[mod] Esencja Dopplera

+
Kolejna.Przykro mi, to moja wina. Miałem sporo na głowie. Teraz już nie mam ale dla odmiany teraz chciałem poświęcić trochę czasu sobie.
 
Yo Flash! Ale super M(i)odzik! Gratulacje! Niemoge sie doczekac do wydania moda! A tak w ogole to mam pytanie. Taka miksturka (pt. Esencja Dopplera) to ona tam nazawsze jest czy jednorazowy uzytek? XD
 
damianos93 said:
mam pytanie do flasha kiedy wyjdą te przygody które są na waszej stronie pokazane?
W swoim czasie. ;)Nie podajemy terminów, ponieważ jak już można zauważyć często są one potem przesuwane w razie nieprzewidzianych trudności.
 
Gdyby głosy były inne, to trzeba by było zaprosic wsystkich, którzy podkładali głosy w grze. Taki mod robiony by był około rok i zajmowałby z 1 może 2gb
 
AltairTheAssassin said:
Gdyby głosy były inne, to trzeba by było zaprosic wsystkich, którzy podkładali głosy w grze. Taki mod robiony by był około rok i zajmowałby z 1 może 2gb
...i kosztowałby... :teeth:
 
chciałem mieć wszystko dokładnie rozrysowane żeby dokładnie wiedzieć co i jak... :pa po za tym fajny mod nie trzeba wychodzić wklejając wchodzić....taki....wygodny ;) :p
 
Garram said:
Czy zmiana postaci ma też wpływ na przerywniki filmowe?
Cutscenka jest renderowana w chwili wykonania, tak samo jak zwykła gra. Dane na temat postaci pobiera w ten sam sposób co gra. Czyli tak.
 
Top Bottom