Meta decks patch 0.8.60

+
Grałem na Swima wczoraj, grał nieco ulepszoną wersją tego decka. Raczej nic specjalnego, szczególnie jak wiesz czego się w miarę spodziewać.
 
Twilightus Raczej Aeromancję, a nie Mróz bo przeciwnik wcale nie musi zagrywać pułapki na pierwszy rząd. Nie musi też zagrywać pułapek w ten sam. Cały myk polega na tym by za wszelką cenę albo wygenerować 1 kartę przewagi nad tym buildem albo wygrać 1 rundę. Wówczas nie trzeba żadnej pogody bo własna pułapka plus jednostki na stole powinny na luzie przebić siłę Wiewiórek w kolejnych rundach.

Dariusz77 Ja po patchu jeszcze na niego nie trafiłem. Przed nim zdarzał się od czasu do czasu. W każdym razie z moim KP nie miał szans nawet gdybym nie miał ostatniego zagrania. Teraz skutecznie zagrać nim powinno być jeszcze trudniej niż poprzednio bo dużo trudniej niż poprzednio dobrać wszystkie niezbędne karty (optymalnie 1xCiaran lub ostatecznie Toruviel, 1xOperator, 1xMorren, 3xDragon, 3xKomandos, czyli 3 srebrne karty najdalej w 2 rundzie, ale bez Ciarana lub Toruviel w 1 trzeba ją odpuścić). Moim osobistym zdaniem z dowódców dużo lepiej sprawdzał by się krasnal by wyciągnąć Ciarana gdyby nie podszedł (ani Toruviel) w 1 rundzie (na Operatora i Morenn można czekać aż do 3 rundy).
 
Duckingman Racja, akurat wczoraj przeciw temu grałem i przeciwnik usilnie na pierwszy rzad leciał dlatego podałem mróz, dla mnie jako pogodynka to problemu nie ma może zagrywać gdzie chce jeśli mam przewagę 1 kart to z góry 100% szansa ze to wygram, ten deck swima nie wygra z pogoda jeśli nie ma przewagi kart jeśli ma to zależy od tego co ma na ręce i inteligencji przeciwnika, bo to wciąż można wygrać czysta siła co w sumie wczoraj 2x zrobiłem, jak narazie deck Swim vs mój pogodynek 0:3 dla mnie :p
 
Pogoda nie zawsze rozwiązuje problem, bo można rzucić na pułapkę quen. Przy odsłonięciu chroni przed pogodą, ewentualnie zdjęciem przez Morren.
 
Mozna pomysł dobry ale to talia swima, skoro swim nie dał to ludzie sami na to nie wpadną, wszyscy wiemy jak to dział kseroboye na 100%.
 
top deck:
- monster consume (wyjątkowo paskudne jak się rozpędzi)
- sco brute malee
- radovid control
 
Wczoraj złożyłem sobie nową talię do potestowania (potwory z Regisem i Golemami) i chcąc ją sprawdzić pograłem wpierw na potyczkach. Siedem gier, siedem Radowidów. No to myślę sobie, że potestuję na rankedach i... no tu troszke lepiej na 7 kolejnych gier tylko sześć razy trafił mi się Radowid. No to potestowałem sobie nową talię...
P.S. o dziwo częściej z Radowidem wygrywałem niż przegrywałem mimo iż talia z pozoru wydawała mi się słaba.
 
Top Bottom