Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Podejrzewam, ze CDPR nie bardzo bedzie chcialo zostawic te smugi, ale przeciez jest jedno proste rozwiazanieOptions->Star Wars Effect ON/OFF
 
Hehe, cóż za jednomyślność - to rzadko spotykane na tym forum Wasze komentarze odnośnie smug trafiły do chłopaków i z tego co wiem zostaną poważnie rozpatrzone. Jak tylko coś będzie wiadomo - dam znać
 
Może to tylko przez niezadobrą jakość filmiku ale wydaje mi się że miecz Geralta jest w pochwie. Zauważcie moment kiedy główny bohater rozmawia z innym wiedźminem. Kamera jest za plecami Geralta i chyba widoczna jest tam ta pochwa.
 
macell said:
Podejrzewam, ze CDPR nie bardzo bedzie chcialo zostawic te smugi, ale przeciez jest jedno proste rozwiazanieOptions->Star Wars Effect ON/OFF
O, to też jest bardzo dobry pomysł. Skoro smugi od poprzedniej prezentacji ewidentnie się rozrosły, komuś z produkcji się bardzo podobają. Niech je zatem umieści, ale z możliwością wyłączenia w opcjach dla uciechy tutejszej gawiedzi.
 
Filmik bardzo fajny Po jego obejrzeniu jedynie nie podobały mi się wspomniane już smugi A co do przycisku on/off to moim zdaniem lepszy byłby suwak którym ustawiało by się ich wielkość
 
Raczej widocznosc. A jeszcze lepszym rozwiazaniem jest dopracowanie ich, co - jak powiedzial Dziadu - zostanie niechybnie uczynione. I to chyba tyle w tej kwestii poki co, wiec starczy juz rozmow o smugach.
 
smugi... ani to ladne, podczas walki tylko przeszkadza, niczemu nie sluzy-po co one wlasciwie sa? pamietam jak na jednym z trailerow 2005 roku smug nie bylo widac wcale. wtedy naprawde wygladalo to o niebo lepiej. czy przez taki "bajer" warto ryzykwoac ostateczny efekt pracy?
 
mozliwosc wylaczenia nie jest dobrym pomyslem. wiekszosc graczy lubi grac ze wszystki bajerami ktore sa dostepne w opcjach. wiec taki przecietnie myslacy amerykanin zostawi je wlaczone przez co ocena gry bedzie nizsza.smug nie powinno byc nawet malych. pomachajcie sobie reka albo szczotka. widzicie jakies smugi? nie, co najwyzej "mnozy" sie ilosc szczotek ;-)
 
Wulfgar a zrób zdjęcie przy ruszaniu ręką i właśnie masz smugi Smugi powinny być mniej widoczne to podstawa, uwazam że lepszy rezultat byłby jeśli smuga byłaby prawie przeźroczysta Taki leciutki odcień szarości (jaki jest teraz) ale zrobiony półprzeźroczysty (jak nie troche więcej) w ten sposób dałoby to efekt jak po znaku Aard, ale z pewnym zaznaczeniem że robi to miecz
 
PioTRaS said:
Wulfgar a zrób zdjęcie przy ruszaniu ręką i właśnie masz smugi Smugi powinny być mniej widoczne to podstawa, uwazam że lepszy rezultat byłby jeśli smuga byłaby prawie przeźroczysta Taki leciutki odcień szarości (jaki jest teraz) ale zrobiony półprzeźroczysty (jak nie troche więcej) w ten sposób dałoby to efekt jak po znaku Aard, ale z pewnym zaznaczeniem że robi to miecz
Podczas normalnej walki smugi powinny być moim zdaniem praktycznie niewidoczne; może jakaś minimalna poświata, ale na pewno nie w takim wymiarze jak to jest serwowane nam obecnie. Same zaś smugi w postaci proponowanej przez Twórców mogą się pojawiać jednynie podczas bardziej efektownych kombosów, aby podkreślić ich specjalność... oczywiście przy założeniu, że wyprowadzenie takiego kombosu nie będzie zbyt proste i nie będziemy mieli z nim do czynienia co 12 sekund gry
 
Muszą być chociaż malutkie smugi, albo jakieś zniekształcenia po ruchu miecza, bo inaczej nie widać by było gdzie ten miecz ciacha. Nie zapominajmy że Geralt macha bardzo szybko swoim mieczykiem, więc gdyby chociaż namiastki smug nie byłoby to niewidzielibyśmy gdzie zadajemy ciosy...A to że te smugi są zbyt "wyraziste" to już inna sprawa, jednak IMO powinno chociaż troszke widać je.
 
PioTRaS said:
Wulfgar a zrób zdjęcie przy ruszaniu ręką i właśnie masz smugi Smugi powinny być mniej widoczne to podstawa, uwazam że lepszy rezultat byłby jeśli smuga byłaby prawie przeźroczysta Taki leciutki odcień szarości (jaki jest teraz) ale zrobiony półprzeźroczysty (jak nie troche więcej) w ten sposób dałoby to efekt jak po znaku Aard, ale z pewnym zaznaczeniem że robi to miecz
poruszaj sobie nocna lapka i tez masz smugi. co mnie obchodzi aparat? nie rozumiem zwiazku
Muszą być chociaż malutkie smugi, albo jakieś zniekształcenia po ruchu miecza,
smugi a efekt ruchu mieczem to IMO dwie rozne rzeczy (tzn to samo ale w grach smugi raczej kojaza sie z jakims tandetnym efektem). tych pierwszych nie powinno byc. to nie bajka anime (tylko prosze bez teksow ze to tylko gra). natomiast efekt po szybkim cieciu - jak najbardziej ale nie swiecacy.osobiscie sobie to wyobrazam wlasnie jak "pomozenie" mieczy
 
chodzilo mi o cos takiego. ale az taki wielki tylko w jakis wyjatkowych cieciach. w normalnych efekt powinnien byc jeszcze mniejszy. (oczywiscie wyrazniejszy tu slaba jakosc filmu i zatrzymanej klatki. na dvd widac przerwy miecy "mieczami" oraz wiecej szczegolow. i wogole jakos ladniej wyglada . nie chce mi sie szukac plytki. divx musi wystarczyc)
 
Wulfgar said:
Wulfgar -> nie dawaj tyle spacji między
 
A ja się zastanawiam czy ta prezentacja była w trybie izometrycznym czy TPP? Czy ktoś z szanownych autorów mógłby wyjaśnić tę sprawę? Generalnie cała walka była widoczna trochę z daleka (z góry), ciekawe czy można zrobić duże zbliżenie, tak aby było widać ze szczegółami wszystkie ciosy.
 
kamere swobodnie mozna bylo obracac (mozna bylo zobaczyc taka niby "roze wiatrow" jak to sie dzialo). Takie odnioslem wrazenie
 
kamera to jeden z lepszych elementow... przydalby sie jakis trailer/nowy filmik w lepszej rozdzielczosci! kurcze, jeszcze 12 dni
 
Top Bottom