Miecze z obu gier. Zestawienie.

+
Status
Not open for further replies.
Miecze z obu gier. Zestawienie.

Witam. Nie wiem czy dobry dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie. Szukałem na forum tematu, w którym znalazł bym zestawienie wszystkich mieczy zarówno stalowych jak i srebrnych, występujących w wiedźminie pierwszym i drugim. Niestety takowego zestawienia nie znalazłem. Czy znajduję się coś w tym stylu na forum? Jeśli tak to prosiłbym o link do tematu i usunięcie tego. Ale jeśli czegoś takiego nie ma to może warto zrobić? Prosiłbym o to kogoś kto zrobił by to w miarę ładnie i oczywiście kogoś kto ma na to czas, oraz jakieś dostępne źródła z których czerpałby informacje potrzebne do zrobienia takiego zestawienia. Moja wizja to podstawowy podział na wiedźmina 1 i wiedźmina 2 , oraz na miecze stalowe i srebrne. Przy każdym z mieczy krótki opis, jego statystyki i jakiś obrazek, szkic czy rycina, lub ewentualnie screen z gry. Oczywiście mile widziana była by pomoc w dostarczaniu informacji lub obrazków przez forumowiczów w tym temacie, bądź bezpośrednio do wykonawcy zestawienia. Co wy na to? Jak się na coś takiego zapatrujecie? Czy jest ktoś chętny zrobić coś takiego? Może powiecie, że to zbędne ale chyba fajnie jest mieć takie zestawienie. Według mnie jest to ciekawe i czasem może się komuś przydać. Tak więc proszę o propozycje i wypowiedzi na ten temat. Dziękuje i pozdrawiam.
 
Dokładnie. Doceniamy zaangażowanie, ale niespecjalnie jest sens dublować tutaj informacje, które wiedźmińska wiki tak ładnie zbiera.

Forum służy do dyskusji, a ile można dyskutować nad kolekcjami mieczy w obu grach? Statystyki chyba nie są aż tak interesujące i rozbudowane :)

@genNighty - dzięki za linki!
Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom