Middle-earth: Shadow of Mordor

+
[video=youtube;1ulF-cG090Y]https://www.youtube.com/watch?v=1ulF-cG090Y[/video]

Szczerze sam nie wiem, gameplayowo jest świetnie, no i Nemezis jeszcze bardziej rozbudowany, jednak zamienia się to powoli w coś w rodzaju LoTR Conquest. Ciekawi mnie czy będzie też coś pomiędzy, gdzie będzie można sobie pobiegać po świecie, jak w pierwszej części.
 
W ramach przygotowań do drugiej części postanowiłem odświeżyć jedynkę i tu zonk:
Bo nie pamiętam, głosy w tle nie pojawiają się w formie napisów, albo, co bardziej prawdopodobne, jestem kretynem i nie umiem tego załączyć?
 
Mario666;n8059250 said:
Bo nie pamiętam, głosy w tle nie pojawiają się w formie napisów, albo, co bardziej prawdopodobne, jestem kretynem i nie umiem tego załączyć?

Napisy pojawiają się tylko, gdy mówią to istotne dla konkretnej misji postacie. Dla przykładu: podczas ratowania wygnańców przeczytasz co o niewolnikach mówi ork, ale generycznych rozmów jego towarzyszy już nie.
 
Mehtih_;n8060100 said:
Napisy pojawiają się tylko, gdy mówią to istotne dla konkretnej misji postacie. Dla przykładu: podczas ratowania wygnańców przeczytasz co o niewolnikach mówi ork, ale generycznych rozmów jego towarzyszy już nie.

Czyli nie jestem kretyn. Dzięki. :)
 
Jest i kolejny zwiastun https://www.youtube.com/watch?v=LiftCUOQCYk

Coraz bardziej zastanawiam się nad kupieniem tej gry na premierę, naprawdę zapowiada się jeszcze lepiej od Cienia Mordoru, który w mojej ocenie jest świetną grą. Tutaj może być tylko lepiej, jeszcze te epickie bitwy i w ogóle pojawienie się drugiego pierścienia. Jest na co czekać, co prawda zmian w gameplayu jakichś wielkich nie ma, ale w sumie i po co skoro ostatnio się to sprawdziło i dawało mnóstwo satysfakcji?
 
Ja już kupiłem. :D
Dawno. :D

Bardzo czekam, stąd zdenerwowanie opóźnieniem, ale to można było przewidzieć.
W3 też jakoś specjalnie nie był punktualny. :D
 
Nowa rozgrywka z prezentacji Microsoftu:


Doceniam zróżnicowanie scenerii ale jak dla mnie czasem to takie nazbyt kolorowe.Czasem mogłoby też ładniej wyglądać, bo mam wrażenie, że jest nieco bardzie brzydko niż w poprzedniej odsłonie. Ale poczekajmy na premierę i wersję PC (po cichu licząc iż ta będzie miała jakieś zmiany - jak chociażby pierwsza odsłona z pakietem tekstur).
 
Tarathelion;n8873960 said:
Wszystko fajnie, tylko głównym bohaterem powininien być Bruz. Świetna postać

Trzeba przyznać, że Monolith ma bardzo luźne podejście do lore i paradoksalnie wychodzi to grze na dobre. Tak wygadanych orków, to ze świecą szukać, a trolle przyćmiewają nawet Tuka.
 
Wczoraj pojawił się nowy fragment rozgrywki:

[video=youtube;k0BxCZQYr-E]https://www.youtube.com/watch?v=k0BxCZQYr-E[/video]
 
I_w_a_N;n9270721 said:
I jest "ficzer", na który wszyscy - jako gracze - czekaliśmy*.

Otóż Middle-earth: Shadow of War dostanie system mikropłatności !

*to oczywiście sarkazm

Wyczuwam porażkę sprzedażową, widac nic się nie uczą, każda gra AAA co wychodziła w cene full-price a miałą zawarte mikrotranzakcje okazywała się klapą i miała sprzedaż poniżej oczekiwań. (chyba poza Battlefrontem)
 
Zobaczymy.

Jedynka była dobrze oceniana i dość ciepło przyjęta, a kampania promocyjna dwójki idzie pełną parą.

Ja osobiście na spokojnie kupię jakieś pełne wydanie zbiorcze, już po przecenie.
 
Top Bottom