Mechaniki z bety do przywrócenia

+
A czy już wzmocniona karta przy pomocy ATRAPY wtasowana do talii i potem wyciagnięta Krzyżem Alzura albo jakąkolwiek inną kartą przywołującą z talii ponownie ma aktywne rozmieszczenie? Pytam w kontekście takiej np Aglais. Czy wzmocniona Aglais ma szansę ponownie się wzmocnić?
Tak, ale nie widzę sensu takiego działania.
 
Tak, ale nie widzę sensu takiego działania.
Czemu?

Wyprowadź mnie z błedu jeśli źle myśle, ale kombinuje sobie tak: w środku R1 zagrywam zbuffowaną Aglais z ręki, doładowuję ją gromami itp., w dalszej kolejności atrapa wtasowuję ją do talii i gdyby nie chciała podejść na rękę to wyciagam np radą isengrima w R3. Jeśli w R1 dajmy na to skorzystała z dwoch gromów i itliny to powinna mieć 34 pkt życia (2 swoje, 12 x 2 z gromów i 4 x 2 z itliny). Jeśli zagram ją jeszcze raz w R3 to powinna mieć 64 wzmocnienia i 2 swoje. Wiadomo, że granie takim czymś jest trudne, mocno sytuacyjne i w ogóle. Ale nie nierealne... no chyba, że się mylę :p
 
Jak karta wzmocniona ze stołu leci do decku lub na cmentarz to wzmocnienie się "kasuje" i mamy ponownie czystą bazową kartę. Możesz buffować w R1 na ręku a potem mulliganować.
Tak apropo bazowej ostatnio patrząc na karty specjalne zobaczyłem zapomnianą mandragorę. Z jej opisu wygląda że ona mogłaby przywracać status obrońcy. Ktoś próbował to testować.
 
Jak karta wzmocniona ze stołu leci do decku lub na cmentarz to wzmocnienie się "kasuje" i mamy ponownie czystą bazową kartę. Możesz buffować w R1 na ręku a potem mulliganować.
Tak apropo bazowej ostatnio patrząc na karty specjalne zobaczyłem zapomnianą mandragorę. Z jej opisu wygląda że ona mogłaby przywracać status obrońcy. Ktoś próbował to testować.
Dzięki za wyjaśnienie.

Gram teraz arenkę i mam mandragorę w talii, potestuję ja w róznych okolicznościach ;)
 
Top Bottom