Miecze dostępne w grze

+
KaiMan said:
No nie wiem... Nie straci to dla Ciebie tego, "czegoś"? Wszystko podać na tacy i cacy? Gra przecież jest łatwa... Musi być łatwa, skoro ma dotrzeć NAWET na amerykański rynek :p A Ty chcesz ją sobie jeszcze bardziej ułatwiać? A poświęć godzinę na przejrzenie tego tematu, zapewniam, wyszukasz sobie wszelkie informacje... Ale, nie, lepiej na tacy? I cacy?
No właśnie mnie też to rozwala że niektórzy zamiast poszukać niektórych rzeczy samemu, to sobie psują zabawę :p Ja tam wolałem samemu poszperać ;D a jaka później satysfakcja jak się znajdzie te najlepsze miecze, czy odkryje jakiegoś easter egga :)
 
Kaiman nie umiesz pomóc to nie pisz bezsensownych postów... Chciałem tę listę ale jak widzę nikt nie jest w stanie mi pomóc...
 
Rafi najlepiej abyś sam do tego dotarł gram 1 raz w wiedźmina jestem w 4 akcie narazie 1 raz uduskonaliłem miecz srebrny stalowy ciągle ten sam ;P brak funduszy bo meteoryty mam miecze możesz znaleść w różnych miejsscach najczęściej podczas walki ktoś będzie miał fajny mieczyk ;P
 
Raafi said:
Kaiman nie umiesz pomóc to nie pisz bezsensownych postów... Chciałem tę listę ale jak widzę nikt nie jest w stanie mi pomóc...
Dobra dziecko, jak chcesz sobie psuć zabawę, to bierz ale na własną odpowiedzialność ;]Po kolei, jak leci na liście z GameBanshee (na żółto zaznaczyłem te najbardziej 'wypaśne')MIECZE STALOWE:Ard'aenye - Nie można zdobyćCeremonial Sword of Deithwen - od WiewiórekDol Blathanna Rune Sword - nie pamiętam dokładnie, ale też miał/y go jakiś elf/elfyD'yaebl - od Velerada, w zamian za odczarowanie Addy, IV aktElven Sword of the Blue Mountains - do zdobycia wiele razy w grze, od ElfówGwalhir - od Kowala w IV akcieHarvall - II akt, zwłoki posłańca, wyspa wywern na bagnachHoly Sword of the Order - od Zakonników Płonącej RóżyIllegal Sword - Bandyci Salamandry, te mieczyki mają bodajże od III aktuMahakaman Rune Sihill - V akt od Łowcy Głów Jean Pierra (po nie zapłaceniu wszystkim kuzynom szlachcianki), od Łowczego Królewskiego za 10 trofeów w grze, od Zachina za przyniesienie mu ciekawych przykładów uzębienia (wystarczającej ich ilości), istniała jeszcze możliwość zdobycia w IV akcie na Polach, ale patch 1.2 ją usunąłMiecze z meteorytowej stali - chyba nie trzeba tłumaczyć..Temerian Steel Sword - m.in. Bandyci Salamandry w I i II akcieMIECZE SREBRNE:Miecz Srebrny - w II akcie od SiemkiAerondight - od Pani Jeziora, po pogodzeniu ludzi z Vodyanoi i pokonaniu Dagona, IV aktKsiężycowe Ostrze - po oddaniu 10tego trofea Łowczemu Królewskiemu, V aktChyba niczego nie pominąłem...
 
Co do Ard'aenye... ponoć można go zdobyć w V akcie w Krypcie Kruka w grobie Kobusa Ruytera, ale ja tam nic nie znalazłam.
 
Shaiya said:
Co do Ard'aenye... ponoć można go zdobyć w V akcie w Krypcie Kruka w grobie Kobusa Ruytera, ale ja tam nic nie znalazłam.
Ten miecz ma przy sobie Wielki Mistrz Zakonu Płonącej Róży. Niestety, nam w łapki nie wpada...
 
Shaiya, pewnie wiesz o tym z poradnika, w ktorym niestety jest blad. zamiast tego miecza w krypcie kruka jest jakis badziew wykuty ze stali z meteorytu
 
Macie rację, jak szukałam tego miecza, to znalazłam, tak jak napisał psikus, badziewie wykute ze stali i meteorytów... Eh, to po co piszą o Ard'aenye, skoro go nie można mieć? Oburzyłam się na nich ^^
 
on był w pierwotnej wersji gry. dlatego jest w podręczniku. kolejne patche gu usuneły.harvalla można znaleźć jeszcze tam gdzie powninien być runiczny sihil z mahamkamu na polach, ale to tylko w patchu 1.2
 
niepamietam8 said:
on był w pierwotnej wersji gry. dlatego jest w podręczniku. kolejne patche gu usuneły.harvalla można znaleźć jeszcze tam gdzie powninien być runiczny sihil z mahamkamu na polach, ale to tylko w patchu 1.2
sihilla w 1.2 już nie znajdziesz na polach... pewnie miałeś na myśli 1.1edit: wybacz... nie doczytałem
 
napisałem dobrze, może niezrozumiale. chodzi mi o to, że tam gdzie w wersji 1.1 był sihil w wersji 1.2 jest harval zamiast sihila
 
Odnośnie mieczy to zasmucił mnie fakt że przekuwając np; "Nielegalny" miecz zmienia się jego forma :-\
 
Aerondight... co z tym mieczyskiem? pogodziłem obie rasy, pogadałem z Panią Jeziora... ta mi obiecała jakiś dar a następnie niby to w darze dala mi jakieś wspomnienia z przeszłości... (nawet przerywnika filmowego nie było) :( o co chodzi? w dzienniku napisane co prawda żebym sie uzbroił w cierpliwość... ale ileż można... ;)
 

jiti

Forum veteran
Gizol said:
Aerondight... co z tym mieczyskiem? pogodziłem obie rasy, pogadałem z Panią Jeziora... ta mi obiecała jakiś dar a następnie niby to w darze dala mi jakieś wspomnienia z przeszłości...
 
DReJK said:
Gdzie na polach byl sihil??
Sihill był tylko w patchu 1.1 i pierwotnej wersji i tylko podczas pierwszej wizyty na polach. gdy wchodzimy od strony wioski idziemy cały czas w lewo. żeby zdobyć miecz trzeba pokonać wiwerny. na mapie jest to najbardziej wysunięty na wschód punkt
 
Kamol said:
Gdzie mozna dostac sihill??
Było pisane ileś tam stron wcześniej, gdzie można znaleźć każdy miecz w grze. Każdy oprócz meteorytowych.
Kamol said:
Aerondight... co z tym mieczyskiem? pogodziłem obie rasy, pogadałem z Panią Jeziora... ta mi obiecała jakiś dar a następnie niby to w darze dala mi jakieś wspomnienia z przeszłości... (nawet przerywnika filmowego nie było) :( o co chodzi? w dzienniku napisane co prawda żebym sie uzbroił w cierpliwość... ale ileż można... ;)
SPOILER[size=5pt]Musisz wykonać zadania W pełnym słońcu i Kręgi na wodzie. Potem Julian powie Ci, że Król Rybak coś od nas chce. Idziesz do niego, a potem do Pani Jeziora, która znajduje sie w Ołtarzu Dagona. Jednym słowem, wykonaj wszystkie zadania, a Julian ci powie o Pani Jeziora.[/size]
 
Top Bottom