Miecze

+
Wiedymin, tych mieczy jest bardzo dużo. Trudno opisać wszystkie. Poza tym same statystyki to nie wszystko. Dla mnie na przykład liczy się też wygląd. Trzeba by wkleić screeny. To całkiem sporo roboty :) A instalacja tego moda jest, jak się okazuje właściwie banalna. Proponuję byś sam się przekonał instalując go, a potem najwyżej go usuniesz.
 
Macie Wiedźmina 2?
Zatem proszę: http://witcher.nexusmods.com/mods/275
I cheat na kasę: http://cheatengine.org/downloads.php
Wszystko mamy robić za was?
 
Ja nie chcę używać moda bo będę miał znowu problem z jego usunięciem . Nie chodzi o to że nie umiem tylko nie da się potem go osunąć bo wywala mi błąd więc chciałem żeby ktoś wypisał bronie , ale jak to takie trudne to nie trzeba ;/
 
Jak będzie mi się chciało to w najbliższym czasie może wypróbuje tego moda i spisze wszystkie nowe przedmioty i staty.
 
Nie wiem czy ktoś tu o nim pisał, więc zrobię to ja, grając na normalnym w ruinach szpitala w małym pomieszczeniu, które odkrywa się przez rozwalenie ściany Aardem znalazłem projetk srebrnego miecza Marag Bator obr. ok. 50-60,+50% do żywotności, +40% do krwawienia, 0.35 regeneracji życia, obrażenia przeciwko dużym potworom, chyba trupojadom i gargulcom +10% (niestety usunąłem już save z tym mieczem). Najlepszym mieczem stalowym jest dla mnie Tancerka, ale to tylko po stronie Roche'a, miecz Vranów też dobry jest bo zamraża, a to dużo daje jak się walczy z kilkoma przeciwnikami.
 
Właśnie zapomniany miecz Vranów ma dla mnie tę przewagę nad Tancerką że posiada zamrażanie, które daje bardzo dużo. Grając 8 razy nie spotkałem żadnego z wymienionych przez was mieczy, jak pech to pech :(
 
Miecz Vranów jest extra, tylko co z tego. W grze pojawia sie tak późno;( zdążyłem go wypróbować na kilku tylko rycerzach...
 
Niestety zarówno Tancerka, zapomniany miecz Vranów czy też srebrny Addan Deith oraz Deithwen pojawiają się zbyt późno i tak na dobrą sprawę nie ma gdzie się nimi dostatecznie nacieszyć. :( Gdyby był jeszcze jeden akt.... :D
 
A w 3 części będzie 1000 mieczy i 150 pancerzy, będziemy jeździć czołgiem i strzelać z AK-47.
Skoro mamy pancerze genialnych Vranów (a niby gnomy były najgenialniejsze ze swoją zbroją Kruka) to ja nie wiem co będzie w trójce...
 
Zastanawiające jest jak Redzi poradzą sobie z tym, że rzekomo im dalej w grze tym lepsze powinny być miecze, no ale ileż można je wymyślać. Dodatkowo jeśli dalej będzie obsługa save'ów to zapewne większość z nas zacznie grę z tymi najlepszymi mieczami z Wiedźmina 2, które jak na RPG przystało, powinny być jedne ze słabszych w Wiedźminie 3. Może fabularnie będzie, że Geralt gubi cały swój rynsztunek i trzeba będzie wszystko zbierać od nowa.
 
Qesitam said:
Najlepsze dwa miecze stalowe to:
- Caerme
Schemat na niego zdobywamy po ukończeniu misji "Zaszyfrowany manuskrypt", jednak składniki na niego trzeba mieć odłożone już z I aktu.

Nie do konca bo mozna zdobyc wszystkie skladniki w lesie nie daleko Loc Muin, wiem bo sam tak zrobilem tyle ze trzeba przez oboz Zakonu przejsc.
 
Witam, ostatnio tak mi się przypomniało ze w edycji rozszerzonej dodano 2 miecze, znalazłem tancerke i byłem tak szczęśliwy ze zupełnie zapomniałem o drugim mieczu i go nawet nie szukałem, teraz chce to nadrobić bo w necie przypadkiem natrafiłem na jego statystyki ktore mowią ze jest lepszy niz tancerka i miecz bratobójcy, ale nie mogę go w żaden sposób znaleźć.
W necie znalazłem tylko jego nazwę Beann'shie i zadnych wskazówek gdzie on może być :'(/> gre przeszedłem juz z 8 razy albo i więcej grzebiąc chyba we wszystkich skrzynkach i nic.. pomoże ktoś?

Scaliłam z właściwym tematem. Proszę, przed założeniem nowego wątku, użyć wyszukiwarki. Dobrze jest też zapoznać się z Regulaminem, którego zasady akceptujemy podczas logowania się na forum oraz Samouczkiem.
zi3lona
 
Też szukałem i jedyne co znalazłem to takie info http://witcher.wikia.com/wiki/Diagram:_Beann%27shie Wychodzi na to że schemat jest w skrzyni w ruinach szpitala psychiatrycznego. Widocznie trafia się on losowo, trzeba może ileś tam razy próbować. Ja po 10x zrezygnowałem. xD
 
Top Bottom