Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Ozzie said:
Specyfika silnika Witchera jest taka, że w najmniejszych detalach wcale nie wygląda znacząco gorzej od maksymalnych detali. Nie będzie tak jak w Oblivionie, gdzie grafika na maksymalnych i minimalnych detalach wygląda jak dwie różne gry. ;)
To znaczy że na słabszych kompach i najniższych detalach gra będzie się tak samo ciąć jak na wyższych detalach???
 
Aranthar said:
Ozzie said:
Specyfika silnika Witchera jest taka, że w najmniejszych detalach wcale nie wygląda znacząco gorzej od maksymalnych detali. Nie będzie tak jak w Oblivionie, gdzie grafika na maksymalnych i minimalnych detalach wygląda jak dwie różne gry. ;)
To znaczy że na słabszych kompach i najniższych detalach gra będzie się tak samo ciąć jak na wyższych detalach???
Nie, oznacza to że grając na niższych detalach nie odczujesz tego tak boleśnie. :)Sekret tkwi w statycznej części oświetlenia lokacji czyli lightmapach, które nie tracą zbytnio na jakości wraz ze zmniejszaniem detali tekstur.
 
najnowsze dwa screeny wygladaja lepiej od poprzednich dwoch. nie widze zadnych kantow, jest dobrze
 
No to akurat mam pomysł na kolejny Materiał Tygodnia, albo najlepiej na materiał w tym specjalnym tygodniu, a mianowicie:Czy moglibyście dać jakiś jeden screen tylko że w wersji z najniższymi detalami i w wersji z najwyższymi???
 
screeny są miodzi z resztą jak wszystkie wszystko mi się podoba taki juz jestem nawet strzyga wydaje mi się sympatyczna a co do grafiki to nie ma co narzekac "będzie dobrze" i "będzie dawac rade " wszystkim wymaganiom rynku
 
A mnie sie nowe screeny (te gory i bagna w szczegolnosci ;)) podobaja znacznie bardziej niz poprzednie
 
Szczególnie ta chatka na bagnach...bardzo klimatyczna. Tylko czy to nie jest z cut-scenki obrazek?
 
Screeny z bagien mają klimat jak z Gothica A to znaczy, że jest baaaardzo dobrze. Bardziej mi to odpowiada niż te zielone wzgórza, rzeczki itp. chociaż te również mają swój urok. Czuję, że w niektórych miejscach będę po prostu sobie siedział i patrzył na widoczki i inne
 
Screeny bardzo ładne tylko ta krew troche nienaturalnie wygląda.Szczerze mówiąc to pewnie bym kupił Wiedźmina nawet z grafiką Fallouta- poprostu po to, aby móc pobawić się w jego świecie
 
o fu... co to jest to czerwone na ziemi... :/ ? pokazcie jak walczy z potworami bo bandyci mi sie znudzili :p zresztą obrazek powinien miec tytuł "bandyci lezą wypuszczając pod siebie czerwone cos a wiedzmin macha mieczem" :p
 
Łoho,coś mi sie zdaje Mort ze zabawiasz sie w potencjalnego skandaliste narzekacza(orginalnie bardzo z resztą).Moze mógłbys nieco bardziej obiektywnie podejsc do tematu i miast nachalnego zrzędzenia napisać co ci sie dla odmiany podoba?Screeny z bagien owszem fajne ale pierwszy(moze irracjonalnie nieco)trąci mi mocną obróbką.Drugiemu nie bardzo wiem co zarzucić A tak poza tym to jeszcze raz wspomnę ze z ostatnich zdjątek najlepsze to z Kaer Morhen
 
Ludzie, trzeba się czepiać każdej pierdółki? Już widzę, jak podczas gry walicie co sekundę w pauzę, by wypatrzeć, że tu jakiś kant wystaje, tam jakaś dziurka w cieniu, indziej coś odstaje... Screeny są ładne, ale nie muszą być Unreal Enginem 3, żeby się przyjemnie grało.. "nie widze zadnych kantow, jest dobrze" heh ;)
 
Szczerze:Najnowsze 2 sreeny powodują, że nie mam dalszych pytań.Grafika będzie świetna.Ole!
 
TYHE said:
Szczerze:Najnowsze 2 sreeny powodują, że nie mam dalszych pytań.Grafika będzie świetna.Ole!
tjaaa tylko ciekawe czy wymagana sprzętowe będą tak samo "świetne "jak grafika (dobrze ze przynajmniej będą mniejsze od obliviona)
 
leśny TROLL said:
tjaaa tylko ciekawe czy wymagana sprzętowe będą tak samo "świetne "jak grafika (dobrze ze przynajmniej będą mniejsze od obliviona)
Masz jakiś rok czasu żeby uzbierać kasy na ulepszenie kompa, dasz rade
 
Nagi_Szopen said:
Łoho,coś mi sie zdaje Mort ze zabawiasz sie w potencjalnego skandaliste narzekacza(orginalnie bardzo z resztą).Moze mógłbys nieco bardziej obiektywnie podejsc do tematu i miast nachalnego zrzędzenia napisać co ci sie dla odmiany podoba?
podoba mi sie wszystko czego sie nie czepnąłem :pnie zabawiam sie w skandaliste narzekacza, poprostu troche rzeczy nie wyszło i o tym otwarcie mówielubie wiedźmina i mam nadzieje ze gra cos osiągnie
 
Top Bottom