Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Wiem Marian ze nie jestes za to odpowiedzialny ale skoro juz siedzisz przy kompie to zdradż nam czy cosik nowego dziś jeszcze dostaniemy?
 
Nagi_Szopen said:
Wiem Marian ze nie jestes za to odpowiedzialny ale skoro juz siedzisz przy kompie to zdradż nam czy cosik nowego dziś jeszcze dostaniemy?
Pewnie dopiero po opublikowaniu na IGN.
 
Czarny Marian said:
Co do tarczy to macie rację, faktycznie nie jest przymocowana do ramienia. A to dlatego że jest to tymczasowy model jakich jest parę w grze i w odpowiednim czasie zastąpimy go właściwym .
Taką właśnie nadzieje miałem...ale co z tą obwódką wokół nogi Geralta?No i kurcze co to jest to rozmazanie...bo wyobrażam to sobie...wizualizuje w głowie...i wydaje mi się, że może być bardzo fajne, ale chciałbym wiedzieć...
 
Mnie ten brak "raczki" u tarczy tak nie razi - na chama mozna se tam dodac jakis rzemyk... Bardziej razi brak fregmentu cienia rycerza, trzymajacego te tarcze. Cien jego reki na niej jest w dwoch czesciach. Calosc bardzo ladna. Sliczny plotek blikso ekranu, sliczna woda, lodka, sliczne postaci i tylko niesliczna trawa... taka jakas za plaska moim zdaniem, ale moze to efekt rozmycia (w sumie wyglada jak mitmapa). Ale generalnie slicznie :p
 
screen rzeczywiscie fajny. ciekawie zrobieni sa przeciwnicy wiedzmina, zwlaszcza ten łysy grubas. jakos "nasze" obrazki bardziej mi przypadły do gustu, aniżeli Obliviona.
 
Czy mi się wydaje, czy też fragment lewej stopy Geralta jest poniżej poziomu podłoża? Stopa wydaje się jakby ucięta.Pozatym ten spaślak po prawej nie rzuca cienia.Przedmioty otoczenia też nie rzucają cieni ale chyba tak miało być I miecz na plecach wciąż się trzyma dzięki sile woli Geralta Edit: Och, zapomniałem dodać... Ten screenik jest śliczny Chociaż ten z błotnymi humanoidami mi się bardziej podobał
 
zajefane materiały strzyga prezętuje się doskonale normalnie ogladałem to przez 10 min a tamte 2 inne stworki tez ciekawie wyglądają a nawet bardzo
 
No to teraz wszyscy którzy narzekali na wygląd strzygi muszą przyznać, że się mylili bo wygląda SUPER wręcz IDEALNIE (ja od początku uważałem, że koncept jet dobry ). Warg jest ciekawie przedstawiony, chociaż nie pasują mi te "bransolety" na jego łapach. No chyba, że będzie on pochodził z jakiejś hodowli . Co do upiora to koncept nie przypadł mi do gustu, jakoś klimatem nie pasuje do świata Wiedźmina, bardziej do Hirołsów Zresztą pewnie ocenię tak każdego upiora, bo jakoś nie pasują mi one do wiedźmina.
 
- 3xM - said:
No to teraz wszyscy którzy narzekali na wygląd strzygi muszą przyznać, że się mylili bo wygląda SUPER wręcz IDEALNIE (ja od początku uważałem, że koncept jet dobry ).
Dla mnie koncept był "dupowaty" ale to co zrobiono z konceptem to rewelka.
- 3xM - said:
Warg jest ciekawie przedstawiony, chociaż nie pasują mi te "bransolety" na jego łapach. No chyba, że będzie on pochodził z jakiejś hodowli .
Mógłby się chcoiaż inaczej nazywać....
- 3xM - said:
Co do upiora to koncept nie przypadł mi do gustu, jakoś klimatem nie pasuje do świata Wiedźmina, bardziej do Hirołsów Zresztą pewnie ocenię tak każdego upiora, bo jakoś nie pasują mi one do wiedźmina.
Mnie jakoś też nie pasi - pachnie DOOM'em
 
Geno said:
- 3xM - said:
No to teraz wszyscy którzy narzekali na wygląd strzygi muszą przyznać, że się mylili bo wygląda SUPER wręcz IDEALNIE (ja od początku uważałem, że koncept jet dobry ).
Dla mnie koncept był "dupowaty" ale to co zrobiono z konceptem to rewelka.
- 3xM - said:
Warg jest ciekawie przedstawiony, chociaż nie pasują mi te "bransolety" na jego łapach. No chyba, że będzie on pochodził z jakiejś hodowli .
Mógłby się chcoiaż inaczej nazywać....
- 3xM - said:
Co do upiora to koncept nie przypadł mi do gustu, jakoś klimatem nie pasuje do świata Wiedźmina, bardziej do Hirołsów Zresztą pewnie ocenię tak każdego upiora, bo jakoś nie pasują mi one do wiedźmina.
Mnie jakoś też nie pasi - pachnie DOOM'em
Co do konceptów to należy rozróżnić dwa rodzaje: pod publiczkę, oraz produkcyjne. Zaprezentowany koncept strzygi jest właśnie takim produkcyjnym, służy do tego aby modeler mogł łatwo przenieść proporcje postaci na siatkę 3d. Finalny efekt strzyga zawdzięcza pozie, oświetleniu oraz teksturom i shaderom. Ten "warg" to tak naprawdę nie warg, dowiecie się z fabuły jak zagracie .
 
Geno said:
Mógłby się chcoiaż inaczej nazywać....
Dokładnie, nie dość, że gdyby nie napisali, że to Warg to za cholere bym się nie domyślił to na dodatek ta nazwa IMO za bardzo kojarzy się ze Śródziemiem.I jeszcze jedna sprawa- nie macie wrażenia, że 2 ostatnie szkice (warg i upiór) są zbytnio udziwnione? Np. warg jak dla mnie powinien byś jakimś przerośniętym wilkiem z co najwyżej większą muskulaturą lub coś w tym stylu, a ten wygląda zbyt "nierzeczywiście". Oczywiście jest to świat fantasy, ale wg. opisów Sapkowskiego wygląd wszystkich stworów był uzasadniony np. środowiskiem w którym występowały i były bardziej "realne" (o ile można tak powiedzieć o tych stworach). edit: kiedy pisałem tego posta nie widziałem wypowiedzi Czarnego Mariana
 
Faktycznie Warg jest swietny.A co do strzygi, to zawsze wyobrazalem sobie ja jako stwora bardziej humanoidalnego, ale i tak jest 1000 razy lepiej niz na koncepcie.Natomiast niewiem co mam myslec o upiorze. Niepamietam wogole zeby taki stwor wystepowal u Sapkowskiego.
 
Nowy, zaprezentowany koncpet strzygi przedstawia się bardzo dobrze, ale nie sądzę, aby był to zupełnie nowo stworzony koncept. Chyba jedynie zastosowano tutaj kilka poprawek i dodano pewne efekty graficzne. Upiór i warg również niczego sobie...Aha, właśnie zauważyłem, że przy opisie strzygi jest jeszcze możliwość obejrzenia modelu
 
Gwynbleidd66 said:
????? Skąd tyś to wytrzasnął?
Z książki, a konkretniej z "Pani Jeziora". Dziki Gon pojawiał się przed wojną i był brany za omen, ale to byli jeźdźcy pod przywództwem elfa który nazywał się Eredin Breacc Glas. Pod postacią Dzikiego Gonu ścigali Ciri między innymi wtedy, kiedy uciekła Yennefer aby spotkać się z Geraltem na farmie niziołka (ale to było już chyba w innym tomie).
 
Top Bottom