Miecze dostępne w grze

+
Miecze dostępne w grze

Chodzi mi o miecze dostępne w Grze. Gdzie znaleźliście i jakie mają statystyki. Chodzi o ocenę potencjalnych narzędzi rzezi :)Osobiście biegam z Havralem +30% do obrażeń. Tylko do zabijania ludzi. Co wy macie? (jestem dopiero na 3 akcie) Zrobimy top5 najlepszych mieczy
Po kolei, jak leci na liście z GameBanshee (na żółto zaznaczyłem te najbardziej 'wypaśne')MIECZE STALOWE:Ard'aenye - Nie można zdobyćCeremonial Sword of Deithwen - od WiewiórekDol Blathanna Rune Sword - nie pamiętam dokładnie, ale też miał/y go jakiś elf/elfyD'yaebl - od Velerada, w zamian za odczarowanie Addy, IV aktElven Sword of the Blue Mountains - do zdobycia wiele razy w grze, od ElfówGwalhir - od Kowala w IV akcieHarvall - II akt, zwłoki posłańca, wyspa wywern na bagnachHoly Sword of the Order - od Zakonników Płonącej RóżyIllegal Sword - Bandyci Salamandry, te mieczyki mają bodajże od III aktuMahakaman Rune Sihill - V akt od Łowcy Głów Jean Pierra (po nie zapłaceniu wszystkim kuzynom szlachcianki), od Łowczego Królewskiego za 10 trofeów w grze, od Zachina za przyniesienie mu ciekawych przykładów uzębienia (wystarczającej ich ilości), istniała jeszcze możliwość zdobycia w IV akcie na Polach, ale patch 1.2 ją usunąłMiecze z meteorytowej stali - chyba nie trzeba tłumaczyć..Temerian Steel Sword - m.in. Bandyci Salamandry w I i II akcieMIECZE SREBRNE:Miecz Srebrny - w II akcie od SiemkiAerondight - od Pani Jeziora, po pogodzeniu ludzi z Vodyanoi i pokonaniu Dagona, IV aktKsiężycowe Ostrze - po oddaniu 10tego trofea Łowczemu Królewskiemu, V akt
 
Ja używam Ceremonialnego miecza z Deithwen - może ma - 30% do obrażeń ale za*******e wygląda. Moim zdaniem jedna z najpiękniejszych broni w Wiedźminie. Są lepsze, ale po co mi one? Skoro tym mieczem chlastam wszystkich, a po dodaniu run mam i tak zapas obrażeń na wypasionych przeciwników. Do tego jeszcze ładny shihil - na prawdę piękna broń - jednak jak napisałem wcześniej Ceremonialny... jest chyba najładniejszy. Tak na prawdę nigdy w cRPG nie lubię używać NAJLEPSZYCH broni, ale tych które najbardziej mi się podobają i tyle ;-).
 
Jeżeli chodzi o miecze stalowe to:Harvall - Obrażenia +30%, Krytyczny: Rozbrojenie, Ból, Precyzyjne Trafienie +20%D'yaebl - Obrażenia +30%, Krytyczny: Ból +50%, Rozbrojenie +25%Gwalhir - Obrażenia +50%, Krytyczny: Rozbrojenie, Ból, Precyzyjne Trafienie + 40%I najlepszy "Runiczny Sihill z Mahakanu" - 100% do obrażeń, ignoruje pancerz przeciwnika -> miecz ma jedną wadę - jest za dobry, tzn. w V akcie nie było przeciwnika na którym bym wykonał pełne combo (doszedł do 5 kombinacji)
 
Niezbyt oryginalnie, Aeorondight na potwory i ten od Velerada na ludzi. Wczesniej na ludzi z 3 kawalkow meteorytu.
 
SandWraith said:
Harvall - Obrażenia +30%, Krytyczny: Rozbrojenie, Ból, Precyzyjne Trafienie +20%D'yaebl - Obrażenia +30%, Krytyczny: Ból +50%, Rozbrojenie +25%
dobra, a gdzie można ten sprzęt znaleźć?
 
czekoladowyjoe said:
czekoladowyjoe said:
Harvall - Obrażenia +30%, Krytyczny: Rozbrojenie, Ból, Precyzyjne Trafienie +20%D'yaebl - Obrażenia +30%, Krytyczny: Ból +50%, Rozbrojenie +25%
dobra, a gdzie można ten sprzęt znaleźć?
Harvall to na bagnach, na wyspie Wyvern, ciało posłańca
 
czekoladowyjoe said:
czekoladowyjoe said:
Harvall - Obrażenia +30%, Krytyczny: Rozbrojenie, Ból, Precyzyjne Trafienie +20%D'yaebl - Obrażenia +30%, Krytyczny: Ból +50%, Rozbrojenie +25%
dobra, a gdzie można ten sprzęt znaleźć?
Harval na bagnach, jak już powiedział SBK7, a Diabeł dostaje się od Foltesta jeśli odczarujemy Addę.
 
gwelhir w odmętach u syna kupca, właśnie kupiłem. Tak mi się podoba, że ghule na ghule też z nim chodzę;) Oprócz tego mam jeszcze z trzech niebieskich meteorytów. nie opłaca się sprzedawać.
 
gerber7788 said:
Niezbyt oryginalnie, Aeorondight na potwory i ten od Velerada na ludzi. Wczesniej na ludzi z 3 kawalkow meteorytu.
Nie, na potwory najlepsze jest Księżycowe ostrze (odpowiednik Sihilla). :)
 
OK. Wielkie dzięki za info. Co do Harvala - faktycznie miałem ten miecz, jednak go nie używałem i poszedł w odstawkę. Natomiast Diabła (^^) to mieć muszę, chociażby dla samej nazwy. ;)
 
SandWraith said:
Jeżeli chodzi o miecze stalowe to:Harvall - Obrażenia +30%, Krytyczny: Rozbrojenie, Ból, Precyzyjne Trafienie +20%D'yaebl - Obrażenia +30%, Krytyczny: Ból +50%, Rozbrojenie +25%Gwalhir - Obrażenia +50%, Krytyczny: Rozbrojenie, Ból, Precyzyjne Trafienie + 40%I najlepszy "Runiczny Sihill z Mahakanu" - 100% do obrażeń, ignoruje pancerz przeciwnika -> miecz ma jedną wadę - jest za dobry, tzn. w V akcie nie było przeciwnika na którym bym wykonał pełne combo (doszedł do 5 kombinacji)
Mam Harvala, kupie Gwalhira fajnie wygląda i... Zdobyłem właśnie Sihila z Mahakamu :)
 
qjin said:
qjin said:
Niezbyt oryginalnie, Aeorondight na potwory i ten od Velerada na ludzi. Wczesniej na ludzi z 3 kawalkow meteorytu.
Nie, na potwory najlepsze jest Księżycowe ostrze (odpowiednik Sihilla). :)
Dostaniesz go za zabicie wszystkich 10 potworów specjalnych.
 
A zauważył ktoś, ze przy mieczu z 3 kawałków meteorytu(mam na myśli ten na ludzi) - nie jest napisane, ze wykorzystuje wiedzminskie style walki? Bo sie właśnie zastanawiam, czy to tylko przeoczenie w opisie czy faktycznie nim sie nie walczy po wiedzminsku? Prosze o odpowiedź...pozdrawiam
 
A ja proszę o pomoc. Jak przekuć miecz? Mam trzy kawałki meteorytu i co? Idę do kowala po gadce klikam przekucie i mam okno sklepu. Co mam zrobić? Sprzedać posiadany miecz wiedzmiński i zakupić miecz ze stali meteorytowej czy sprzedać kawałki meteorytu a może jedno i drugie? Jak ulepszyć stalowy miecz??? Pomóżcie.
 
prawdopodobnie przeoczenie w opisie bo gdyby nie wykorzystywal stylow wiedzminskiech to przy wyciagnietym mieczu nie moglbys zmieniac stylow, nie wykonywalby comba i poslugiwal sie nim jak np. toporem
 
jakie sa staty tego ksiezycowego ostrza? i od kogo otrzymuje sie ten miecz i kiedy? skad owa osoba wie ze ubilismy wszystkie bo np dagon i vetala nie zostawiaja trofeow
 
no ja mam pytanie z mieczem srebrnym. U kogo można te runy wstawić? mam 3 jednak u żadnego kowala nie jak dotychczas nie miałem możliwości ich wstawić w miecz. Jestem w akcie 3
 
Top Bottom