[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Wyrobicie się w kwietniu? Czy możliwa kolejna obsuwa :p? Jak tak patrze na te zmiany, to aż mi się chce wiedźmina na nowo przechodzić :D. Ale poczekam spokojnie jak będzie gotowe.
 
Mam pytanie, czy zbroję i miecze Przeniewiercy będzie można zdobyć tylko na określonym poziomie trudności, tak jak to zrobili REDzi w Wieśku 2?
 
Miecze będą dostępne na każdym poziomie trudności. Szczerze wątpię, by gra odróżniała rodzaj ekwipunku etc. dla innych poziomów. Albo inaczej - w najmniej oczekiwanym momencie by się okazało, że jednak coś jest nie tak, tak to już z Wiedźminem pierwszym jest.
 
Gdybym wiedział, że wasz mod będzie aż tak zmieniał oprawę graficzną, to chyba dopiero teraz bym zaczął grać w jedynkę. Świetna robota ! Zbroje Kruka nie do pomylenia, Graveir straszy jak trzeba, niknie armia klonów. Czekam z niecierpliwoscią, aby po raz 3 przejść grę w całości, bo tym razem będzie na co popatrzeć. Ciekaw jestem też, ile będzie ważyć was Mod. Pewnie sporo, toć to masa retekstur.
 
A jakaś dokładniejsza data zostanie podana ? :p Bo z tego co wiem to na razie wiadomo tyle, że w kwietniu.
 
Dobra panowie, to w takim razie kończę już swoją robotę i wykonam ostatnie sceny do trailera. Przydałoby się nagrać jakieś ciekawe fragmenty z gry, z nowymi postaciami i interfejsem i przemieszać to ze scenami przy ognisku. Wtedy prezentowałoby się to naprawdę fajnie. Jeśli macie możliwość, postarajcie się proszę nagrać jakieś ciekawe walki i przechadzki po świecie.
 
Last edited:
To jest to na co długo czekam, i będe czekał. Już od paru tygodni mam zainstalowanego W1 ER i czekającego na ten wspaniały mod! =)
Tylko (nie tylko mnie) gryzie sprawa - kiedy on wyjdzie?! ;D W tym roku, msc, kwartale... ;P?
 
To nie ma szans, nie uruchamiam bez PBW. =) Jeżeli prognozy się powiodą to będzie cudowne wolne na początku Maja. :) (Zważywszy na to, że W2 chodzi mi przy najniższym wszystkim tylko 5-10 fpsów także;p) ^^ Oby tak było, trzymam kciuki!
 
Moglibyście uchylić rąbka tajemnicy, co do dokładnej daty :p Też cholernie mam ochotę zagrać znów w W1, ale czekam cierpliwie :whistle:
 
Top Bottom