MMORPG w jakie gramy

+
Ja nie wiem, co takiego jest w tym L2, że tak uzależnia :DGrafika dobra, ale widywałam lepsze.Niskie wymagania, ale widywałam niższe.Wysoka grywalność, ale do Wiedźmina się nie umywa.A jakoś dalej ciągnie do tego Lineagowego świata ^^'Tylko strasznie irytujące jest to, że zazwyczaj jestem jedyną kobietą w klanie. I nikt nie wierzy, że rzeczywiście nią jestem.Co nie zmienia faktu, że w wakacje grywam praktycznie po 18h na dobę -_-'Poza L2 posmakowałam również KalOnline'a, Silkroad'a, Flyff'a, KnightOnline i duuużo jeszcze tego było. Ciężko nawet spisać. Jednak zawsze lojalnie powracam do L2. Najbardziej przypadło mi do gustu.A aktualnie szykuję się na GuildWars, bo już kilka osób mi polecało :)
 
Nedera said:
A aktualnie szykuję się na GuildWars, bo już kilka osób mi polecało :)
Skoro tak Ci się podobał LII, to na GW zabraknie chyba skali ;) i doby ;)
 
Ja kiedys grałem w MU ale się nudzi gdy cały czas to jest coś takiego chodzenie+zabijanie potworów=punkty troche to nudne ale przecież oto chodzi w takich grach ;D
 
Będę od razu dawać oceny które (według mojego gustu więc niech nikt się nie rzuca że np tibia wymiata itp.) Tibia - dno, Sherwood dungeon - dno (ale lepsze od tibi), WoW - (na poczatku fajny ale potem sie nudzi), Global MU online - obecne (gdy chce odpocząć od wiedźmina to ciupie w to) narazie najlepsze z tych wszystkich. Podam w MUNick: Kruspenlvl:47najczesciej gram na servie : Midgard 1 @ midgard2
 
Jasne że MU jest lepsze od WoW'a , w końcu tam się ... ekspi... Co jeszcze ? Z tego co kojarzę jeszcze się ekspi. Na czym polega ekspienie w MU zapyta niewprawny gracz ? Otóż widzieliście kiedyś walenie w bęben ? Tak to właśnie wygląda. Ktoś by zapytał jeszcze "A jest tam PVP?"Tak jest walisz w bęben i naciskasz "ctrl". Ogólnie fajna , rozwijająca.
 
Genesis said:
Jasne że MU jest lepsze od WoW'a , w końcu tam się ... ekspi... Co jeszcze ? Z tego co kojarzę jeszcze się ekspi. Na czym polega ekspienie w MU zapyta niewprawny gracz ? Otóż widzieliście kiedyś walenie w bęben ? Tak to właśnie wygląda. Ktoś by zapytał jeszcze "A jest tam PVP?"Tak jest walisz w bęben i naciskasz "ctrl". Ogólnie fajna , rozwijająca.
wreszcie ktoś docenił MU
 
Kruspen said:
WoW - (na poczatku fajny ale potem sie nudzi)
To żeś pojechał. Zastanawia mnie tylko, czy dobiłeś do maksymalnego levelu, bo gwarantuje Ci, że wtedy tak łatwo się nie nudzi, ba wtedy dopiero zabawa się zaczyna... ;) Już prędzej bym powiedział, że na początku nudne, a później fajne. Chociaż jak dla mnie to WoW daje ogrom funu przez cały czas.
 
Na horyzoncie pojawia się gra Age of Conan. Co o niej myślicie i czy są wśród Was tacy, którzy będą mieli ochotę w to zagrać?
 
Ja chętnie bym zagrał, ale jak dla mnie ciut za drogo. Poczekam na triala. I nie wiem jak z wymaganiami.
 
Nierozumiem ludzi dla których gra mmo, to tylko expienie...wiecie dlaczego wow zrobił taką furorę? Bo gdy wbijecie tam ten maksymalny 70 lvl, to życie się dopiero zaczyna...zaczynają się rajdy, fajne instancje, bg, wojny, trudne questy i masa innych rzeczy, to jest totalne MMORPG, gdzie lvl to nie wszystko, ważny jest także sprzęt który naprawdę cięzko zdobyc:) Jesli chodzi o innee MMORPG, grałem w 62...jeszcze żadna mnie nie zaczarowała, chociaz nie ukrywam, ze najwięcej czasu spędziłem przy wowie...
 
Grałem wLineage - Monotonne, zbyt proste, niedopracowane.NWN - Sentyment, świetna gra,świetni ludzie! Ale to było dawno.WoW - Najlepszy mmorpg na świecie - ktoś chce flejma w tym temacie, zapraszam, mogę rzucać argumenty.AoC - Czekam na acc kolegi, sprawdzę co i jak ale z tego co słyszałem można bardzo szybko wylevelować postać.MU - crap.Tibia - crap.Reszta śmiesznych darmowych pseudo mmorpg - crap.
 
Nie jestem zapaleńcem MMO więc podam wam tylko kilka.Tibia-what a waste of time!Metin2-Już lepszy ale nuuuda po dłuższym graniu.Eudemons-Lepsza od Tibii ale zbyt monotonna. Chyba jak wszystkie.
 
Wczoraj odkryłem Shaiya, pograłem trochę i z czystym sercem stwierdzam - 1 miejsce wśród darmowych MMO. Taki mały mix lanejdża i WoW'a , rzekłbym że pozycja baardzo ciekawa i jeżeli ktoś szuka jakiegoś rozwiązania "co by nie trzeba było płacić" to zdecydowanie najlepsza i JEDYNA sensowna opcja na "rynku". Jedyne MMO jakie póki co przeciwstawiam tej grze to WoW , ale opłata skutecznie odstrasza , więc pozostało poszukiwanie , długie żmudne i wreszcie zakończone.Polecam ;]
 
Genesis said:
Wczoraj odkryłem Shaiya, pograłem trochę i z czystym sercem stwierdzam - 1 miejsce wśród darmowych MMO. Taki mały mix lanejdża i WoW'a , rzekłbym że pozycja baardzo ciekawa i jeżeli ktoś szuka jakiegoś rozwiązania "co by nie trzeba było płacić" to zdecydowanie najlepsza i JEDYNA sensowna opcja na "rynku". Jedyne MMO jakie póki co przeciwstawiam tej grze to WoW , ale opłata skutecznie odstrasza , więc pozostało poszukiwanie , długie żmudne i wreszcie zakończone.Polecam ;]
Dzięki ci za tą grę :beer: Trochę się ją ściągało, ale nie żałuję tego czasu. W końcu mam w co pograć. Oczywiście wolałbym WoW-a ale nie stać mnie na takie rarytasy ;)
 
Ostatnio grałem znowu trochę w WoW'a (chciałem dobic magiem do mounta) ale dzięki mojemu wielce wybrednemu gustowi mi sie szybko znudziło...
 
Ja gram tylko przez przeglądarkę(tylko kiedyś Spell Force 2 przez sieć) w Witchera i SpaceInvasion.
 
Top Bottom