Misja Bezimienny- Problem

+
Misja Bezimienny- Problem

Witam. Jestem na etapie przechodzenia questa Bezimienny ( musze znaleźć Tchórza co chciał zmierzyć się z tym gościem zamienionym w Wilkołaka). Pozabijałem te wszystkie wilki na wstępie i tu pojawia się problem. Drzwi do dalszej części są zamknięte i do podziemi także. Geralt na dodatek powiedział "Muszę iśc okrężną drogą" tyle że ja tej drogi nie mogę znaleźć. Obszedłem cały ten ogród i nic nie znalazłem. Proszę o pomoc.
 
Witam. Jestem na etapie przechodzenia questa Bezimienny ( musze znaleźć Tchórza co chciał zmierzyć się z tym gościem zamienionym w Wilkołaka). Pozabijałem te wszystkie wilki na wstępie i tu pojawia się problem. Drzwi do dalszej części są zamknięte i do podziemi także. Geralt na dodatek powiedział "Muszę iśc okrężną drogą" tyle że ja tej drogi nie mogę znaleźć. Obszedłem cały ten ogród i nic nie znalazłem. Proszę o pomoc.
Znajdź kanał z mostem, przejdź go, powinna się odpalić cutscenka. Musisz otworzyć śluzę i przepłynąć dalej.
 
Ale tylko mam płynąc tym kanałem czy cos zrobic jeszcze? Bo pływać to tam pływałem i sie żadna cutscenka nie odpalala. Jak wrócę z uczelni to jeszcze spróbuje pokombinować ;) dzieki za odpowiedz.

---------- Zaktualizowano 12:20 ----------

Znajdź kanał z mostem, przejdź go, powinna się odpalić cutscenka. Musisz otworzyć śluzę i przepłynąć dalej.

To powiedz mi jeszcze tylko czy mam wejść po prostu do wody czy co tam trzeba zrobic zeby cutscenka sie odpaliła?
 
To powiedz mi jeszcze tylko czy mam wejść po prostu do wody czy co tam trzeba zrobic zeby cutscenka sie odpaliła?
To jest nie tyle cutscenka, co automatycznie odpalony komentarz Geralta. Za mostkiem masz dwie dźwignie, prawa wybiera jedną z trzech śluz, lewa otwiera/zamyka wybraną. Musisz otworzyć środkową i tam przepłynąć (lewa to wyjście z ogrodu, prawa przyda się w dalszym etapie).
 
biegnij do kanału i szukaj po scianach
Przy kanale jest jakby drabinka .. wyryta w skale
wejdz na gore i tam beda dzwignie :)
 
Last edited:
Też mi się zabugował ten quest. Legat, udało Ci się to jakoś naprawić?

no to dołączyłem do klubu. Te teksy o których mówicie zostały wypowiedziane wcześniej... teraz quest wisi mi z jednym wpisem "Wskocz do studni".

//edit:
OK nie ma strachu. Po pociągnięciu dalej głównego wątka sprawa questu się rozwiązuje ;)
 
Last edited:
Też mi się zabugował ten quest. Legat, udało Ci się to jakoś naprawić?

Też mam zbugowanego questa. Pokazuje w misjach fabularnych Bezimienny i że wszystkie punkt są skończone ale quest nadal jest. Dodając jeszcze że fabuła została skończona.
 
Last edited:
Też mam zbugowanego questa. Pokazuje w misjach fabularnych Bezimienny i że wszystkie punkt są skończone ale quest nadal jest. Dodając jeszcze że fabuła została skończona.

Mi tez ten quest wisi, ale coz...duzo sie juz po ogrodzie nabiegalem, trudno.
 
Tej ja mam dokladnie ten sama sytuacje plus ten wilkolak nagle gdzies zniknal i niewiem czy go odczarowalem w koncu czy nie. A jestem juz na misji znajdz sloneczny kamien wiecjestem sporo do przodu jednak nadal bezimienny misja sie nie zakonczyla :/ a zrobilem wszystko.
 
Też mam bugowana misję "Bezimienny".

Wszystko zrobione, a misja wisi w zasobniku.


Co do tego Wilkołaka, to idź do jaskini i walcz z nim, następnie go zabij i jak zrobi kupkę, zbierz wszystko.

Tam będzie jego mięso.

Następnie wejdź w Medytacje, odczekaj dobę i idź znowu do jaskini, walcz z Wilkołakiem i jak już będzie leżeć, nakarm go swoim mięsem.

Wtedy już się nie odrodzi.
 
U mnie również ten sam problem: quest dalej otwarty i aktywny, mimo że jestem znacznie dalej w fabule, wszystkie podpunkty odznaczone jako zrobione, podpala się "Bezimienny" i brak celi (nic więcej do zrobienia). Może naprawią tego buga... fajnie by było.
 
Mam ten sam problem z questem "Bezimienny", wcześniej miałem zadanie w Ukończone, a teraz mam w głównych jako aktywne mimo, że quest dawno zrobiony. Może ktoś to zgłosić jako bug do wyeliminowania?
 
Ja również mam ten bug, Geralt klęka przy zwłokach tchórza, potem wstaje i nic się nie dzieje. Wszystkie ptaszki zaznaczone, ale zwłoki wciąż podświetlają się na czerwono, a quest wciąż znajduje się w aktywnych. Widzę, że jest tu mnóstwo osób mających ten błąd. Czy ktoś to do cholery wreszcie naprawił widząc ile jest przypadków?
 
Ja również mam ten bug, Geralt klęka przy zwłokach tchórza, potem wstaje i nic się nie dzieje. Wszystkie ptaszki zaznaczone, ale zwłoki wciąż podświetlają się na czerwono, a quest wciąż znajduje się w aktywnych. Widzę, że jest tu mnóstwo osób mających ten błąd. Czy ktoś to do cholery wreszcie naprawił widząc ile jest przypadków?

Od dawna wiadomo, że nic już więcej z grą nie będzie robione, patchowane, naprawiane itp. Więc jedyne co ci pozostaje, to albo pogodzić się z sytuacją, albo wczytać jeden z wcześniejszych zapisów i powtórzyć to zadanie.
 
Top Bottom