Miecze dostępne w grze

+
No dobra, to mógłby ktoś w jednym poście zamieścić gdzie jaki i kiedy można zdobyć miecze... :D
 
Queue said:
No niestety, po zainstalowaniu patcha 1.2 sihil znika z Pól w IV akcie.Gdybym wiedział, to bym nie instalował patcha ;f
grając na patchu 1.1a nie miałem na polach sihila- jedni mają, drudzy nie... to jest chyba losowe.
 
merg666 said:
[grając na patchu 1.1a nie miałem na polach sihila- jedni mają, drudzy nie... to jest chyba losowe.
Musisz go znaleźć podczas pierwszego wejścia na Pola - tylko wtedy tam jest. Nawet wejście do chaty pustelnika uniemożliwia znalezienie tego miecza.
 
Ale najłatwiej go zdobyć za zęby od dentysty, lub od Jean Pierra. Babranie się z potworami trzeba zaczac od 1 aktu, i to najdluzej trwa.
 
W IV akcie, nocą na polach. Można je też czasem spotkać w lokacji z karczmą i wioską (również w IV akcie i w nocy).Niemniej, Twoje pytanie to offtop ;]
 
Trochę z innej beczki: potrafi ktoś wyjaśnić na czym polega fenomen srebrnego miecza wykutego z trzech run księżyca? Co to znaczy +45% podatności na srebro, bo rozumiem że nie chodzi o obrażenia (runy księżyca są najdroższe i najrzadsze, a obrażenia większe niż +45% można uzyskać z tańszych run ziemi)?
 
gdzie można zdobyc miecz Ard'aenye? http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TheWitcher_Items&_cgifunction=search&TheWitcher_Items.type=Steel%20Sword
 
jeszcze jedno pytanie!!!!!!!########SPOILER jak to jest z tym sihhilem na polach w IV akcie? jest to bug poprawiony przez patch 1.2 czy faktycznie czasami sie tam pojawia? ja bylem w IV akcie jak już mialem 1.2 i nie mialem go, wlasciwie to wogóle nie moglem przeszuka tych zwłok koło miejsca gdzie sa wywerny. niektórzy z kolei mowia ze mozna go adobyc tylko podczas pierwszej wizyty na polach i jak sie wyjdzie z pól a potem wroci dtugi raz to juz go nie będzie. jakto właściwie jest??!!!!!!!!########SPOILER
 
PSIKUS - na przyszłość - zanim zadasz pytanie, poszukaj na forum, bo odpowiedzi na twoje wątpliwości padały już wieeeele razy ;]Ale niech Ci będzie: :pArd'aenye - Tą broń dzierży ostatni Boss, wg. poradnika można go znaleźć w 'Krypcie Kruka', niestety w rzeczywistości okazuje się że zamiast niego, znajdujemy marny miecz z meteorytowej stali...Reasumując - jeśli 1.2 nie wprowadził żadnych zmian w V akcie, to zdobycie tej broni JEST NIEMOŻLIWESihil - Przed patchem 1.2 można go było znaleźć tylko podczas pierwszego wejścia na Pola, później znikał. Po zainstalowaniu patcha 1.2 Sihila nie można już zdobyć w ten sposób. Ale nic straconego bo Sihila można zdobyć w V akcie od na 3 sposoby. Więc nie sposób go pominąć.
 
Sihill'a można zdobyć na kilka sposobów i to wcale nie jest ściema ;) widać to na obrazku poniżej. Screen'a zrobiłem jeszcze przed instalacją patcha 1.2 8)
 
O ŁAŁ WADER, CO TY NIE POWIESZ...Tyle że tą informację, przed Tobą napisało już kilka-kilkanaście osób... :/
 
Zerdal said:
O ŁAŁ WADER, CO TY NIE POWIESZ...Tyle że tą informację, przed Tobą napisało już kilka-kilkanaście osób... :/
Tak wiem, ale póki co nie widziałem screen'a z kilkoma sihill'ami na raz dlatego uznałem, że warto go wrzucić, może zmotywuje to nowych graczy do poszukiwań. Ja na przykład jak pierwszy raz przechodziłem grę nie zdobyłem ani jednego, dlatego tym razem postanowiłem zdobyć ile się da, a to i tak nie wszystkie jakie mogłem mieć ;)
 
Raafi said:
To mógłby ktoś zrobić tę listę kiedy jaki i gdzie miecz możemy dostać??
No nie wiem... Nie straci to dla Ciebie tego, "czegoś"? Wszystko podać na tacy i cacy? Gra przecież jest łatwa... Musi być łatwa, skoro ma dotrzeć NAWET na amerykański rynek :p A Ty chcesz ją sobie jeszcze bardziej ułatwiać? A poświęć godzinę na przejrzenie tego tematu, zapewniam, wyszukasz sobie wszelkie informacje... Ale, nie, lepiej na tacy? I cacy?
 
Phi, ja przeszłam grę z mieczem od Pani Jeziora i diabłem od Foltesta. Jak dowiedziałam się o sihillu, to pomyślałam - fajnie, miecz który rąbie wszystko i wszystkich. Ale jak poszłam na utopców w zbroi Kruka, wypakowanym wiedźmakiem i mieczem od PJ, który jednym machnięciem rozkłada wszystko co miało pecha podejść.... czar gdzieś prysł. Nie szukałam lepszych mieczy, przecież o to chodzi, żeby sobie powalczyć i popatrzeć na piruety ;D
 
Top Bottom