Metal Gear (Solid)

+
 
Edycja Kolekcjonerska:

I pełna rozpiska:
Replika bionicznej ręki Snake’a.
Kolekcjonerski steelbook.
Specjalny dokument z tworzenia gry oraz wszystkie zwiastuny na Blu-ray.
Mapa.
WEAPON & SHIELD PACK
Windurger S333 Combat Special Revolver
Adam-ska Special Handgun
Maschinen aktische Pistole 5 Weiss Special Handgun
Rasp Short-Barreled Shotgun Gold
Personal Ballistic Shield (Olive Drab)
Personal Ballistic Shield (Silver)
Personal Ballistic Shield (White)
Personal Ballistic Shield (Gold)
CARDBOARD BOXES
Cardboard Box (Rocky Terrain)
Cardboard Box (All-Purpose Dryland)
Cardboard Box (Wetland)
SNAKE COSTUMES
Fatigues (Black Ocelot)
Fatigues (Gray Urban)
Fatigues (Blue Urban)
Fatigues (All-Purpose Dryland)
Other
'VENOM SNAKE' Emblem
MGO BOOST
METAL GEAR ONLINE XP BOOST
MGO Items
Metal Gear Rex Helmet
AM MRS-4 GOLD Assault Rifle
WU S. PISTOL GOLD
Łał.
 
[h=1]!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Premiera Metal Gear Solid 5 na PC - 15 września, dwa tygodnie po konsolach[/h]
Dedykowany tryb sieciowy Metal Gear Online dostępny będzie razem z premierą The Phantom Pain, na wszystkich platformach.

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-03-04-premiera-metal-gear-solid-5-na-pc-15-wrzesnia-dwa-tygodnie-po-konsolach
 
Zaskoczyli mnie bo liczyłem skoro na konsolach w wrześniu to na PC pewno premiera Listopad/Grudzień przy dobrych wiatrach, a tu dwa tygodnie po ! chylę czoło.
 
Ta ręka całkiem fajna (chciałbym taką Gutsa z Berserka), ale zakrawa na absurd, że jest czerwona, podczas gdy Big Boss ukrywa się po krzakach w moro.
 
Ta ręka całkiem fajna (chciałbym taką Gutsa z Berserka), ale zakrawa na absurd, że jest czerwona, podczas gdy Big Boss ukrywa się po krzakach w moro.

To naprawdę najmniejszy grzech przeciw realizmowi, jaki popełnił Phantom Pain. :D

 
To mnie właśnie odrzuca od tej gry. Fulton, kartony, kupy. Sorry, ale to jest jeb....
Dodam, że od gier nie oczekuje super realizmu.
Ten pierwszy gif. Porażka. Koleś zamiast strzelać, podbiega i jeszcze się rozdziawia, bo na kartonie jest laska namalowana. Masakra.
To ten typ poczucia humoru, który zamiast bawić, jest żałosny.
 
To mnie właśnie odrzuca od tej gry. Fulton, kartony, kupy. Sorry, ale to jest jeb....
To jest cała seria. Jest momentami heroicznie amerykańska, ale cały czas czuć, że została stworzona przez Japończyków.
Ale wiesz... przeszedłem wszystkie części niezliczoną ilość razy, a użyłem tylko kilku kartonów.
 
No właśnie. Gdyby pominąć wszystkie te ***, no sorry, ale inaczej się nazwać tego nie da, to gra całkiem dobra.
Ba, może nawet świetna (mówię o Phantom Pain). Nie wiem jak fabularnie stoją te gry, ale grafika, animacje, gameplay - wyglądają więcej niż dobrze.
 
Last edited by a moderator:
Przecież nie trzeba korzystać z tego wszystkiego. Jak ktoś chce może grać po bożemu, ze stuprocentowym realizmem.
 
Nie wiem jak fabularnie stoją te gry, ale grafika, animacje, gameplay - wyglądają więcej niż dobrze.
No nie wiem, MGS zawsze był potwornie archaiczny. Ground Zeroes też nie jest odkrywcze, ale pobawić się można, jak to zwykle w tej serii bywało.
 
To ten typ poczucia humoru, który zamiast bawić, jest żałosny.

Właśnie przez takie podejście wielkie serie upadają. Pojawiają się ludzie, którzy by zagrali, ale standardowe elementy marki uważają za głupie i niestety tacy są głosem decydującym. Potem twórcy chcąc im dogodzić zmieniają co się da i powstaje gra dla nikogo. Dobrze, że Kojima nie idzie tą drogą.

 
Właśnie przez takie podejście wielkie serie upadają.
W tym momencie chodzi bardziej o specyfikę poczucia humoru. Różne rzeczy bawią różnych ludzi, to jest oczywiste.
Z twojego posta wynika również, że twórcy mieli by się sugerować negatywami we wprowadzaniu zmian w swoich grach. Trochę bezsens.
Chociaż wszelakie ułatwienia w grach, to chyba najlepszy przykład ,,głosu większości.''
 
Top Bottom