MMORPG w jakie gramy

+
Kilka dni temu sciaggnalem Archlorda i odpadlem. LInegae2 i Wow poszly w odstawke (a ze jest teraz bezpłatna to juz nic niemowie:D). Polecam kazdemu link www.archlordgame.com
 
Varreck said:
Ja grałem swego czasu w Tibię 8) ale za bardzo mnie wciągnęła i zrezygnowałem z MMO.
no właśnie z tymi mmorpg to naprawde świetna zabawa, ale strasznie czasochłonna i uzależniająca. grałem tylko w WoW'a raz jeden ale przez dwa tygodnie z krótkimi przerwami na sen poczas którego i tak mi sie WoW śnił. dałem sobie spokój bo to troche chore było :)ach gdyby tak doba miała 240 godzin
 
Hmm panowie i panie myslalem ze nic nie jets mnie ju zw mmo zaskoczyc. Jakze sie mylilem. Ze strony impeira online jest link do darmowego mmo o nazwie fiesta. Tak banalnego cukierkowatego i w 100% mangowego mmo jeszcze niewidzialem. Przy nim mu to szczyt komplikacji. Tylko ta specyficzna grafik a jak w bajce:)> Zobaczcie moze wam sie spodoba
 
Jako popszukiwacz darmowych mmo trafilem dzi s rano na gre Shaiya .Server ma cos okolo miesiaca> na Poczatku po 30min mowie ale gniot , potem zmienilem zdanie jak zawsze sprawdzcie moze kots polubi :)
 
Chyba mówić nie muszę w jakiego mmo gram :D Ale ponieważ Trial mi sie kończy na łowy darmowych, oryginalnych gier ruszyłem ponownie. I znalazłem Archlord, na razie tylko założyłem konto i ściągnąłem klienta ale gierka wydaje się całkiem miluchna. Grafa w porównaniu z innymi darmowymi tytułami które widziałem stoi na bardzo wysokim poziomie, trochę trąca mangą ale czy to źle? :)
 
RatavaOetam said:
Chyba mówić nie muszę w jakiego mmo gram :D Ale ponieważ Trial mi sie kończy na łowy darmowych, oryginalnych gier ruszyłem ponownie. I znalazłem Archlord, na razie tylko założyłem konto i ściągnąłem klienta ale gierka wydaje się całkiem miluchna. Grafa w porównaniu z innymi darmowymi tytułami które widziałem stoi na bardzo wysokim poziomie, trochę trąca mangą ale czy to źle? :)
Grałem i powiem - nie warto.
 
To sam sprawdzić muszę :) Trial (WOW) końca dobiegnie jutro, i chyba tęsknic nie będę. Super gra, ale... Chyba więcej się spodziewałem, tak długo czekałem, 4 dni non stop trzaskałem, a teraz porostu fajna gra.Nic to Age of Conan nadchodzi :)
 
RatavaOetam said:
To sam sprawdzić muszę :) Trial (WOW) końca dobiegnie jutro, i chyba tęsknic nie będę. Super gra, ale... Chyba więcej się spodziewałem, tak długo czekałem, 4 dni non stop trzaskałem, a teraz porostu fajna gra.Nic to Age of Conan nadchodzi :)
Prawdziwa gra w WoW'a rozpoczyna się +/- od 50 lvl'a
 
A teraz to sie bardzo pozytywnie zaskoczyłyem jak zapewne widac jestem poszukiwaczem darmowych MMO(place tylko za WOW-a) i wpadlo mi w rece cos co nazywa sie PERFECT WORLD. Co tu duzo mowic grafika swietna ,ladne skile oryginalne moby i duzo duzo wiecej. Jak dla mnie top3 darmowych mmo :1.Granado Espada: Sworld of the new world2> Perfect World3. Last ChaosBardzo bym chcial zamiescic tu archlorda ale na wyzszych lvl-ach jest nudny jaki flaki z olejem oraz Rf-a(gra swietna) ale za walki z rejestracja konta tez sie niezalapal. Jesli ktos chcialby jakichs informacji o darmowych MMORPG piszcie na priva zaliczylem naprawde całą mase tytulow. Pozdrowienia dla ZakonuZakarum ,Eternity, TrueFate i Mortis od LUTKA. SaLUTHo panowie i panie
 
Do niedawna grałem w WoW: TBC (huntard :D ) ale odechciało mi się ostatnio... Nie było miejsca dla huntera, Blizzard zrobił gwiezdne wojny ze świata gry, nie miałem czasu na poważną grę (raidowanie), a i serwer wybrałem nienajlepiej. Napaliłem się bardzo na drugi dodatek (szczególnie na Death Knighta) i wrócę pewnie wtedy, kiedy wyjdzie - czyli nieprędko... W inne MMO nie grałem, tylko właśnie w WoWa, bo świat Warcrafta bardzo mi się spodobał, i naczytałem się dużo dobrego o nim ;]Ps. aktywnych kont już jest 10 milionów ;)
 
Obecnie pogrywam w WoWa (70 lvl priest :p). Pierwszą moją "online'owka" było... MU Online - wciągała mnie atmosfera, która prysnęła na wyższym lvlu ^^
 
zrobiłem sobie chyba prawie roczną przerwę od Guild Warsa, bo zabierał mi za dużo czasu. Dziś sobie go znowu zainstalowałem, wszedłem żeby zobaczyć co słychać i już 4h gram :/ głupia gra! :p
 
Jak dla mnie WoW jest najlepszy (z tych MMORPG, w które grałem). Niezwykły sentyment mam też do Lineage 2. Ech... Niezapomniane chwile, spędzone na przeczesywaniu świata gry wraz z kamratami :D Naprawdę mile wspominam :) Obecnie jak już pisałem: WoW. Naj, naj, naj. Jak ktoś gra w takie gry to warto spróbować i w WoWa. Jak ktoś nie grał to tym bardziej. Ciekaw jestem również LotRO, ale jakoś mi do niego nie spieszno.
 
Ja ostatnio zabrałem się za Guild Wars tylko szkoda że mało znajomych z mojego otoczenia w to gra ;/
 
Top Bottom