młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

+
Michalun said:
dobra przy wsparciu z waszej strony ograniczającym się do popendzania mnie i pytania czy juz skoniczyłem
Ale pomysł z proroctwem, Nilfgaardem i Scoia'obroną był mój
 
a mój z siwiejącym i mszczacym sie geraltem oraz opozycją miał sie poprawić a wyszło jeszcze gorzej...
 
dobra to nie ja to pisałem samo się stworzyło oni dali wszystkie pomysły a mnie nawet przy tym nie było
 
Michalun said:
dobra to nie ja to pisałem samo się stworzyło oni dali wszystkie pomysły a mnie nawet przy tym nie było
Powiedzmy, to w sumie nie odbiega tak daleko od prawdy, chociaż jakiś wkład tam swój miałeś
 
Don: jak już Ci wspominałem, mnie osobiście się podoba No i Ci bohaterowie Czekam na następne części
 
Przeczytałem prolog i trzy pierwsze rozdziały i powiem tyle:Ogólnie mi się podoba i chętnie przeczytam całość.Co zaś do zauważonych błędów, to znalazłem narazie takie:1. W prologu jest mowa o kawałku pergaminu, ale gdy opisujesz proces czytania, to piszesz "przeczytał ją" zamiast " przeczytał go".2. W rozdziałach I i II są drobne literówki polegające na gubieniu liter w wyrazach.3. W rozdziale III nadużywasz znaku zapytania postawionego po spacji, całkiem niepotrzebnie moim zdaniem i tak jak w poprzednich rozdziałach jest kilka drobnych literówek.Co więcej jest źle? Powiem jak przeczytam.Ale jak mówiłem ogulnie jest bardzo przyzwoicie.
 
Marcin Skowrońs said:
Ale jak mówiłem ogulnie jest bardzo przyzwoicie.
Marcin zastanawia mnie jedno- jakim cudem zauważasz błędy które wymieniłeś. Wrzuciłeś to do Worda?
 
Maspingonie, po pierwsze mam dobry słuch póki co, a jak już wiele razy pisałem posługuję się oprogramowaniem głośno mówiącym, o nazwie Jaws, a ma ono tą zaletę, że artykułuje nazwy znaków przestankowych o ile są błędnie postawione, to znaczy po zrobieniu przez piszącego spacji pomiędzy znakiem np. przecinkiem, a wyrazem po którym miał nastąpić.Jedynymi wyjątkami od tej regóły są te oto znaki: : - ; ' " one są zawsze wymawiane przez syntezator mowy niezależnie od tego w jakim położeniu względem poprzedzającego je wyrazu się znajdują.Co zaś do literówek polegających na braku litery w wyrazie, to też można stwierdzić na słuch, ponieważ taki wyraz albo niema sensu, albo nie pasuje do kontekstu zdania w którym się znajduje.Co zaś do błędów popełnianych przeze mnie mości panie Geno, to staram się ich unikać i przeważnie wielokrotnie sprawdzam swoje posty wpisując podejrzane wyrazy do worda by się upewnić, że są dobrze napisane i to nie jest żart.
 
Cóż Donie, o ile w rozdziale IV znalazłem tylko jedną jedyną literówkę, a polega ona na zamianie litery "A" na literę "E" w jednym z wyrazów na samym początku rozdziału, to w rozdziale V jest tych błędów o wiele więcej i są one bardziej różnorodne niż w popszednich rozdziałach.Poza pozjadanymi literami pojawiłosię zjedzenie w jednym ze zdań wyrazu "się", a wcześniej napisanie dwa razy wyrazu "teraz" w jednym zdaniu w bardzo bliskim sąsiedztwie i tym podobne małe zgrzyty, ale opowiadanie dalej mi się podoba.Kolejne trzy rozdziały sprawdzę przy następnej okazji.
 
Marcin mówiąc po ludzku "daj se siana" z tym wyszukiwaniem błedów, walisz takie ortografy,że nie wiem czy operacja oczu metodą lasik usunie mi wadę wzroku po przeczytaniu tych "zdómiewejących" wyrazów, ewentualnie nie bądż hipokryta i w pierwszej kolejności przykładaj sie do swoich tekstów - to nie konkurs o Nike,żeby drobne literówki miały wielkie znacznie , byle było z sensem i może nie raziło "ogulnie zdómiewającymi" błędami. Nie traktuj mojego osobiście tylko wyluzuj z tą korekcją tekstów...
 
Z niecierpliwością czekamy aż poprawisz błędy w 3 kolejnych rozdziałach Marcin. Ja odświerzam tą strone co 30 sekund w obawie, że mógłbym coś przeoczyć. Podłączyłem już nawet specjalny woreczek do pęcherza moczowego coby mnie nie pogoniło sprzed monitora. Pozostaje tylko czekać
 
Dajcie sobie spokój z wypominaniem ortografów czy literówek, każdemu może się zdarzyć
 
Esgaroth said:
Tez lubie dac upust swej artystycznej duszy... Tylko nie wiem jakby to wbic na jakas strone, zebyscie sobie przeczytali. XD
Możesz tutaj wkleić
 
Właśnie, tutaj wklej a my wystawimy ci obiektywną ocenę, oczywiście pomijajac błędy ortograficzne itd., itp.
 
Top Bottom