Mizutani Shion "Coyote" ten czerwony - nie dostałem po misji.

+
Mizutani Shion "Coyote" ten czerwony - nie dostałem po misji, gram Punkiem. Chodzi o ten czerwony z poradnika. Jest tam napisane "Nagroda za ukończenie ZP-50 ("Właściwy moment", zob. strona 233)." Czy to błąd w poradniku? Czy zależy od tego jak zrobie jakąś wcześniejszą misję? Czy błąd w grze? Mam rozegranych 90h ponad... nie mam zamiaru zaczynać od początku przez jakiś błąd żeby go dostać, to samo z darmowym Colby ze Zdobyczy Specjalnych 832 (też go tam nie ma, gdzie powinien stać).
 
ok juz wiem o co biega... to nie błąd czaje z Mizutani juz ale nadal nie wiem co z Colby???
 
Ja też nie dostałem tego Shiona i też jestem ciekaw jak to naprawić ;)
W misji NIE MÓW SAULOWI
masz własnie mu powiedziec co knuje Panam ale chyba wtedy nie bedzie romansu z nia dostepnego bo to warunek jest zeby sie tam nie wygadac.
Brakuje mi jeszcze Colbiego... pojechalem na miejsce trupy lezaly, trauma team odlatywal wiadomosc byla, a samochodu nie... (sa dwa te same Colby jeden za kase do kupienia, a drugi za darmo - zielony i zółty z tą samą nazwą) chyba ze jak kupie tamten to nie mam tego, a jak wezme ten za darmo to nie mam do kupienia? a moze sie spoznilem... ehhh nie wiem... a moze blad? Mam wszystkie samochody, procz wlasnie SHIONA czerwonego, tego Colbiego, no i tego co nomada ma od poczatku gry, bo tylko dla niego on jest... tylko ciekawe czy ma wtedy dwa samochody na start czy nie ma tego co SOLOS np. na poczatku gry ma?
Post automatically merged:

Zdobycze specjalne 832 - brak na miejscu samochodu Thorton Colby CX410 Butte (tego darmowego). Sprawdzone i:
When you get near that location the car will spawn and if you don't get it, it will despawn and it will not spawn again.
 
Last edited by a moderator:
@up nie wiem jak to robicie, ale ja mam wszystkie pojazdy jakie można dostać w grze. Po prostu jak się nimi interesowałem to wiedziałem kiedy co i jak.
 
Top Bottom