić" - pytam z ciekawości,nie ze złośliwości
 
Top Bottom