[mod] Niewidoczny interfejs

+
[mod] Niewidoczny interfejs

Witam !
Szukam modyfikacji,która całkowicie ukrywa interfejs (wilczy medalion,pasek życia itp..). Mam zainstalowanego moda
Extreme Immersion, jednak ukrywa on tylko część elementów. Szukałam już modyfikacji (także na anglojęzycznych stronach), która sprawia, że interfejs jest niewidoczny ale wszystkie linki albo wygasły, albo po prostu usunięto stronę gdzie tego moda można było pobrać.

Jeżeli ktoś korzysta z takiej modyfikacji lub ją znajdzie to prosiłabym o podesłanie.Będę niezmiernie rada i wdzięczna :respect:



 
Kurde rzeczywiście :shock: tylko musiałam przypisać klawisz do pustego pola w opcjach, dziękuje bardzo za pomoc :respect::respect:
 
Last edited:

W opisie napisałam, że mam już Extreme Immersion. Jeżeli chodzi o modyfikacje z drugiego linka to nie można jej pobrać bo wszystkie linki wygasły, dlatego też napisałam, że jakby ktoś miał tego moda to mógłby zrobić reupload.
 
W opisie napisałam, że mam już Extreme Immersion. Jeżeli chodzi o modyfikacje z drugiego linka to nie można jej pobrać bo wszystkie linki wygasły, dlatego też napisałam, że jakby ktoś miał tego moda to mógłby zrobić reupload.
O kurcze, rzeczywiście. Wybacz, jakoś mi to umknęło.
 

Similar threads

Top Bottom