Mieszkańcy Night City – Ruth Dzeng

+
1920x1080_RUTH_DZENG_COVER.jpg


„Opowiedz mi coś o sobie?”. Serio, Ziggy? Daj spokój, a może to ty opowiesz coś o mnie? Jestem jak otwarta księga. Dosłownie! Możesz o mnie poczytać w mojej autobiografii. I to nie jest żadna próba zbicia dodatkowej kasy. Tak czy inaczej, no dobrze, porozmawiajmy o Ruth Dzeng. Na mojej wizytówce jest napisane: prowadząca politycznego programu komediowego, i przy żadnym z tych słów nie ma cudzysłowu, dziękuję bardzo. Te wspaniałe świry oglądające mój program dosłownie szaleją, kiedy pieprzę o polityce. Uwielbiają mnie. W ogóle mi nie dosrywają, nawet za to, że palę jak smok. Okropny nałóg? Jasne. Ale lepiej dostać raka płuc niż uzależnić się od czarnej szprycy albo dostać cyberpsychozy i czekać, aż MaxTac się ze mną rozprawi. Albo jeszcze gorzej – wytrzeźwieć. Ugh. Świętoszkowate palanty myślą, że będą żyć wiecznie. No to mam dla nich wiadomość: jeśli tylko nie sracie edkami i nie przeznaczacie ich na Secure Your Soul, to zobaczymy się niedługo w kolumbarium. Ale zanim to się stanie, do zobaczenia na antenie, Night City!
 
To prawda, ciekawie napisana postać, nawet mimo tego że z drzazgi dowiadujemy się, że charakterem niewiele różni się od pozostałych mieszkańców NC :sneaky: .
2022-11-04_2239_1.png


2022-11-04_2239_2.png
 
Top Bottom