Misja "Właściwy moment" z Panam - niemożliwa do przejścia

+
Cześć jestem na etapie kiedy mam zobaczyć co Panam i spółka zmajstrowali ze zdobytego sprzetu i jest problem,
Przychodzę do niej i nie ma żadnej konkretnej opcji dialogowej która kontynuuowałaby wątek, nie da się totalnie nic z tym zrobić.

Probówałem oczywiście wyłączać/włączać grę, save'y, zrobiłem kilka innych misji i w tym miejscu dalej jest to samo.
 

Attachments

  • quest nazwa.jpg
    quest nazwa.jpg
    215.7 KB · Views: 305
  • quest opcje dialogowe.jpg
    quest opcje dialogowe.jpg
    496.7 KB · Views: 327
Cześć jestem na etapie kiedy mam zobaczyć co Panam i spółka zmajstrowali ze zdobytego sprzetu i jest problem,
Przychodzę do niej i nie ma żadnej konkretnej opcji dialogowej która kontynuuowałaby wątek, nie da się totalnie nic z tym zrobić.

Probówałem oczywiście wyłączać/włączać grę, save'y, zrobiłem kilka innych misji i w tym miejscu dalej jest to samo.
No cóż, byłeś niegrzeczny i nie będzie "momentów" ;) Zauważyłem że opcje dialogowe zależą od rozwijającej się fabuły i czasami są wyłaczane te opcje które nie są Tobie dostępne. Ale pocieszę Cie. To co widać na screenie to nie są dialogi "fabularne" - teksty na niebiesko są wyłącznie opcjonalne ... jak chociażby zagadywanie przechodniów, wiec te teksty nie maja wpływu na fabułę... coś innego musi Ci blokować rozwój akcji :)
 
No cóż, byłeś niegrzeczny i nie będzie "momentów" ;) Zauważyłem że opcje dialogowe zależą od rozwijającej się fabuły i czasami są wyłaczane te opcje które nie są Tobie dostępne. Ale pocieszę Cie. To co widać na screenie to nie są dialogi "fabularne" - teksty na niebiesko są wyłącznie opcjonalne ... jak chociażby zagadywanie przechodniów, wiec te teksty nie maja wpływu na fabułę... coś innego musi Ci blokować rozwój akcji :)

No ciekawe, ale to dziwne. Nie wydaje mi się że to powinno mnie tam kierować skoro nie mogę nic zrobić, Podobnie mam z misją "Czerwony wieszcz"...

wieszcz.jpg
 
Przyznam szczerze że nie rozumiem :shrug: czego oczekiwałeś po tym ekranie z wiadomością?

misja prowadzi mnie tam żeby zobaczyć wiadomość której nie ma :(

Musisz
spelnić odpowiednie warunki, by misje ruszyły dotyczy to obu misji, Czerwony Wieszcz odpala się po wykonaniu, ktorejś misji głownych i pobocznych

dzięki, w takim razie potem tam wrócę
 
No ciekawe, ale to dziwne. Nie wydaje mi się że to powinno mnie tam kierować skoro nie mogę nic zrobić, Podobnie mam z misją "Czerwony wieszcz"...

View attachment 11092688
Klikasz "Sieć" i tam będzie odnośnik do ich strony. Potem klikasz następną pierwszy artykuł na tej stronie (coś o tym, że jej autor jest oszustem). Zadanie zostanie zaktualizowane i będziesz miał za zadanie zadzwonić do osoby, która napisała ten artykuł.
 
Cześć jestem na etapie kiedy mam zobaczyć co Panam i spółka zmajstrowali ze zdobytego sprzetu i jest problem,
Przychodzę do niej i nie ma żadnej konkretnej opcji dialogowej która kontynuuowałaby wątek, nie da się totalnie nic z tym zrobić.

Probówałem oczywiście wyłączać/włączać grę, save'y, zrobiłem kilka innych misji i w tym miejscu dalej jest to samo.
Nie wiem czy to pomoże ale musisz podejść tam do złożonego czołgu do Mitcha i Panam sie tam teleportuje i dalej już pójdzie..
U mnie pomogło
 
Cześć jestem na etapie kiedy mam zobaczyć co Panam i spółka zmajstrowali ze zdobytego sprzetu i jest problem,
Przychodzę do niej i nie ma żadnej konkretnej opcji dialogowej która kontynuuowałaby wątek, nie da się totalnie nic z tym zrobić.

Probówałem oczywiście wyłączać/włączać grę, save'y, zrobiłem kilka innych misji i w tym miejscu dalej jest to samo.


Mam ten sam problem, czy udało ci się jakoś znaleźć rozwiązanie?
 
Mam ten sam problem, czy udało ci się jakoś znaleźć rozwiązanie?

Cześć, pokręciłem się przy pojazdach za namiotem i Panam w magiczny sposób się przeteleportowała tam, wszystko było i tak dość mocno zbugowane (Panam co chwile wtrącała w dialogi "No co tam"), dialogi sie mieszały ale udało się poprawnie zakończyć ten etap :) Warto się postarać pozdrawiam
 
Cześć, pokręciłem się przy pojazdach za namiotem i Panam w magiczny sposób się przeteleportowała tam, wszystko było i tak dość mocno zbugowane (Panam co chwile wtrącała w dialogi "No co tam"), dialogi sie mieszały ale udało się poprawnie zakończyć ten etap :) Warto się postarać pozdrawiam
Miałem to samo jeszcze przed 1.0.5..

Żeby ruszyło trzeba po prostu podejsc do ekipy przy czołgu, PAnam sie tam teleportuje;)
 

buk0w

Forum regular
Niestety u mnie problem zaczął się po obronie wioski. Gdy wyszedłem z berserka, Panam porozmawiała z Saul'em i usiadła obok Berserka jako zadanie mam porozmawiać z nią i...zacięte opcje dialogowe uniemożliwiają mi kontynuację misji. Jakiś pomysł jak to obejść?
 
Niestety u mnie problem zaczął się po obronie wioski. Gdy wyszedłem z berserka, Panam porozmawiała z Saul'em i usiadła obok Berserka jako zadanie mam porozmawiać z nią i...zacięte opcje dialogowe uniemożliwiają mi kontynuację misji. Jakiś pomysł jak to obejść?
Spróbuj odejść kawałek dalej od NPC, przewiń czas o 24h i podejdź ponownie. W innym przypadku wczytanie wcześniejszego zapisu gry (jest 10 automatycznych, więc któryś na pewno jest sprzed wyjścia z Basiliska).
 

buk0w

Forum regular
Spróbuj odejść kawałek dalej od NPC, przewiń czas o 24h i podejdź ponownie. W innym przypadku wczytanie wcześniejszego zapisu gry (jest 10 automatycznych, więc któryś na pewno jest sprzed wyjścia z Basiliska).
Szkoda, że poleciałem już z fabułą dalej w innych questach:(
 
Niestety u mnie problem zaczął się po obronie wioski. Gdy wyszedłem z berserka, Panam porozmawiała z Saul'em i usiadła obok Berserka jako zadanie mam porozmawiać z nią i...zacięte opcje dialogowe uniemożliwiają mi kontynuację misji. Jakiś pomysł jak to obejść?

Mam ten sam problem :-/ nie dość że Panam siedzi w powietrzu to tylko ględzi: "no co tam V" i zero dialogów z questa. Ta gra to jest dramat. Może ktoś wysłać screena gdzie normalnie powinna Panam siedzieć? Może jest jak z tym czołgiem? Jak podejde w odpowiednie miejsce to się teleportuje czy coś.
 
Alez to proste:
Po misji w Basilisku... hłe, hłe "misja"
razem.jpg


Panam idzie kłócić się ze starostą... podczas gdy nasz Bohater studzi rozgrzaną lufę :)
photomode_15122020_210554.png


Nie przypominam sobie aby Pam po awanturze, siadała "obok Basiliska". Zdaje się że rozmowa toczy się w grupie osób i jest czystą formalnością dla zamknięcia zadania.

Na wszelkie takie "problemy" z zawieszaniem się zadań, jedynym panaceum jest powrót do któregoś poprzedniego save. Jak piszą tutaj ludzie zadanie raz zbugowane, nie jest mozliwe do odbugowania. Można tylko próbować zrobić je ponownie, próbująć zrobić je nieco inaczej.
 

Attachments

  • photomode_23122020_191739.png
    photomode_23122020_191739.png
    3.4 MB · Views: 72
  • photomode_23122020_192406.png
    photomode_23122020_192406.png
    3 MB · Views: 76
Last edited:
Top Bottom