MMORPG w jakie gramy

+
Mu OnlineLineage IIRakionGunZRappelzRequiem: BloodymareDrift CityCabalArchlordto gierki w które sam grałem.. myślę, że są godne uwagi ;)
 
Grałem już prawie w każde MMO i sądzę iż jest to marnowanie życia... a jak marnować to chociaż przy czymś takim jak wiedźmin ^^Niemniej jednak ostatnio mą uwagę przyciągnęła gra Last Chaos ^^ mam 22 lvl i smoczka na 6 ^^ Healer ^^ najlepsze jest to że do tej gry NIE ZNAJDZIE się działającego Bota... Hacki są.. jak do każdej gry... no jest 1-den ^^ powszechnie znany ale GM'i bardzo szybko wyłapują więc gra zachowuje swój klima ^^
 
Hmm... trochę grałem w Guild Wars, Cabala, Silkroad Online... Ale i tak WoW najlepszy ;) Pamiętam to ,,czekaj, jeszcze dwa moby... jeden mob... JEEE 70 lvl!!" Tylko w Lineage II nie mam jak pograc bo mam za wolny internet żeby ściągnąć a kumple nie mają :/
 
jablon1994 said:
Tylko w Lineage II nie mam jak pograc bo mam za wolny internet żeby ściągnąć a kumple nie mają :/
Zawsze można kupić oryginał...
 
Keth said:
A czy ja w swoim poście to negowałem?
Nie, ale wydźwięk Twojego posta był negatywny. Brzmiało to tak - z neta, pewnie pirat, kup se oryginał., ale może ja to tak źle odebrałem.PSPotem możesz te posty usunąć, jak stwierdzisz, że to OT.
 
Ehhh, ja to potrafię piekło rozpętać :/ Chodziło mi o pobranie z oficjalnej strony, jak mówił Firnomir, a rozmiar 4,1 GB mnie przeraża. Tyle
 
No to wracając do tematu. Ja gram wiernie w 9Dragons już ponad rok i polecam spróbować tym, którzy lubią klimaty Kung Fu :) Gra jest darmowa wystarczy ściągnąć instalkę, zainstalować , zrobić aktualizacje i można grać ;) Zapraszam na serwer Asura do klanu Wu-Tang lub Shaolin.
 
Grałem i wciąż gram w Lineage II. Próbowałem WoWa. Próbowałem Requiem. Próbowałem mnóstwo innych gierek, ale nic do tej pory L2 nie przebiło (a szczególnie klimatem).
 
Ostatnio zastanawiam się nad zakupem WoW-a i mam w związku z tym do Was kilka pytań:1. Czy jeśli kupię pakiet WoW + WoW: TBC będę miał abonament na dwa miesiące? Czy jeśli najpierw pobiorę triala (10 dni), to potem będę mógł aktywować konto nie tracąc wbitego poziomu?2. Warto grać? Tzn. czy jeśli zacznę teraz nie będę jednym z niewielu takich n00bków?3. Da się nie uzależnić od tej gry? Czy są szanse, że nie stracę znajomych i nie opuszczę się w nauce? :p4. Ma sens granie po max 3h dziennie?5. Jaki serwer wybrać? Chodzi mi o typ i ew. nazwę jakiegoś polecanego.6. Jak szybko "ogarnę" grę? Tzn. będę wiedział o co biega, poznam podstawowe skróty i pojęcia.7. Czy znając ang. na poziomie słabo-średnim wiele stracę? (zwykle gdy gram po ang. mam włączony ling.pl, a nad dialogami dłuuugo siedzę).8. Znacie jakąś fajną polską stronę o grze? (poradniki etc.)9. Da się włączyć jakiś "urlop"? Np. mam jeszcze dwa miesiące wykupione, a net mi pada na dłużej. Mogę "zamrozić" konto?z góry dzięki za infoFirnomirPSWiem, n00bskie pytania.
 
MarcusFenix said:
Ja gram na prywatnych serwerach(prywatny nie oznacza piracki). Grałem kiedyś na oficjalnych, ale potem nie było mnie stać na doładowania więc się przerzuciłem na prywatne. WoW TBC w którego gram jest wciągający... gdyby nie moja przysięga, że gram max 2h dziennie(na tygodniu szkolnym) to grałbym z 7h :DJa znam angielski powiedzmy średnio :D. Ale dasz sobie radę. Najlepiej kupić "battlebox"(czy jakoś tak) i kartę aktywującą.Co do 6 pkt. na pewno sobie dasz rade, obsługa wszystkich talentów etc... nie jest trudna. Ogólnie WoW jest jedną z naj;epszych gier w jakie grałem.Najgorsze jest tylko to, że co 2 miesiące musisz płacić... A mnie(ucznia 2 gim) na to nie stać.
Prywatny do cholery oznacza piracki , za za teoria w ogóle lolhttp://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=5227.msg371440#msg371440
 
Genesis said:
Genesis said:
Ja gram na prywatnych serwerach(prywatny nie oznacza piracki). Grałem kiedyś na oficjalnych, ale potem nie było mnie stać na doładowania więc się przerzuciłem na prywatne. WoW TBC w którego gram jest wciągający... gdyby nie moja przysięga, że gram max 2h dziennie(na tygodniu szkolnym) to grałbym z 7h :DJa znam angielski powiedzmy średnio :D. Ale dasz sobie radę. Najlepiej kupić "battlebox"(czy jakoś tak) i kartę aktywującą.Co do 6 pkt. na pewno sobie dasz rade, obsługa wszystkich talentów etc... nie jest trudna. Ogólnie WoW jest jedną z naj;epszych gier w jakie grałem.Najgorsze jest tylko to, że co 2 miesiące musisz płacić... A mnie(ucznia 2 gim) na to nie stać.
Prywatny do cholery oznacza piracki , za za teoria w ogóle lolhttp://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=5227.msg371440#msg371440
O lol pierwsze słyszę... :O No to sorry nie wiedziałem. Dzięki za uświadomienie. Ja myslałem, że jak pisze "cracked" to jest piracki. No to będzie trzeba zbierać na abonament.
 
Top Bottom