MIECZE I PIEROGI

+
MIECZE I PIEROGI

Czesc gram na kosoli xbox one w Wiedzmina 3 i mam problem z misja miecze nie pierogi. Otóż robiłem misję na ostatniej walce zostalem zabity po czym przystąpilem do niej ponownie lecz teraz ucieklem (prawdopodobnie tak było XD). Zaczalem robic inne questy itp po czym wszedlem w zadania i zauwazylem ze misja jest w nieukonczonych. Sklep czy jak to sie tam zwie Hattoriego jest otwarty i stoi w nim pirat. I JEST PYTANIE CZY MOGE COS Z TYM ZROBIC I UKONCZYC MISJĘ?!
 
To w takim razie juz przezyje bez tej misji bo juz jestem za daleko w grze :/ Chyba ze jest jeszcze jakis sposob ale watpie
 
yungmathez;n10594882 said:
To w takim razie juz przezyje bez tej misji bo juz jestem za daleko w grze :/ Chyba ze jest jeszcze jakis sposob ale watpie

Bez Hattoriego nie wykujesz mistrzowskich mieczy, więc bym się zastanowił.
 
Myślę, że Hattori stoi gdzieś, gdzie miał wejść podczas zadania w interakcję z Geraltem. Pochodź po dokach, najlepiej wróć do miejsca z którego uciekłeś i kieruj się w stronę jego domu, a na pewno go znajdziesz.
 
Jedyne miejsce, w którym Hattori mógł się zagubić to doki gdzie targujemy się z Cyną, potem atakują nas krasnoludy tasaka i trzeba w odpowiednim momencie uciec (chyba że ich pozabijasz). Misji już raczej nie ukończysz, ponieważ się zbugowała.
 
Top Bottom