Misja poboczna: Czerwony Wieszcz

+
Też jestem zdziwiony że nie podjęli się "wieszcza", zwłaszcza że Support blisko miesiąc temu zapewniał mnie, że nad tym pracują. ;)
 
Czekałem z dalszą grą na nowego patcha i nadal u mnie nie działa.
(Skanowanie skrzyni działa jak skanuję nie tyle skrzynię co ścianę obok) a interakcji z routerem brak. Przy skanowaniu widzę tylko router odłączony.
Podejrzewam, że misję zbugowałem wchodząc na teren zadania od tyłu przeskakując ten wysoki płot, bo wtedy nie odpalil się skrypt rozmowy z silverhandem tylko od razu V rzucił tekst "CICHO CICHO, muszę się tu rozejrzeć."

Naprawiłem to wczytując save sprzed przyjęcia zadania i wchodząc na podwórko po bożemu od strony ulicy. Wówczas mogłem ruszyć z tematem.
 
Last edited:
Jak mogę przejść od nowa misję ?

Miałem na myśli zacząć nowa grę :p

Ale fakt jest taki ze przed podjęciem nowej misji zawsze robię save i jeżeli się zbuguje to jak na razie wystarczali wczytać właśnie taki save ale kiedy save był później zrobiony to już nic to nie dawało


W moim przypadku (Stadia)
Ten bug jest naprawiony i działa bez kombinacji obojętnie jak byś do tej misji nie podszedł.
 
Dodam tylko od siebie, że jest to zadanie poboczne nie mające żadnego wpływu na fabułę. Zaliczenie go nie jest też potrzebne do żadnego osiągnięcia. Problem nie występuje u wszystkich. Te trzy rzeczy sprawiają zapewne, że naprawienie go raczej nie jest obecnie wysoko na liście priorytetów CDPR.
 
Też w tym utkwiłem, testowałem rozwiązania powyżej.
Dolecowo zadziałało, załadowanie save'a z przed misji, podjechanie to doca i założenie wszczepu który daje możliwość używania modyfikacji (ja mam akurat Raven Microcyber MK IV) podjęcie misji. Wtedy po podłączeniu do routera pojawiły się demony. Możliwe ze misja zadziała też jak się przełączy na inną misję wsadzi odpowiedni wszczep i wróci do tej.
 
Jeśli używasz Sandevistana lub Berserkera, to nie jesteś w stanie ukończyć tego zadania, tak samo jak nie jesteś w stanie hackowac innych punktów dostępu rozsianych po mapie. Mozna wejść do menu takiego punktu dostępu, ale nic poza tym, niczego z niego się nie ściągnie. To jest mechanika gry związana z punktami dostępu, a tych jest kilka w tym zadaniu, trzeba mieć cyberdecka do hackowania.
A ludzie myślą, że to bug...
 
Last edited:
Top Bottom