Miejsca do expienia

+
Miejsca do expienia

Nie wiem ,czy już poruszaliście ten temat ,ale czy macie jakieś dobre ,oklepane miejsca ,gdzie możemy się nieco wzbogacić w cenne expy? :) Mam na myśli bicie potworów ,nie questy.Akt I - coż ,biłem co pod miecz podeszło ,zwłaszcza ghule.Akt II - znalazłem ciekawą miejscówę na bagnach. Koło zwłok myśliwego i dziewczyny, niedaleko zawalonej wieży. Medytacja do północy, pojawiają się 4 ghule i 4 alghule (o ile dobrze pamiętam), no i jak zabijemy to znowu do medytacji. No i tak w koło macieju.Akt III - można spróbować z cmentarami w powyższym miejscu ,ale expy już nie są takie zacne. tutaj najlepsze co znalazłem ,to jaskinia kurolichów :) baardzo dobre expy miałem ok.700 za sztukę na początku ,w jaskini się ich ok. 6 - 10 pojawiało, warto.Akt IV - bazyliszki na wsypie, tylko coś mi później poznikały.Akt V - nie pamiętam już :pZwłaszcza odnośnie Aktu V Was proszę ,bo przechodzę po raz kolejny grę i już nie pamiętam gdzie by można tam nieco wexpić, a chciałbym skończyć grę z ok. 45 levelem ;)Pozdrawiam.
 
nie ten dział ten temat powinien być tutaj : http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?board=75.0a w V akcie można się expić na upiorach w krypcie kruka :)
 
Ok ,dzięki. To jeżeli to jest odnośnie innego działu ,to przepraszam, po prostu chodziło mi o powierzchowne rozeznanie :] Swoją drogą po krótkim czasie niestety Bazyliszki przestały się respawnować, podobnie miałem z kurolichami, ktoś wie czym to jest spowodowane?
 
NissanNavaraD22 said:
Ok ,dzięki. To jeżeli to jest odnośnie innego działu ,to przepraszam, po prostu chodziło mi o powierzchowne rozeznanie :] Swoją drogą po krótkim czasie niestety Bazyliszki przestały się respawnować, podobnie miałem z kurolichami, ktoś wie czym to jest spowodowane?
każdy tak ma potwory po prostu po jakimś czasie przestają się respawnować :)
 
Weźcie nawet nie gadajcie mi o expieniu w Wiedźminie!! Wiem, że może chcecie mieć jak najlepszy save do W2 ale z tego co wiem to eksportuje się tylko kasa, ekwipunek i najważniejsze wybory. IMHO expienie w Wiedźminie to strata czasu bo gra i tak jest za łatwa i równie dobrze możemy np: kościeja pokonać z 20 lvl i z 50 lvl :)
 
Opisałby mi ktoś dokładniej to miejsce expa w II akcie ?edit. chodzi mi o to gdzie to jest ;]
 
Haylash said:
Opisałby mi ktoś dokładniej to miejsce expa w II akcie ?edit. chodzi mi o to gdzie to jest ;]
Według mnie najlepszym do ekspienia jest krypta, którą szabrujemy na zlecenie Cwaniaczka. Mieści się ona zaraz przy zejściu do kanałów, po lewej stronie.
 
I Akt- Jaskinia z echinopsami pod murami Wyzimy.
II Akt- najlepiej wykonywać wszystkie zadania poboczne i pozostaje expienie na Wiwernach za gajem druidów.
III Akt- Jaskinia gdzie zdobywamy znak Queen, w akcie III będzie tam jaskinia kuroliszków, wybijamy całą jaskinię i medytujemy dobę i tak cały czas.
IV Akt- dalej wykonujemy wszystkie misje poboczne.
V Akt- krypta Kruka to najlepsze miejsce do expienia, robimy tak jak w jaskini kuroliszków, wybijamy cała kryptę, medytujemy dobę i tak cały czas.
Podsumując: Osobiście expiłem w akcie I, w jaskini pod Wyzimą. W akcie II wykonywałem misje poboczne i przy okazji wybijałem Wiwerny. W akcie III expiłem aż do 40 poziomu na kuroliszkach. W akcie IV wykonywałem misje poboczne i oczyszczałem wyspę rybitw. W akcie V siedziałem w krypcie Kruka i mogę spokojnie powiedzieć, iż jest to najlepsze miejsce w grze do expienia. Grę skonczyłem na 53 poziomie (+50 poziom nie dostajemy talentów do rozdania). Tyle odemnie jak będziesz cierpliwy, to na pewno wbijesz 50 poziom.
 
Idealne miejsce do expa jest na cmentarzu na bagnach w Akcie V. Medytujemy do północy przy wejściu na wysepkę, na której jest krypta Strzygi, pojawiają się 2-3 garkainy, co daje nam około 2000 xp za jednym razem.
 
Top Bottom