Misja poboczna: Czerwony Wieszcz

+
Mam pytanie odnośnie tej misji. Zadzwoniłem do Nancy, zgłosiła się automatyczna sekretarka. Od tamtej pory gra każe mi czekać aż Nancy wróci (do domu?). Czekam, robię zadania główne i poboczne i nic. Ktoś robił tę misję? Jakie warunki trzeba spełnić, by można ją było kontynuować?
 
Musisz wykonać misję poboczną "Second Conflict" (która pojawi się po wykonaniu misji "Niespodzianka").
Po tym pojawi się możliwość zadzwonienia do niej i pogadania na temat misji "Czerwony Wieszcz".
 
podczas wykonywania zadania pobocznego czerwony wieszcz musze zhackowac przekaźnik, gdy do niego podchodzę jest opcja podłączenia się, lecz ekran hackowania wyglada jak na screenie. Wybranie jakiejkolwiek opcji z matrycy kodu powoduje zaladowanie programu lecz progres w zadaniu nie posuwa sie dalej. Jest jakies rozwiazanie?
image0.jpg

gram na ps5
 
Nie jestem w stanie zhakować routera, używam os z możliwością hakowania bojowego. Próbowałem wczytać wcześniejszy zapis, pominąć czas, zrestartować grę, ale nic to nie dało. Edit: gram na PC.
tyrhrthtrhrhtrh.png
 
Cześć,mam pytanko odnośnie misji "Czerwony wieszcz,,. Zeskanowałem skrzynkę z bezpiecznikami ale po podejściu do routera pokazuje mi jego status jako odłączony, nie wiem co mam zrobić żeby go włączyć. Cały czas w celu misji ukazuje mi się komunikat o skanowaniu okolicy. V po chwili powtarza kwestię : : :"Skąd ten hałas, chyba z góry,,. Trochę utknąłem nie powiem.

Pozdrawiam Zielu
 
Last edited:
Musisz się wspiąć po metalowych schodach po prawej od wejśćia
Nie ta lokalizacja ta po tej
Post automatically merged:

Chyba ze ja niewidze tych schodów
Post automatically merged:

Ale tam są same drabiny
 
Mam podobny problem z tym zadaniem pobocznym, różnica polega na tym, że nie ma możliwości interakcji z routerem (przekaźnikiem). Mam nadzieję że aktualizacja rozwiąże ten problem. Gram na PC, platforma Steam.
 
Mam ten sam problem. Skaner wyswietla ze to router, ale nie podswietla sie jak inne hakowalne terminale. Restart gry nie pomaga. A ta skrzynia na dole tez nie chciala sie zeskanowac, i dopiero restart ponogl. Jednak na routerze sie zablokowalem
 
Dużo osób ma ten problem, ja również - pisałem już w tej sprawie do Supportu. Zbierają dane, w najbliższej aktualizacji pewnie to rozwiążą. Mnie martwi tylko to, żeby questowe zawiechy naprawili "od ręki" coby nie trzeba było cofać gry o kilkadziesiąt godzin z poprzedniego save'a i rozpoczynać misji na nowo.
 
Ja mam zupełnie inny problem z tym zadaniem: Każe mi czekać czekać, aż ta baba wróci, a do tej pory mi nie zadzwoniła.
 
Ta "Baba" zadzwoni jak ogarniesz wątek z Rouge i Kerrym. :) W tym wypadku to nie bug, trzeba posunąć do przodu inne zadania poboczne.
 
@CitrineZero
generalnie całe zadanie polega na śledzeniu kolejnych routerów (znajdź, przeskanuj, otrzymaj koordynaty do następnego punktu).

poniżej opisuję gdzie można znaleźć kolejne routery:
1. pierwszy router jest na balkonie na przedostatnim piętrze
2. drugi router jest na dachu przyczepy kempingowej
3. trzeci router jest na szczycie konstrukcji (wchodzisz maksymalnie wysoko po drabinach, następnie idąc prawą stroną gdzieś w połowie przejścia router jest poniżej baneru)
4. czwarty router jest na boku baneru z wiedźmą
 
Mam pytanie tam gdzie trzeba wejść na szczyt po drabinie to gdzie jest ten router bo nie widzę go

O ktorym momencie mówisz? w mieście czy na pustyni?

jesli w miescie to idz za dzwiekiem tam na góre, jesli pustynia to na samej górze billbordu mniej wiecej po srodku jest router
 
Też miałem ten problem w tej misji (wersja na PC). W końcu nie wiedząc co z tym zrobić olałem i grałem dalej (inne misje i kontrakty). Uruchamiając grę kolejnym razem, wczytałem ostatni zapis i z ciekawości wróciłem do tej misji. Okazało się, że się "naprawiło" i mogłem normalnie zhakować router.
 
Witam,


tak wygląda mój problem, tylko zeskanuj okolice i nic więcej. Router nie do ruszenia nic nie mogę zrobić.
Jedyna misja jaka mi pozostała w NC i nie wiem co dalej...
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    3 MB · Views: 585
Witam, ten sam problem co użytkownik Zieluny. Brak możliwości podłączenia do routera :(. Również jedyna misja jaka została...
 

Attachments

  • bug101.jpg
    bug101.jpg
    287.3 KB · Views: 306
Top Bottom