Mnich w tawernie

+
Mnich w tawernie

Hej mam pytanie odnośnie mnicha znajdującego się w tawernie we Flotsam. Wygrywając z nim dwiema parami otrzymywało się kiedyś link do jakiejś stronki, gdzie można było kupić taniej kilka gier, ale mniejsza o to, minęło już parę ładnych lat od tej promocji:D Orientuje się ktoś czy wygrywając ze wspomnianym mnichem układem dwie pary można odblokować "wygraną" kiedy to mnich przekazuje nam relikwię(tj. link do stony)? Wygrywając z nim dwiema parami powtarza on to co przy wygranych wyższych niż dwie pary, coś w stylu "szczęście czasem ci sprzyja, ale..."
 
Sorry za nekro ale nigdzie nie mogłem znaleźć info na temat tego co dzieje się z tym mnichem, sam więc ściągnąłem grę i sprawdziłem, po około 30 minutach w końcu wygrałem z nim tymi dwoma parami i...
Nie dzieje się nic.
Mnich nadal twierdzi, że szczęście czasami nam się uśmiecha ale to za mało i bogowie nie naznaczyli nas, żebyśmy dalej ponieśli jego brzemię.

Szkoda, jak ktoś ogrywa grę i nie ma pojęcia co się dzieje i że kiedyś była taka promocja będzie próbował wygrać z mnichem i nie będzie wiedział co robi nie tak, dlatego odkopuję ten temat bo info o tym sam nie mogłem znaleźć nigdzie.
Aha, nie mogłem też znaleźć czy to ważne jakie konkretnie będą to pary, a kilka wypowiedzi sugerowało, że może to mieć jakieś znaczenie. Ja wygrałem z nim parami piątek i trójek.
 
Po wygranej dwoma parami gra podawała link do strony z promocją kilku gier na GOG-u. Adres ten już nie prowadzi tam, gdzie kiedyś. Zapodam screena do obecnej strony pod tym adresem, ale nie wchodź tam dla własnego dobra. A jak będziesz ją chciał sprawdzić organoleptycznie, to uważaj na trojany i inne robactwo. Mój Kaspersky zawył z bólu w reakcji na ten adres.

goodoldmonk.jpg


Tedy nie dziwota, że w którymś patchu usunęli tą nagrodę.
 
Top Bottom