MMORPG w jakie gramy

+
wszystko zaczeło sie od Ultimy, potem był SR, GW, MU, CABAL, wkoncu WoW, Lineage2, RFOnline i pare innych, mniej znaczących tytułów. Dla mnie najlepszy jest L2 C4-C5, teraz seria troche podupadła, WoW zbyt cukierkowo odpychający, czekam na warhammera online to może być przełom
 
WOW ma jedna zalete to chyba najlepsza mechanika swiata MMO jaką widzialem( no moze everquest2 jeszcze) ale problem jest taki e jesli niejest sie Warcraftofilem to po pewnym czasie nieda sie [patrzec na tą grafike. Różowo pomaranczowy boss Lich? moze to sie zmienilo bo gralem w wow zaraz po tym jak wyszedl ale z tego co widzialem jednak dalej tak jest. To ma bys swiat fantasy chocby i heroic/epic a nie cos przy czym gumisie maja kolorystke świata mroku. Zresztą wyszedl zaraz na początku taki 'patch" stworzony przez fanow gry ktory zmienial kolorystke gry na mroczniejsza(nierobil nic wiecej). Niestety zostal zbanowany przez admonow jako nieuprawniony modyfikator gry :(
 
No to teraz ja:Nałogowo gram w Guild Wars(z przerwami na szkołę i wiedźmina) poza tym jeszcze GunZ Sword of the new world Silk roadi od czasu do czasu Mu No i cały czas szukam czegoś w czym można by sobie pograć nekromanta :p
 
Lineage II ...mała przerwa na Guild Wars...i znowu Lineage II :( teraz dziekuję za Wiedzmina bo juz mialam szczerze dość Lineage'a (chyba setka serverów na jakich grałam) a wciąż nie szło przestac :/
 
Najpierw był WoW, z tym, ze po pół roku okazało się , że zabiera mi starsznie duzo czasu, poza tym jest za bardzo uzależniający.Obecnie grywam od czasu do czasu (oprócz Wiedźmina OFC ;) ) w Lineage II Interlude, Silkroad (jak mi sie uda wbic na serwer) i 2moons. Bardzo przyjemny i zabawny jest nasz rodzimy MMO przez www: Margonem
 
Dawno temu grąłem w Tibię (wstyd mi :D ) teraz ciacham w Lineage znów...po przerwie :) są fajni ludzie to i fajnie się gra :) czekan na Warhammer Online i na informację o cenie :p ...
 
Z MMORPG gram tylko w Guild Wars - od bety z października 2004 ;) O ile można w ogóle GW nazwać MMORPGiem ;)
 
Ja na pocztaku jak byla beta ale teraz w 2moons sie grac nieda bo jest blokada na ip i ytylko gracze z usa i kanady mogą grav ale Archlord jest teraz bezplatny wiec polecam a jelsi szukaz czegps oryginalnego to Perfect World , GranadoEspada:swords of the new world , lub Voyage Century. Wszystkie bezplatne a posiadaja kilka unikatowych rozwiazan :)
 
No cóż, kiedyś grałem w MU i KAL'a ale jakoś nie podchodzi mi to łażenie w kółko i zabijanie wszystkiego co się rusza ;) tylko po to żeby podciągnąc jeden lvl do góry. W MMORPG brakuje mi fabuły :(Bardziej rolplejowo czułem grając w Ogame z ludźmi z którymi załozyliśmi Federację Moorhold i z tej gry strategicznej (ogame chyba nią było?) zrobiliśmy sobie takiego małego rolpleja ;D
 
Gram od półtora roku w EVE co prawda to s-f ale... jedyna gra w swoim rodzaju. Gdyby tak kiedyś ... świat Wiedźmina i 20k - 35k graczy na jednym serwerze, jednym świecie. No co ? Pomarzyc nie można ? :p
 
No ja dopiero z MMORPG'ami to zaczynam :pdo września tego roku nie bardzo miałem neta pod granie online, nawet w StarCrafta nie mogłem sobie pograć :pteraz gram w Archlorda, bo darmowy, a chcę zobaczyć na czym mniej więcej polega gra w mmorpg ;)na razie ciekawe, aczkolwiek jak nie ma znajomych, to szybko mi się nudzi, fajniej jest, jak jest z kim pogadać :)
 
Ja czasem pogrywam (ostatnio nie) w LastChaos. Co rusz są wprowadzane tam jakieś dodatki urozmaicające rozgrywkę.
 
World of Warcraft. Gra, która wycięła z mojego życia sporą część przez ostatnie dwa lata. Ale nie żałuję chyba żadnej godziny - rozrywka przednia, mimo, iż bardzo uzależniająca :). Nawet jeśli od czasu do czasu zrobie 2-3 miesięczną przerwę, czuję potrzebę powrotu. Pierwsza gra, która tak naprawdę wciągnęła mnie na - liczone już w miesiącach - wiele godzin grania.A tak poza tym - witam wszystkich :).
 
Top Bottom