Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Mi się wydaje, że to było tak, iż Dziki Gon to były upiory a Ciri ścigały Elfy, tyle że ona myślała, że to Gon.
 
Ale z tego opisu wynika, że gdyby to były elfy to Ciri, nie mogłaby ich zobaczyć bez zażycia specjalnych eliksirów. Więc rówież przychylam się do wersji, że w tym konkretnym momencie Ciri była ścigana przez elfy (coś a la "Król Elfów" Goethego ).
 
niestety Gwyn jestes w błędzie elfy przebierały się za Gon w poszukiwaniu niewolnikow (ludzi)w ktoryms momencie sami to potwierdzili
 
Wszystkie ranne ptaszki niech lecą na IGN .W końcu mamy screen Kaer Morhen panowie(według moich przypuszczeń)Ja osobiście wypadłem z butów.Cudo! (Niech mi sie na głownej znajdzie choć jeden dwunastoletni malkontent mówiący ze "cień nie w tym miejscu i głowa za mała".)
 
fakt screeny sa swietne a te ruiny to mogą byc ruinami Kaer Morhen a ten koles to pewnie Vesemir a filmik tez niczego sobie a nawet bardziej
 
Również jestem prawie na 100% pewien, że jeden z nowych screenów pokazuje nam Kaer Morhen. A ten NPC, z którym rozmawia Geralt to być może Vesemir, tyle że troszkę inaczej go sobie wyobrażałem. Teraz Vesemir tak jakoś za bardzo gothickowo mi wygląda
 
moze się farbuje ale oczywiscie to moze nie byz Kaer Morhen a ten kole moze nie byc Vesemirem ale pewnie dowiemy sie dopiero w czasie gry(chyba ze ktos z redow będzie tak łaskaw i zdradzi nam torzsamosc tego NPC'a )
 
No i mam nadzieje, że w grze będzie więcej pochmurnych dni niż tych słonecznych, bo dotychczas wszystkie prezentowane screeny z przyrodą, wyglądały zbyt sielsko- nic tylko położyć się i opalać Co do filmiku to można chyba zaryzykować stwierdzenie, że sekwencje walk z Wiedźmina może kiedyś będą stawiane za wzór dla innych RPG.
 
Hehe... pewnie pokazują takie screeny bo są one bardziej korzystne marketingowo Chcociaż z drugiej strony, takie mroczne, pełne grozy obrazy również mogłyby przecież rzeszom fanów przypaść do gustu
 
Ja zakładam również, że ten gość, z którym Geralt rozmawia to Vesemir. Chociaż wyobrażałem go sobie jako siwego starca z pokaźną łysiną i trochę przygarbionego (może jeszcze o lasce). W końcu nawet wśród wiedźminów był on starczego wieku, a jak wiadomo oni starzeją się również, choć niezauważalnie.Drugi screen podoba mi się jeszcze bardziej. Jak Oblivion! Piękna woda! Zakładam, że te góry to szczyty gór Siwych?
 
widoczek naprawdę niczego sobie żeby jeszcze dała się tam wszędzie dojść, a nie, że rzeczka będzie barierą niedoprzejścia na tym drugim screenie postać, którą Geralt rozmawia jest chyba troszkę kanciasta, rażą mnie szczególnie te włosy ale pomysł z żyłami na rękach świetny (Rzeczywiście to może być zniszczone Kaer Morhen )
 
Rioo said:
widoczek naprawdę niczego sobie żeby jeszcze dała się tam wszędzie dojść, a nie, że rzeczka będzie barierą niedoprzejścia
Glebsze rzeki beda barierami, ale wtedy pewnie pojawi sie jakis most. Ten strumyczek ze screenu akurat da sie przejsc bez problemu.
 
Zbiku said:
Glebsze rzeki beda barierami, ale wtedy pewnie pojawi sie jakis most. Ten strumyczek ze screenu akurat da sie przejsc bez problemu.
super, to ja chce w te góry na horyzoncie iść :>ok, filmiki mi też się ściągnęły, ten ze strzygą kojarzy mi się z prezentacją jakiegoś samochodu na targach ale ten drugi to trzeba mieć w lepszej jakości...
 
Top Bottom