Misja Pasażer

+
Siema!
Mam problem z misją Pasażer z wątku głównego.
Wykonałem ją "całą". Jestem na etapie obezwładnienia Hellmana. W następstwie Johnny, przypomina mi, abym zadzwonił do Takamury. Okazuje się, że nie mogę - przy przytrzymaniu "T" widać animację ładowania się telefonu (ikony w dolnym lewym rogu), jednak nie jest wykonywane połączenie.
W tym momencie jestem zamknięty w 2 pomieszczeniach bez wyjścia, gdyż drzwi na czas misji są zablokowane (tak mi się wydaje).
Co lepsze. Robiłem tą misję ciurkiem, a mimo to mam nadpisane 10 autosave z tego samego punktu uprzedzającego dotarcie do tego pomieszczenia.

Co zrobiłem.
Wczytałem każdy autosave mając nadzieję, że coś zmieni się. Nie zmieniło się.
Przesunąłem czas kilka razy. Użyłem wszystkiego co tylko było pod ręką, uruchomiłem wszystko co się dało, zebrałem co się dało, zabiłem kogo się dało (jestem tam Ja, Johnny,Hellman i jakiś NPC).. Nie mam pomysłu i zaczynam obawiać się, że sam nie będę tego wstanie zrobić.

Zapewne mogę nie wchodzić do tego pomieszczenia i pominąć tę misję i rozpocząć jedną z dwóch innych z wątku gównego (łącznie mam 3).., jednak wiem, że będę musiał kiedyś tu wrócić i zapewne ponownie borykać się z tym samym.
 
Top Bottom